Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

1 minutę temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:16:07

Dziewczyny ! Są upały, goraczka, a ja mam odstające uszy, nie mogę nosic kitki, ani spinac ich, uciązliwe to jest ;/
Jak Wy sobie z tym radzicie ?

jak cos prosze o przeniesienie ,bo nie wiedzialam gdzie umieścić watek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 13:16 przez ajlofju.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:19:44

ja bym olała odstajace uszy. no ale jak sie tak bardzo wstydzisz, to może luźny kok tuż nad karkiem? tak, żeby włosy zasłaniały uszka?

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:20:02

może rób sobie kucyk, ale nakładając trochę włosy na uszy, wtedy trochę się spłaszczą? A z kucyka to już wiele możliwości, koki, warkocze :)

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:22:39

zrób kucyk i załóż opaskę materiałową tak żeby uszy zakrywała, lepsze to niż rozpuszczone :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 13:23 przez offca1234.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:22:50

Ja też miałam z tym problem, w dodatku że mam kręconą blond szope. Ponad pół roku temu zdecydowałam się na korekcje odstających uszu bo miałam okazje zapłacić na dwie raty. Na początku byłam zadowolona niestety teraz jedna uszko odskoczyło i jest znowu lekko odstające, nie tak jak wczesniej ale niestety jest. No ale teraz przynajmniej mogę na plazy związać włosy ale to i tak nie do końca tylko luźniej aby zakryć blizy za uszami, ale znam ten ból co ty, ja jeszcze jak miałąm mocno odstające uszy to własciwie wcale ich nie wiązałam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 13:24 przez rosonetka1.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:23:51

Też mam odstające i cały czas chodzę w rozpuszczonych :( czasami nawet wyłażą spod rozpuszczonych włosów o.O

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:27:58

też mam.. no ale jakoś się żyje ;p
Jak chcesz zrobić kitę to rób, to tylko Tobie przeszkadza, jeżeli siebie zaakceptujesz to inni też nie będą na to zwroacąc uwagi ;)

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:31:16

Zawsze mama mi tłumaczyła że mnóstwo modelek ma odstające uszy :D Ja jednak nigdy nie mogłam sie przełamac i związać w dzieciństwie mama mi wiązała kitke i nazywali mnie uszatkiem :D Zdecydowałam się na korekte uszu i szczerze mówiąc moje kompleksy związane z uszami znikneły mimo ze jedno uszko troch odskoczyło, więc jak kogoś stac polecam korekte, powiem szczerze że moje zycie zmieniło się całkowicie, zrobiłam kurs instruktora fitnes i ratownika na basenie, a przed zabiegiem bym tego nie zrobiła bo wiadomo że w sporcie włosy trzeba związać a ja bym nigdy tego nie zrobiła przed. Więc teraz aczełam powoli spełniać moje marzenia na które bym sie nie zdecydowała przed zabiegiem bo był to dla mnie tak ogromny kompleks:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 13:35 przez rosonetka1.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:33:07

widziałas kate hudson?
tez ma odstajsce uszy i zyje

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:33:52

Cytat
mzap88
widziałas kate hudson?
tez ma odstajsce uszy i zyje

Ona jest tak ładna że jej to tylko uroku dodaje :P

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:35:08

Cytat
Mee1990
Cytat
mzap88
widziałas kate hudson?
tez ma odstajsce uszy i zyje

Ona jest tak ładna że jej to tylko uroku dodaje :P

no dokładnie :)

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:36:02

Ja też mam odstające i wielkie, a podobno uszy rosną do końca życia :O
Ale i tak często chodzę w koku, wypuszczam sobie takie dwa 'pejsy' z przodu przed uszami i wmawiam sobie, że zakrywają trochę te uszy ;)

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:40:33

Cytat
Mee1990
Cytat
mzap88
widziałas kate hudson?
tez ma odstajsce uszy i zyje

Ona jest tak ładna że jej to tylko uroku dodaje :P

nie widzę w tym uroku, ale ok...

Noś opaski, chustki na głowiie i wsadzaj końce uszu pod nie.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:41:01

Cytat
Yagga_yo
Ja też mam odstające i wielkie, a podobno uszy rosną do końca życia :O
Ale i tak często chodzę w koku, wypuszczam sobie takie dwa 'pejsy' z przodu przed uszami i wmawiam sobie, że zakrywają trochę te uszy ;)
Nie uszy nie rosna do końca życia tylko gdzieś do 10 roku nie pwoeim dokłanie bo nie pamiętam ale tylko w dziecińtwie, dlatego też u małych dzieci nie robi się korekty uszu tylko w późniejszym czasie

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:43:06

oba odstające uszy to nie problem. gorzej jak ktoś ma tak jak ja jedno. mi w sumie nic nie pozostaje jak udać się na zabieg korekcji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zrobić sobie grzywkę?