Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Doradzcie Zmiana koloru? A może nie?

05 sie 2009 - 18:35:31

Hej dziewczyny.
Od czterech lat farbuję włosy na czarno, naturalnie mam kręcone włosy (na zdjęciu są trochę wyprostowane) Lubie ten czarny ale od pewnego czasu chodzi za mną zmiana koloru na brąz z blond refleksami. Pominę fakt że wiąże się to z obcięciem włosów po koloryzacji bo to je zniszczy. Doradżcie czy warto i jak myślicie czarny brąz bardziej mi pasuje. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie



Doradzcie Zmiana koloru? A może nie?

05 sie 2009 - 18:37:29

Warto!
Z czarnym wygladasz troche jak czarownica:p (bez urazy)

Doradzcie Zmiana koloru? A może nie?

05 sie 2009 - 18:38:57

Hehe też tak czasem się czuje zwłaszcza jak wstane rano

Doradzcie Zmiana koloru? A może nie?

05 sie 2009 - 18:39:53

Wiesz, to nie jest takie latwe "zejsc" z czarnego koloru na jasniejsze... Ja widzialabym Cie w czekoladowym btazie albo parzona kawa z mlekiem:) taki cieple tonacje:) wloski mozesz fajnie pocieniowac, zrobic grzywke na bok:) a jaka farba malujesz wloski?:)

Doradzcie Zmiana koloru? A może nie?

05 sie 2009 - 18:40:42

hmmm, spróbuj, zawsze możesz, a jak nie pojakimś czasie zawsze możesz wrócić do czerni ;)

Doradzcie Zmiana koloru? A może nie?

05 sie 2009 - 18:42:00

w brązie będzie Ci lepiej, czarny Cię postarza

Doradzcie Zmiana koloru? A może nie?

05 sie 2009 - 18:42:28

Wcześniej używałam welatonu czerni a ostatnie dwa razy fryzjerskiej farby mam juz troche odrostu( naturalny ciemny bląd) dlatego zastanawiam się czy farbować dalej na czarno czy coś zmienić. Mam grzywke:)

Cytat
lemurowa
hmmm, spróbuj, zawsze możesz, a jak nie pojakimś czasie zawsze możesz wrócić do czerni ;)

Tylko po to żeby póżniej wrócic to szkoda włosów obcinać przy zmianie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-05 18:44 przez Astra206.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbować?