Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Biznes

2 minuty temu

tabernakula sklep

22 minut temu

zakupy internetowe

46 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

11 cze 2018 - 11:30:19

Ja wybielałam zęby z 10 lat temu białą perłą w żelu i efekt był bardzo dobry, zęby miałam bialutkie ( a może to był efekt tego ze wcześniej miałam bardzo żółte :D ), drugi raz po roku efekt też był zadowalający, chociaż już wtedy wystąpiła lekka nadwrażliwość. Niedawno miałam te paski, to 100zł wyrzucone w błoto, żadnych efektów, kupiłam też białą perłę, stosowała przez 2 tyg po 30 min , zero efektów, nawet o jeden odcien nie wybieliło.

Z domowych sposobów polecam sodę oczyszczoną, podobno można uszkodzić szkliwo, ale ja stosuję np. przez kilka dni wieczorem, później po tym normalnie myje żeby pastą i nie zauważyłam żeby coś się działo, ale zęby są bielsze.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

27 gru 2018 - 22:49:28

ja teraz już przeszłam na wersję Expert 38 od Schwarza. Niby mocniejsza niż Home Comfort. OD maja na razie zęby białe.Zobaczymy jeszcze jak długo. Z opinie w internecie to czytam że trzyma ponad rok.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

14 lip 2019 - 12:59:29

ja nie wiem, czy to zależy od tego, że miałam mało cierpliwości, czy o to, że nie miałam dobrych środków do wybielania, ale w sumie przyznam, że nie byłam zadowolona. Ale w końcu się zebrałam i postanowiłam wybrać się do bamedu na takie profesjonalne wybielania, po którym jestem zachwycona.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

21 lip 2019 - 12:00:17

Boje się eksperymentować z wybielaniem w domu, bo słyszałam że można sobie zniszczyć szkliwo. Zawsze więc wybieram w takiej sytuacji może droższe rozwiązanie , ale przynajmniej niestresujące i idę do dentysty http://www.dentalium.wroclaw.pl/protetyka/. Tak samo robię z cera czy paznokciami, wybieram kosmetyczkę, a nie domowe metody, bo te sa tańsze ale nie zawsze skuteczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-26 11:33 przez AnkaGoska.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

27 lut 2021 - 18:18:10

Lampa beyond daje naprawdę fajne efekty wybielania zębów. Ale jak można przeczytać na https://www.fabdent.pl/uslugi/wybielanie/podstawy-o-wybielaniu-zebow, porównywalne efekty można uzyskać, wybielając zęby w domu za pomocą nakładek wykonanych w gabinecie - próbował ktoś?

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 maj 2021 - 20:16:18

Mój mąż wybielał ostatnio zęby w gabinecie https://www.fabdent.pl/. Szczerze polecam, efekt super - zabieg lampą beyond. Sama planuję wybielanie po zdjęciu aparatu, to pewnie też tam się udam :)

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

16 sie 2021 - 10:51:22

Super, że istnieją takie zabiegi jak wybielanie zębów. Ja jak palić przestałam to zaczęłam się wstydzić, że moje zęby mają taki kolor. Ale potem poszłam na zabieg i efekty były zniewalające.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

10 sty 2023 - 11:35:04

nie stac mnie na wybielanie u dentysty ale tez zeby nie byly straszne dlatego zdecydowalam sie na wybielanie pastą z weglem aktywnym

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

20 sty 2023 - 13:56:24

co to za pasta ile kosztuje i po jakim czasie sa efekty?

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

25 sty 2023 - 14:42:43

no wlasnie szukalam czegos co mnie nie zrujnuje finansowo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak oceniacie jej urodę ?