Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:24:09

wiąż sobie kitę wysoko i luźno, ala lekki nieład, tak żeby krótsze włoski luźno wychodziły i delikatnie zakrywały uszka ;) JA tak robię;)

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:24:35

ja to w ogole mam strasznie mniej wiecej od polowy mi tak odstaja..ale uprawiam sport i w sumie spinam zazwyczaj taki luzny kok, chociaz i tak wszyscy wiedza to po co mam ukrywac...ale to moj najwiekszy kompleks :(





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 14:25 przez shy252.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:29:03

Cytat
MaszaGudicz
Żeby cię pocieszyć, muszę powiedzieć że nie widziałam piękniejszych uszów niż Twoje. Sama wymyśliłaś że masz odstające, czy ktoś chciał ci dokuczyć i głupstwa gadał?

no jak nie mam odstających jak mam ? ;/
Wszyscy w rodzinnie mówią,że z bratem mamy odstające uszy, ja chociaż je maskuje a brat nie ma jak,bo krotkie włosy.
Cytat
mario7358
wiąż sobie kitę wysoko i luźno, ala lekki nieład, tak żeby krótsze włoski luźno wychodziły i delikatnie zakrywały uszka ;) JA tak robię;)

rozumiem,że tez masz ten kompleks ?
robiłam tak,ale i tak widać te uszy;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 14:30 przez ajlofju.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:31:08

Nie mogę, dziewczyny! Wy chyba odstających uszu nie widziałyście. Niepotrzebnie wpędzacie się w kompleksy :)

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 22:23:54

dobrze, że wypowiadają się osoby z problemem. ja też mam i jakoś też nie potrafię się przełamać, pewnie ze względu na to, że kiedyś to zostało zauważone, na codzień chodzę w kucyku, ale.. to tylko po domu, staram się jednak unikać i chodzę w rozpuszczonych, mama i siostry mi powtarzają, że wada nie jest aż tak widoczna, ale jednak jest ciężko i nie potrafię. Rozumiem cię, jednak trudno mi określić czy możesz chodzić w kucyku i czuć się w miarę swobodnie, ponieważ na własnym przykładzie mogę powiedzieć, ze pewnie wyolbrzymiam czasem tę wadę, ale również polecam jakieś luźniejsze uczesania w takiej sytuacji

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 22:33:02

Cytat
logorea

Odstające uszy to nie jest wina genów! Uszy odginają się dzieciom podczas spania, albo kiedy ktoś je trzyma na rękach i podpierając ręką główkę odgina uszy, lub np. złe ubranie czapki na głowie dziecka.

o matko większej bzdury nie słyszałam! zanim zaczniesz wymyślać swoje teorie, radzę zajrzeć do książki z biologii

Ja też mam odstające, ale już przestałam się nimi przejmować i spokojnie wiążę włosy, wysoko, ale nie tak całkiem 'ulizane' tylko tak żeby gdzieniegdzie coś wychodziło. Na tym zdjęciu zupełnie nie widać, żebyś miała odstające uszy, gdybyś tego nie napisała to w życiu bym tak nie pomyślała.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Odstające uszy ;(

02 sty 2019 - 11:08:48

A któraś z Was miala może zabieg? Czy szybko dochodzi się do siebie?

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Odstające uszy ;(

03 sty 2019 - 08:33:44

Operacyjną korektę uszu wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a sam zabieg trwa ok. godziny. Będziesz wypisywana do domu jeszcze w tym samym dniu, w którym wykonywana była operacja. Przez ok. trzy dni po zabiegu otoplastyki mogą pojawiać się dolegliwości bólowe, uczucie ściągnięcia oraz delikatne pieczenie uszu. Rekonwalescencja po operacyjnej korekcie uszu trwa ok. 10 dni. Przez kilka tygodni po zabiegu należy unikać słońca oraz silnego wiatru.
Sama miałam i polecam bo pozbyłam się mojego wielkiego kompleksu. Kosztuje to kilka tysięcy ale wybrałabym się kolejny raz :)

A robiłam u doktor Raczkowskiej https://www.raczkowska.pl/korekcja-uszu/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-24 09:25 przez pania344.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Odstające uszy ;(

04 wrz 2019 - 07:16:28

botoks też robiłam. Ale też miałam operowane odstające uszy. W końcu w wieku 35 lat podjęłam decyzję o poprawieniu tego co było we mnie niedoskonałe i przysparzało kompleksów.
Dziś czuję się jak nowo narodzona.

Odstające uszy ;(

04 wrz 2019 - 16:33:45

Miałam ten problem w dzieciństwie i nieco później. Dzisiaj się przyzwyczaiłam i nie mam ochoty niczego zmieniać.Uważam, że czasem odstające uszy mogą dawać uroku i wyjątkowości. Wszystko zależy jednak od całości urody i kształtu twarzy.

Uszy nie rosną , tylko twarz wiotczeje i wyglądają na większe. Z resztą podobnie jak nos.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zrobić sobie grzywkę?