Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 10:55:44

Witam serdecznie!
Mam pytanko czy robiła któraś z was blond pasemka na czarnych włosach?
Ja chce sobie zrobić tylko nie wiem czy się uda mam włosy do pasa i żal by mi było ich stracić...
Chciała bym usłyszeć Wasze zdanie na ten temat :)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 10:58:03

dla mnie to wiocha.pl-nie nie robiłam i nie doradze....

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:02:49

siara jak nic :P jak można wgl o takim czymś pomyśleć...

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:03:52

jestem tego samego zdania, pasemka są tandetne, więc lepiej się wstrzymaj i zastanów lepiej, bo faktycznie strata by była spora

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:05:05

moja kuzynka robiła miała zafarbowane na czarno


i to z tego co pamietam fryzjerka nakładała jej na czarne włosy rozjasniacz i to az 2 farby (nie wiem czy 2 razy jej robiła pod rząd czy jak) ale na pewno 2 rozjasniacze były..

kolor wyszedł taki troszke rudawy-miodowy a'la jasny brąz takie pasemka kolorowe ale blond to nie był i rudy tez nie !!
kolor był nawet fajny :)


dopiero za pół roku kolejne pasemka wyszły idealnie blond z tym ze te pierwsz pasemka nie były jakies tragiczne czy rude że wiocha jak tutaj dziewczyny pisza wyżej (fryzjerka jej robiła) kolor taki miodowy - jasny brąz jej wyszedł tych pasemek ale nie rude

to było kładzione na czarna farbe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 11:08 przez jestem_modna.

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:10:07

Ja nie mam pół roku czasu :(
miałam kiedyś blon i wszystkie inne kolory ale znudził mi się już czarny po kilku miesiącach...
i dlatego chce je zmienić...

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:17:49

jak ktos chce wygladac jak skunks to prosze bardzo, ale to straszna wiocha, STRASZNA.

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:20:49

Bez obrazy, ale ja nie pytam o trendy w modzie tylko czy da się w jakiś sposób zdjąć ten mój kolor i zrobić blond na tym...
Wolała bym radzy typu jak idzie zdjąć ten czarny kolor...

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:21:41

Jak masz czarne włosy , a jak to farbowane na czarno to za 1 razem blond nie wyjdzie napewno. jak naturalne to moze jakis dobry fryzjer da rade ale szczerze to tez watpie. mozesz probowac wlosy nie reka, odrosna;)ja sama od jakiegos czasu daze do rudego tj. po 4 badz 5 farbowaniach uzyskalam w koncu rudy:)
jak sie cala glowe chce robic to wiem ze sie dekoloryzacje robi ale jak chce sie pasemka tylko to nie wiem:P i dziewczyny dajcie spokój z tymi tekstami typu wiocha itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 11:24 przez martusia1188.

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:25:46

Może wyjśc ciekawe połączenie, ale stawiałabym na pasemka przy końcach, nie od góry np:


blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:25:56

jak młody dzik :D

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:31:09

Oczywiście da się to zrobić szybko- rozjaśniaczem, ale nie obędzie się wtedy bez zniszczenia włosów. Ewentualnie zdekoloryzować pasemka i wtedy nałożyć na to blond farbę, powinno być mniejsze spustoszenie na głowie po tym. Ale najrozsądniej będzie po prostu udać się do dobrego fryzjera.

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:33:22

Arionell ładne to masz, al mi chodziło o coś tego typu tylko z większą ilością czarnego.
a najlepiej jak by to było takie jak te 2gie zdj





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 11:36 przez Monisia0717.

blond pasemka na czarnych włosach?

13 cze 2013 - 11:38:24

FUUUUUU! Poniszczysz włosy ( rozjaśniacz ) i nie będzie to ładnie wyglądało. Z resztą, ostatnio z fryzjerką rozmawiałam i ona powiedziała, że teraz liczy się w modzie jak największa naturalność :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstające uszy ;(