Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:40:49

Hej :P Mam mały problem... Jestem naprawdę bardzo chuda i nie mam prawie biustu a do tego szerokie bary. Wiem, że to spowodowane wysokim wzrostem ale jednak chciałabym zacząć nosić bardziej kobiece stroje. Może macie jakieś pomysły jak stać sie bardziej kobiecą z zerem z przodu. Ja sama nie wiem co mogę zrobić i narazie zakrywam dekolt ale staje się to nie znośne.. Pomocy ! xD

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:44:06

Może nie skupiać się na biuście-spódniczki są kobiece, można ładnie pokazać nogi czy bioderka, no nie wiem...

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:44:46

BLUZKA Z ZABOTEM..POWIEKSZA BIUST;)

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:46:02

zapomniałam o twarzy :), włosach- ja bym się skupiła na tych "elementach". Biust też ważny, ale po co się zadręczać :)

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:46:13

na pewno pomoże tu staniczek push-up który nieco powiększy biust,a także wszelkie marszczenia np.na koszulach które optycznie "pogrubiają"

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:49:25

Podkreśl to co najładniejsze w swojej figurze.

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:49:30

dzięki ^^ co do spódniczek to mam ładne nogi [zeby nie było że jestem zarozumiała] ale zbyt krótkie to odrazu skojarzenie z lafiryndą a długie to dla babć... a bluski z żarbotem są fajne ale wszystkie jakie do tej pory miałam możliwość przymierzać posiadają dekolty... czyli bardziej dla tych co mają juz co pokazać xD

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:50:15

Cytat
maja78
na pewno pomoże tu staniczek push-up który nieco powiększy biust,a także wszelkie marszczenia np.na koszulach które optycznie "pogrubiają"
O to dobra rada :) I paski poziome noś pogrubiają :)

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:55:38

Ja nie uważam, że jak któraś ma mały biust to już dekolt nie dla niej-dlaczego?Jak babka z mniejszym biustem zakłada coś "wyciętego" to mi się zawsze wydaje, że po prostu akceptuje biust taki jaki ma i to jest fajne. Wcale nie jest to brzydkie.

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 12:56:05

U mnie w szafie są małe rozmiary. I mam mega kobiecą bluzeczke ala gorset ; ]

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 13:01:08

ZERA NAPEWNO NIE MASZ:p
WIĘC SIĘĘĘ NIE MARTW JEŻELI JESTEŚ W OKRESIE DOJŻEWANIA :D
.. HMMM.. JA BYM PROPONOWAŁA BIUSTONOSZ Z PODUSZKAMI NAPEWNO CI POWIĘĘKSZY :]
I JAKĄŚ OBCISŁĄ BLUZECZKE :]

Moda dla kostucha

27 lip 2009 - 13:02:33

SORYYY ZA BŁĄD dojrzewania :]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakas fryzura dla mnie??