Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

e-papieros

12 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 17:44:07

jak dla mnie to nie problem z wyglądem a stylem bycia, życia i poczuciem tego co dobre, a co tandetne i obciachowe. Uważam, że tego nie przeskoczysz. Zdjęcie na pościeli czy przy kominku świadczy o Twoim poczuciu estetyki i dobrego gustu. Skoro wstawiłaś takie zdjęcia to myślę, że nie ma szansy na zmianę wyglądu czy stylu ubierania.
Jak to się mówi "chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy"

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 17:44:32

Cytat
jnoiztchm
solarium, makijaż, zmiana ciuchów. Grzywka Ci nie pasuje, wyprostuj włosy.

xD
Cytat
JegoBaba
jak dla mnie to nie problem z wyglądem a stylem bycia, życia i poczuciem tego co dobre, a co tandetne i obciachowe. Uważam, że tego nie przeskoczysz. Zdjęcie na pościeli czy przy kominku świadczy o Twoim poczuciu estetyki i dobrego gustu. Skoro wstawiłaś takie zdjęcia to myślę, że nie ma szansy na zmianę wyglądu czy stylu ubierania.
Jak to się mówi "chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 17:45 przez Olajjka.

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 17:54:51

Ładna i zgrabna z Ciebie kobietka ;P Ale ładniej Ciw grzywce na bok, tak jak np masz na profilowym.
No i tak to tylko Twój styl ubierania mi się nie podoba, jest troszke tandetny, przynajmniej na tych zdjeciach co tu dalas, popatrz sobie na jakies fajne stylizacje, w necie tego pelno.

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 18:02:10

Ani fryzura ani ubrania mi się nie podobają, jest wręcz fatalnie. Co zmienic? Wszystko.

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 18:08:32

przestań nosić świecące ubrania- jak te z satyny i ubrania w duże wzory- postaw na jednokolorowe ubrania- można z nich robić uniwersalne zestawy- biały t-shirt, czarna marynarka, jeansy. Stawiaj na beże, brązy, czerń i biel

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 18:16:58

Patrząc na powyższe zdjęcia, to wydaje mi się własnie, że blond Cię postarza. Zdjęcia które są ciemne i na których Twoje włosy wyglądają na ciemniejsze- lepiej na nich wyglądasz. Wyglądasz jakbyś wcale się nie malowała i twarz już całkiem zlewa mi się z włosami. Co do prostowania włosów- trudno zmienić kształt fryzury nic z nią nie robiąc.

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 18:18:50

mniej satyny!!!

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 18:30:48

zmieniłabym wszystko, zaczynając od CAŁEJ garderoby, makijaż i koniecznie fryzure.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy taki jadłospis pomoże mi schudnąć