Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 22:49:58

Dziewczyny, czy którejś z Was udało się schudnąć z ud? Po ciąży niestety moja skóra się dość rozciągnęła z okolicy kolana i muszę ujędrnić trochę. Zawsze miałam masywne uda, takie ubite. Marzą mi się szczupłe, wyrzeźbione uda. Czy któraś z Was już walczyła z pozbyciem się tkanki tłuszczowej z tego miejsca? Ile czasu Wam to zajęło i przede wszystkim jakim kosztem? (dieta, ćwiczenia)? Marzę o "dziurze" między udami...(bez podtekstów proszę:))
Wstawiam fotkę żebyście wiedziały o co mi biega...chodzi mi o Panią z lewej.
I nie chodzi mi o anoreksję broń boże. Znalazłam tylko taka fotkę niestety.



jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 22:51:07

no tez mi sie takie marzą :) ćwiczenia na nogi ogolnie duzo dają :))

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 22:52:00

no nie wiem, może spróbuj biegać?:D

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 22:55:27

biegałam przez 3 miesiące w zeszłym roku i zamiast spalić tłuszczyk uda mi się jeszcze bardziej rozrosły:( pewnie powinnam biegać dłużej (biegałam 30 minut truchtem) i jeszcze wolniej? sama już nie wiem. Jedno jest pewne, muszę coś z tym zrobić. Pracując na cały etat, bycie matką 2 dzieci i znalezienie chwili dla siebie to nie takie proste...ech.

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 22:55:38

polecam ćwiczenia na yt z Fittappy2 ćwiczenia na wewnętrzną część ud :) są proste i dają duży efekt :)

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:05:27

Cytat
maalinoowaa0208
polecam ćwiczenia na yt z Fittappy2 ćwiczenia na wewnętrzną część ud :) są proste i dają duży efekt :)
oo:) zaraz szukam:)
wiedziałam, ze ktoś pomoże:)

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:18:06

Ćwiczenia z Mel B - na pośladki. Także znajdziesz na YT. Ćwiczyłam 3 tygodnie i mój cellulit widocznie się zmniejszył, tak że efekty daje niezłe ;) Żałuję tylko, że przestałam... Ale trudno ;p muszę się znów zmobilizować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-13 23:18 przez Yerli.

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:24:05

Ćwiczenia Mel B na nogi i pośladki :)

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:25:02

tez cwicze z mel b - poslaadki i uda :) bardzo fajne efekty

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:31:10

Nie da się odchudzić samych ud lub brzucha, zapamiętajcie to!!! Tkanka tłuszczowa schodzi równomiernie z całego ciała i nie da się wybrać partii z której ma schodzić. Na brzuchu i udach jest zawsze najwięcej tłuszczu i wydaje nam się że tam najwolniej schodzi. Najlepszy jest ruch w każdej postaci ale należy utrzymywać lekkie tempo (tętno 160) i min 40 min stałego ruchu ponieważ organizm ma zapas energii na około 20 min dopiero od 20 min zaczynamy spalać tkankę tłuszczową.

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:35:31

Cytat
HAMMERLAND
Nie da się odchudzić samych ud lub brzucha, zapamiętajcie to!!! Tkanka tłuszczowa schodzi równomiernie z całego ciała i nie da się wybrać partii z której ma schodzić. Na brzuchu i udach jest zawsze najwięcej tłuszczu i wydaje nam się że tam najwolniej schodzi. Najlepszy jest ruch w każdej postaci ale należy utrzymywać lekkie tempo (tętno 160) i min 40 min stałego ruchu ponieważ organizm ma zapas energii na około 20 min dopiero od 20 min zaczynamy spalać tkankę tłuszczową.
czyli np. spacer, rower, biegi minimum 40 minut tak?, żeby cokolwiek spadło... no to trzeba coś wymyślić:)
dzięki

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:40:41

Najlepiej właśnie uprawiać różne dziedziny sportu ponieważ nasz organizm jest cwany i szybko się przyzwyczaja do jednego sporu i efektu są słabe dlatego trzeba go oszukiwać co jakiś czas zmieniać dni rożnych sportów. Dla bardziej awansowanych są ćwiczenia interwały są krótkie ale bardzo intensywne ale jak ktoś w ogóle nie ćwiczył wcześniej to możne sobie tylko kzywdę zrobić. Pytajcie to napisze jak unikną podstawowych błędów często popełnianych

jak odchudzić uda?

13 maj 2013 - 23:52:56

Jak dla mnie najlepsza jest Ewa Chodakowska! Też miałam zawsze problem z udami, ale jakoś 3 tygodnie temu bodajże, zaczęłam "skalpel". Na początku zbyt dużych efektów nie było widac, ale efekty innych dziewczyn mnie wystarczająco zmotywowały żeby nie opdpuscic. Teraz już mam uda od wewnętrznej strony o wiele twardsze i chyba trochę cm już w nich mniej bo zaczyna robic mi się własnie taka 'dziura' między nimi :D Te cwiczenia trwają 40 min, więc niestety nie mam czasami po prostu czasu i wtedy sobie odpuszczam i np skacze na skakance. Robię je jakoś z 3,4 razy na tydzień ale muszę się własnie jakoś zebrac w sobie i zacząc częściej robic! Oglnie nie sa to tylko cw na nogi, tylko na wszytko po trochę(brzuch, pupa, ramiona itd.) ale naprawdę warto ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-13 23:54 przez justyna55455.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor włosów dla mnie?