Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:08:04

Witajcie dziewczyny :)
Zamówiłam sobie dekoloryzator.
I chcę zejść z czerni do blondu oczywiście po dekoloryzacji umówię się do fryzjera żeby blond wyglądał tak jak powinien.
Ale chciała bym a raczej bardzo Was proszę o jakieś zdjęcia i opowiedzenie o efektach dekoloryzacji w domu.
Pozdrawiam i czekam odpowiedź :)

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:10:43

nie ryzykowałabym w domu.

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:12:05

nie rob dekoloryzacji sama w domu. Ja zrobilam i od roku walcze z oplakanymi skutkami. Tez schodzilam z czerni i mam wlosy w kilkunastu odcieniach od bialych po nadal czarne, sa suche, krusza sie, lamia i rozdwajaja, a farba schodzi z nich w tempie ekspresowym (2-3 mycia i po farbie) - oczywiscie nierowno tak ze gore i odrosty mam ciemne a reszta jak papuga. Lepiej doloz i idz do fryzjera..

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:15:55

powiem ci ze nawet fryzjer nic ci nie zrobi z tym a jak zrobi tto zostanie siano na glowie .ja dekoloryzowalam kilka razy przy czym podcielam koncówki ktorych sie nie dalo rozjasnic. katorga . teraz mineklo poltora roku wlosy mam blond do ramion . no a jak blond czykli suche i matowe koncówki i odrost swój . powiem tak nie warto albo farbowac na czarno albo schodzic teraz mialabym czarnbe wlosy do pasa. to mi sie zachcialo a te rosna od gory a od dolu sie krusza

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:17:22

to najgorsze co można zrobić , są nawet przypadki kiedy fryzjer sie tego nie podejmuje wiec po przypadku dekoloryzacji która robiła koleżanka nigdy bym tego nie zrobiłą

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:18:03

Dekolaryzacja to najgorsze co mozesz zrobić!!! Czy sama czy u fryzjera zniszczysz wlosy. W maju przechodzilam to co Ty, chcialam z czerni zejść do brązu... Jak wyszlam od fryzjera efekt byl super ale im wiecej czasu uplywalo tym wlosy gorsze! Dzisiaj mam suche, zniszczone wlosy, niewponinajac o końcówkach, które kruszą sie strasznie. Nie polecam!!!

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:20:22

Cytat
Larysa69
powiem ci ze nawet fryzjer nic ci nie zrobi z tym a jak zrobi tto zostanie siano na glowie .ja dekoloryzowalam kilka razy przy czym podcielam koncówki ktorych sie nie dalo rozjasnic. katorga . teraz mineklo poltora roku wlosy mam blond do ramion . no a jak blond czykli suche i matowe koncówki i odrost swój . powiem tak nie warto albo farbowac na czarno albo schodzic teraz mialabym czarnbe wlosy do pasa. to mi sie zachcialo a te rosna od gory a od dolu sie krusza

no i wlasnie ja glupia chcialam sobie rude strzelic (naturalne mam ciemny braz) farbowalam 4 lata na czarne i teraz mam. Co z tego ze mi wlosy urosly za biust, jak sa suche, matowe i w ogole nijakie. I czeka mnie podciecie za ramiona bo na przesuszenia po dekoloryzacji to zadna maska, odzywka, kuracja nie dziala (tylko od mycia do mycia). Za glupote sie placi

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:33:07

zapraszam na mojego bloga na szafie!

http://blogi.szafa.pl/adrienn/post/17925-moj-sposob-na-blond

w linku powyżej jest mój sposób na blond... jak z czerni zejść do blondu :)

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:46:41

Witam ponownie dziękuję za rady lecz kupiłam dekoloryzator który nie niszczy włosów.
I nadal chce zostać blondynką lecz nie taką typowo tlenioną lecz delikatną.
Zapomniałam dodać, że bardzo szybko wypłukuję mi się kolor 2tyg temu farbowałam palet i już są ciemno brązowe.
A już byłam blondynką i na dole mam jeszcze zafarbowany blond na czarno więc myślę że szybko zejdę z tej czerni >;)
Bardzo proszę o jakieś zdjęcie

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:52:13

W 2011 roku zrobiłam dekoloryzację w domu z pięknych i bardzo długich włosów zostały mi poniszczone, popalone włosy do ramion. Od tamtego czasu kondycja moich włosów ciut się poprawiła jednak ilość pracy jaką w to włożyłam jest ogromna i tak mało co pomaga. Nieustannie się wykruszają, rozdwajają. Nie mogę się doczekać kiedy już na całej długości odrosną. Nie polecam, schodziłam tylko do rudego.
Zrobiłam to w domu, bo byłam w kilku salonach i powiedzieli, że albo się nie podejmą lub kwoty jakie proponowali były kosmiczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-16 18:53 przez jefrozka.

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 18:57:36

Ja słyszałam wiele ocen i pozytywnych i negatywnych ja mam włosy do pasa ale nie chce być już czarna. znudziło mi się po prostu już od ponad roku mam czarne włosy i nudne to już jest.
Pokarzcie efekty bardzo prosze

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 19:00:35

moja znajoma w taki sposob spalila sobie cale wlosy.
od miesiaca codziennie naklada wszelkie specyfiki, zeby wlosy wrocily do normy

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 19:01:38

Cytat
ladydestiny90
nie rob dekoloryzacji sama w domu. Ja zrobilam i od roku walcze z oplakanymi skutkami. Tez schodzilam z czerni i mam wlosy w kilkunastu odcieniach od bialych po nadal czarne, sa suche, krusza sie, lamia i rozdwajaja, a farba schodzi z nich w tempie ekspresowym (2-3 mycia i po farbie) - oczywiscie nierowno tak ze gore i odrosty mam ciemne a reszta jak papuga. Lepiej doloz i idz do fryzjera..


MAM IDENTYCZNIE!

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 19:04:31

ja tez sama zeszlam z czarnego do blondu;) I mam sliczny kolor;)

dekoloryzacja efekty

16 paź 2013 - 19:05:37

Hahaha wierzysz w dekoloryzator nie palacy wlosow? Tez mi taki wcisneli, niby mial byc spoko, a wyszlo jak wyszlo. Zrobisz jak chcesz. Ja odradzam i z tego co widze reszta wypowiadajacych sie rowniez.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czerwone czy blond?