Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

52 minut temu

sprawdzony stomatolog

56 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:03:08

Hej :-)
Pewnie jak niektóre z was, cały czas borykam się z problemem z nadwagą, brzuchem itp.
Od lutego obróciłam swoje życie o 180 stopni. Porzuciłam słodycze, zastępując je owocami i warzywami.
Odstawiłam dużo tłustego i jem teraz zdrowiej.. Na pewno w porównaniu z tym jak kiedyś jadłam czekoladę za czekoladą. Ćwiczyłam, ale brak mi zapału na dłuższe treningi, a chce pozbyć się tego brzucha który wygląda tragicznie : / dzisiaj przypadkowo trafiłam na A6W, kiedyś co prawda próbowałam, ale oczywiście za chęciach się skończyło. Dzisiaj skończyłam pierwszy dzień, nawet z uśmiechem na twarzy, więc może chociaż to w jakimś stopniu uda mi się wykonać :) A WY? jak tam przygotowania do wakacji? stosujecie jakieś diety? lub ćwiczenia na brzuch? może ktoś z was też zabiera się za 6 Weidera :)? Piszcie, polecajcie, razem lepiej :)

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:07:20

Ja zacznę ćwiczyć jak skończe matury xd

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:08:26

a6w + skalpel + abs = 5 kg mniej :) pozdrawiam!!

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:12:17

robiłam w tamtym roku doszlam do 27 dnia i wymieklam xd ale cos tam bylo juz widac, pod koniec juz strasznie duzo czasu mi zajmowalo i stracilam motywacje

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:13:56

Cytat
micayle
a6w + skalpel + abs = 5 kg mniej :) pozdrawiam!!
Nie każdy schudnie 5 kg. Tobie się udało i gratulacje, ale każdy organizm jest inny i ma swój własny rytm.

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:17:41

Ja ćwiczę A6W(15 dzień) + mel b na nogi + 200 brzuszków :) efekty są!

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:26:27

Ja też się odchudzam :P zobaczyłam ostatnio swoje zdjecia grupowe i... szok. wyglądam jak prosiaczek. Ogólnie nie piję alkoholu, a wczoraj były juwenalia i... dziś jestem na kubku barszczyku czerwonego :/

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:28:42

Cytat
karcia1356
Ja zacznę ćwiczyć jak skończe matury xd

Ja tak samo :)

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:31:24

Cytat
claudyn
Ja też się odchudzam :P zobaczyłam ostatnio swoje zdjecia grupowe i... szok. wyglądam jak prosiaczek. Ogólnie nie piję alkoholu, a wczoraj były juwenalia i... dziś jestem na kubku barszczyku czerwonego :/

tez tak mam.. od dzisiaj cwicze z mel b :D

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:34:44

Staram się jeść mniej i zdrowiej, więcej się ruszać i pić dużo wody. Waga powoli leci w dół :)
Jeśli chodzi o A6W, to zaliczyłam 30 dni i jakieś efekty było widać, ale ze względu na niespodziewany wyjazd nie miałam na to czasu i brak mi teraz motywacji, by do tego wrócić :(

razem raźniej :)

09 maj 2013 - 16:37:05

Ja robiłam kiedyś Weidera, teraz już tylko ABS8min.

razem raźniej :)

10 maj 2013 - 15:20:54

ah ta motywacja, widzę że nie tylko mi jej brakuje : P

razem raźniej :)

10 maj 2013 - 15:24:08

ja od tygodnia cwicze z mel b - trening na posladki i na brzuch i sama jeszcze robie dodatkowo przysiady :) juz jakies minimalne efekty sa w postaci bardziej jedrnej pupy ale jeszce za wczesnie zeby mowic o znacznej roznicy ;p no i nie jem slodyczy, unikam ziemniakow, makaronow i jedzenia na noc :)

razem raźniej :)

10 maj 2013 - 15:26:38

Ogólnie razem ćwiczę już jakoś 3 miesiące, ale miałam już 3 tygodniowe przerwy przez chorobę i to mnie najbardziej wkurza. Kiedyś tak nie chorowałam, a paradoksalnie aktywność uodparnia... Strasznie wybija mnie to z rytmu i tracę motywację.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje ciało opinie