Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zmienic swój wygląd

24 kwi 2013 - 22:07:05

Widzę, że masz swój styl, inny niż reszta z nas. Ja na twoim miejscu tylko bym przyciemniła i wyregulowała brwi u kosmetyczki ;)
Styl to już indywidualna sprawa i nie powinnaś słuchać innych ludzi ani starać się 'wpasować'.. jak się czujesz dobrze w tym czym chodzisz to po co to zmieniać?

Jak zmienic swój wygląd

24 kwi 2013 - 22:18:58

no bo wtedy fryzurke mi robila fryzjerka a makijaż wizazystka jedynie ubior byl moj
brwi sama sobie reguluje tylko nie wiem czy powinny byc cienkie czy grube jaki pasuja mi?
do kosmetyczkie nie chodze bo nie znosze tego ostatnio prawie zemdlalam wiec kupialm sobie przyrzad do tego i sama robie tylko nie wiem jakie powinnam miec
ale powiem ci miedzy nami ze czesc zreczy mi sie podoba co ktos tu mi prponowal nawet chlopak pow ze cos powinnam zmienic ale markowo napewno nie bede bo nie stac mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 22:22 przez martusia877.

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zmienic swój wygląd

24 kwi 2013 - 22:28:50

a ile ma Pani lat, mogę spytać?;)

a co do pytania to zgadzam się z większością dziewczyn. Nie chodzi o markowe ubrania tylko o dobór ich, tak żeby wszystko do siebie pasowało i dodatkowo do Pani.
A świetne ubrania i czasem też 'markowe' można dostać z sh za niewielką cenę.
I bardziej stonowane kolory jak już wyżej koleżanki pisały.

Jak zmienic swój wygląd

24 kwi 2013 - 22:35:25

No rozumiem, to może kształt brewek zostaw a jedynie przyciemnij brązowym cieniem.. Włoski iech sobie rosną, pasują Ci dłuższe jak na 3 zdjęciu.
A co do ciuchów nie musi być markowo.. ale np zrezygnuj z wzorzystych spódnic lub kontrastowego łączenia kolorów np czerwony z fioletem (6 zdj). Bo to troszkę nie pasuje do siebie. Polub stonowane kolory np czerń, biel, brąz, beż?



Jak zmienic swój wygląd

25 kwi 2013 - 10:54:54

ja mam 26 w maju ktoś pytał to odpowiadam czyli zrezygnować z motywów kwiatowych a jakie kolory do siebie pasuja bo mało wiem na ten temat.
powiem wam coś skrycie ubieram tuniczki czy bluzeczki z jakims motywem bo sie bardao poce pod pachami już teraz mniej ale wygląda to okropnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 10:56 przez martusia877.

Jak zmienic swój wygląd

25 kwi 2013 - 11:03:33

zapuść grzywkę i pofarbuj włosy na jakiś brąz ( nie cieniuj włosów), oczywiście powinnaś koniecznie zmienić swoją garderobę bo teraz wyglądasz jak jakaś ciotka...

Cytat
martusia877
ja mam 26 w maju ktoś pytał to odpowiadam czyli zrezygnować z motywów kwiatowych a jakie kolory do siebie pasuja bo mało wiem na ten temat.
powiem wam coś skrycie ubieram tuniczki czy bluzeczki z jakims motywem bo sie bardao poce pod pachami już teraz mniej ale wygląda to okropnie

to sobie ku jakies tabletki na pocenie... a co do rzeczy to idz do jakies sieciówki np. H&M lub Reserved tam jest duzo fajnych rzeczy w przystepnych cenach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 11:10 przez karolina221_2005.

Jak zmienic swój wygląd

25 kwi 2013 - 11:13:08

do ciemnych wlosow raczej juz nie chce przechodzic one mnie bardzo postarzaja co do takiech marek co mowisz wcale tanie nie sa bo bylam.
Jedynie uzywane sa w dobrych cenach na alelgro
kupilam sobie antyspirant Z ziaja jest dosyc dobry zobaczymy czy sie latem sprawdzi a tabletki nie wiem nie chce sie truc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 11:14 przez martusia877.

Jak zmienic swój wygląd

25 kwi 2013 - 11:18:20

Cytat
martusia877
do ciemnych wlosow raczej juz nie chce przechodzic one mnie bardzo postarzaja co do takiech marek co mowisz wcale tanie nie sa bo bylam.
Jedynie uzywane sa w dobrych cenach na alelgro
kupilam sobie antyspirant Z ziaja jest dosyc dobry zobaczymy czy sie latem sprawdzi a tabletki nie wiem nie chce sie truc


Nie miałam na mysli ciemego brązu tylko jakiś jasny, przez rozjasnianie tylko niszczysz cobie włosy i wyglądają na strasznie przesuszone.
Wiem że tabletki perspiblock czy jakoś są dobre bo mój mąż używa je latem, nie bierze się ich cały czas. A co do sieciówek jeśli nie odpowiadają Tobie ceny to poczekaj na wyprzedaże. Często też są kupony rabatowe które warto wykorzystać:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 11:20 przez karolina221_2005.

Jak zmienic swój wygląd

25 kwi 2013 - 11:18:58

Może zgłoś się do jakiegoś programu o metamorfozach ;)

Jak zmienic swój wygląd

25 kwi 2013 - 11:32:41

Cytat
LitlleGoldDress
Może zgłoś się do jakiegoś programu o metamorfozach ;)
hahaha np labedziem byc...

Jak zmienic swój wygląd

25 kwi 2013 - 21:59:51

nie mam wogole wlosow przesuszonych na zdjeciu tylko tak wygladaja nie widzialas jak wygladaja wyprostowane fryzjerka pow ma pani zdrowe mocne grube wlosy naawet koncowki nie sa suche

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zmienic swój wygląd

26 kwi 2013 - 08:30:45

Kurczę to tylko dwa lata mniej, a wyglądasz za przeproszeniem jak 'moja ciotka' Ale myślę, że to głownie kwestia ciuchów,nie na czasie.. źle pobranych do figury, nie pasujących w ogóle do siebie..
Tak jak dziewczyny radzą z sieciówkach jest wiele fajnych ubrań. Poczytaj, pooglądaj zestawy i stylizacje chociażby te tutaj na szafie i małymi kroczkami odnajdziesz styl :)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zmienic swój wygląd

21 paź 2013 - 13:52:36

może skorzystaj z porad osobistej stylistki, samemu często się na coś zdecydować i obiektywnie ocenić siebie a taka osoba spojrzy świeżym doświadczonym okiem, moja przyjaciółka korzystała z usług takiej osoby i zawsze jej zazdroszczę świetnie dobranych ciuchów - tu znajdziecie http://www.mala-czarna.org/ wszelkie informacje i kontakt do jej stylistki

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 17:37:06

czy ty na zdjęciu masz białe buty i fioletowe skarpetki ???? mam nadzieję że nie !!! jestem starsza od ciebie o 8 lat ale te toje ciuszki jak mojej babci :) masakra spódniczki za kolanko ,przesadzasz z kolorami ,misz masz ogólny!!

Jak zmienic swój wygląd

24 paź 2013 - 17:44:13

do wymiany garderoba. chyba jesteś fanką satyny i różnych wzorów na ubraniach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ocena obiektywna.Ćwiczenia + dieta