Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:46:25

zrób kucyka ale naciągnij pasma przy uszach tak jakby je zakrywając

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:46:54

Cytat
xrudaaa
oba odstające uszy to nie problem. gorzej jak ktoś ma tak jak ja jedno. mi w sumie nic nie pozostaje jak udać się na zabieg korekcji :)
Polecam, tylko radzę zastanowić z 10 razy przed wybraniem lekarza ja wybrałam najtańszego i nie do końca jestem zadowolona ale nie żałuje że zrobiłam ten zabieg

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:48:55

mam odstajace, w dziecinstwie pzezywalam gehenne, teraz w pelni toleruje,nosze kity, koczki, uwazam, ze dodaja mi uroku.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:50:18

przestan nie przejmowala bym sie tym... wolisz sie parzyc ??

zrób sobie takiego luznego kucyka tak zeby czesc włosków opadała na uszy (najlepiej gdybys miala pocieniowane) lub jakis warkocz na bok luzny...

moze kucyk i opaska

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:52:14

Ja nigdy nie spinam włosów, chyba że w domu, ale i tak rzadko, mimo że nie mam odstających uszów, natomiast mam wysokie, wypukłe czoło i źle się czuję w spiętych, choć inni twierdzą, że wyolbrzymiam problem. Ale fakt - rozpuszczone włosy latem są uciążliwe, tym bardziej jak ma się do pasa jak ja... Chyba wolałabym odstające uszy od wypukłego czoła.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 13:56:36

moja znajoma ma jedno ucho większe drugie mniejsze. I wiesz co? kiedyś wybrałysmy sie na spacer, czekałam na nią przed sklepem i akurat podszedł naprawdę przystojny chłopak:) już zaczęłam cieszyć miche a on zapytał "jak nazywa się ten interesujący dziwoląg/kosmitka" :D fajna historia bo do dziś są razem:) także tak jak radzą dziewczyny luźny kitek itp i akceptacja siebie:)))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:10:43

Nie mam ostających uszu, ale coś doradzę ;) Może spróbuj zrobić francuza lub warkocza, ale takiego luźniejszego, warkocz na bok i już jest chłodniej, a uszy zasłonięte, albo upnij włosy z tyłu przysłaniając uszy. Przykładowe fotki ;)



Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:13:09

nosze opaski do kitek, ale ile mozna nosić te opaski . na basen bym chciala spiąć, to nie zepne. jak biegam to biegam w rozpuszczonych. ;/

Zrobie Wam zdjęcie jak wyglądam;/


masakra;///
a jak bym chciala koka 'ulizanego' na samej górze to wyglądają moje uszy potwornie;/



Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:15:48

Cytat
ajlofju
nosze opaski do kitek, ale ile mozna nosić te opaski . na basen bym chciala spiąć, to nie zepne. jak biegam to biegam w rozpuszczonych. ;/

Zrobie Wam zdjęcie jak wyglądam;/


masakra;///
a jak bym chciala koka 'ulizanego' na samej górze to wyglądają moje uszy potwornie;/

Ty serio z tymi uszami? Masz małe, normalne uszy. W życiu bym nie powiedziała, że jakoś bardzo odstają.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:18:04

Cytat
BeataJ24
Cytat
ajlofju
nosze opaski do kitek, ale ile mozna nosić te opaski . na basen bym chciala spiąć, to nie zepne. jak biegam to biegam w rozpuszczonych. ;/

Zrobie Wam zdjęcie jak wyglądam;/


masakra;///
a jak bym chciala koka 'ulizanego' na samej górze to wyglądają moje uszy potwornie;/

Ty serio z tymi uszami? Masz małe, normalne uszy. W życiu bym nie powiedziała, że jakoś bardzo odstają.


na zdjęciu wyglądają inaczej ;O
ale w rzeczywistości są straszne mój brat ma to samo, mamy to po naszej mamie. a tata nie ma! zle geny dostaliśmy xD :D

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:19:31

Cytat
mzap88
widziałas kate hudson?
tez ma odstajsce uszy i zyje

noo;)

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:20:48

Wyolbrzymiasz sprawę. Może TROSZKĘ Ci te uszy odstają, ale gdybyś tego nie napisała to nawet nie zwróciłabym na to uwagi, naprawdę :) Nie masz się czym przejmować, spinaj śmiało włosy i zapomnij o uszach.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:21:37

oj dziewczyno jak Ty masz odstające uszy to nie wiem co ja mam powiedzieć :D zasadniczo masz normalne uszy jak patrzę na tą fotę. ja mam duże i odstające i nie związuje nigdy, mam krótkie więc nie jest mi gorąco, ale możesz robić kucyka wypuszczając trochę włosów np. chociaż wg mnie Ty masz NORMALNE uszy :)

Re: Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:23:55

Możesz porównać swoje uszy z moim słonikiem przywiezionym z Kenii.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 14:29 przez MaszaGudicz.

Odstające uszy ;(

13 cze 2013 - 14:24:08

Cytat
ajlofju
na zdjęciu wyglądają inaczej ;O
ale w rzeczywistości są straszne mój brat ma to samo, mamy to po naszej mamie. a tata nie ma! zle geny dostaliśmy xD :D

Odstające uszy to nie jest wina genów! Uszy odginają się dzieciom podczas spania, albo kiedy ktoś je trzyma na rękach i podpierając ręką główkę odgina uszy, lub np. złe ubranie czapki na głowie dziecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zrobić sobie grzywkę?