Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

produkty do domu online

34 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

włosy

03 lis 2013 - 22:42:15

chce zmienić kolor włosów bardzo mi się spodobał ten kolor wie ktoś może co to za kolor jaka farba by odpowiadała kolorowi włosów ze zdjęcia ?:)

włosy

04 lis 2013 - 09:25:10

kolor świetny niestety nie wiem co to za farba

włosy

04 lis 2013 - 09:30:15

wydaje mi się że taki kolor uzyskasz farbą orzechowy brąz.



włosy

04 lis 2013 - 09:32:44

kazde wlosy maja inny pigment. musisz pojsc z tym do fachowca i uzyc profesjonalnej farby. nigdy nie wiesz, jak wlosy zareaguja na taka gotowa farbke do wlosow. zenujace to troche, bo to dosc powszechna wiedza jest przeciez. poza tym, dobierze Ci kolor z palety odcieni iwyjdzie tak, jak ma wyjsc o ile nie wyciagniesz sobie jakiejs fryzjereczki pozal sie Boze...
Profesjonalizm w takich akcjach to podstawa. I juz. Tak sie to robi.

niezweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 1/5

włosy

04 lis 2013 - 09:33:28

Do brązowej farby trzeba dołożyć rudego, to przyciemni włosy i doda taki pobłysk. Farby idealnej nie znajdziesz. A i widać, że ma przedłużone włosy :) Chociaż nie powiem pięknie tak wygląda i wyjątkowo jej to pasuje :) Pozdrawiam

włosy

04 lis 2013 - 09:37:46

jak chcesz taki efekt to nie sęp się idz do fryzjera i przynajmniej będziesz miała gwarantowany kolor a nie wyjdą ci inne niż wyglądały na kartoniku

włosy

04 lis 2013 - 09:49:47

Cytat
pulchersupernova
kazde wlosy maja inny pigment. musisz pojsc z tym do fachowca i uzyc profesjonalnej farby. nigdy nie wiesz, jak wlosy zareaguja na taka gotowa farbke do wlosow. zenujace to troche, bo to dosc powszechna wiedza jest przeciez. poza tym, dobierze Ci kolor z palety odcieni iwyjdzie tak, jak ma wyjsc o ile nie wyciagniesz sobie jakiejs fryzjereczki pozal sie Boze...
Profesjonalizm w takich akcjach to podstawa. I juz. Tak sie to robi.

włosy

04 lis 2013 - 10:04:22

Teraz wyszły nowe kolory z joanny multi cream color. Ja w zeszłym tygodniu farbowałam miedzianym brązem, bardzo podobny kolor. U mnie wyszedł trochę ciemniejszy bo mam ciemne włosy. Ale myślę, że na jasno/średnio brązowych włosach efekt był by taki sam jak na zdjęciu zamieszczonym przez Ciebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie o takim tatuażu?