Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

11 cze 2018 - 11:30:19

Ja wybielałam zęby z 10 lat temu białą perłą w żelu i efekt był bardzo dobry, zęby miałam bialutkie ( a może to był efekt tego ze wcześniej miałam bardzo żółte :D ), drugi raz po roku efekt też był zadowalający, chociaż już wtedy wystąpiła lekka nadwrażliwość. Niedawno miałam te paski, to 100zł wyrzucone w błoto, żadnych efektów, kupiłam też białą perłę, stosowała przez 2 tyg po 30 min , zero efektów, nawet o jeden odcien nie wybieliło.

Z domowych sposobów polecam sodę oczyszczoną, podobno można uszkodzić szkliwo, ale ja stosuję np. przez kilka dni wieczorem, później po tym normalnie myje żeby pastą i nie zauważyłam żeby coś się działo, ale zęby są bielsze.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

27 gru 2018 - 22:49:28

ja teraz już przeszłam na wersję Expert 38 od Schwarza. Niby mocniejsza niż Home Comfort. OD maja na razie zęby białe.Zobaczymy jeszcze jak długo. Z opinie w internecie to czytam że trzyma ponad rok.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

14 lip 2019 - 12:59:29

ja nie wiem, czy to zależy od tego, że miałam mało cierpliwości, czy o to, że nie miałam dobrych środków do wybielania, ale w sumie przyznam, że nie byłam zadowolona. Ale w końcu się zebrałam i postanowiłam wybrać się do bamedu na takie profesjonalne wybielania, po którym jestem zachwycona.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

21 lip 2019 - 12:00:17

Boje się eksperymentować z wybielaniem w domu, bo słyszałam że można sobie zniszczyć szkliwo. Zawsze więc wybieram w takiej sytuacji może droższe rozwiązanie , ale przynajmniej niestresujące i idę do dentysty http://www.dentalium.wroclaw.pl/protetyka/. Tak samo robię z cera czy paznokciami, wybieram kosmetyczkę, a nie domowe metody, bo te sa tańsze ale nie zawsze skuteczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-26 11:33 przez AnkaGoska.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

27 lut 2021 - 18:18:10

Lampa beyond daje naprawdę fajne efekty wybielania zębów. Ale jak można przeczytać na https://www.fabdent.pl/uslugi/wybielanie/podstawy-o-wybielaniu-zebow, porównywalne efekty można uzyskać, wybielając zęby w domu za pomocą nakładek wykonanych w gabinecie - próbował ktoś?

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 maj 2021 - 20:16:18

Mój mąż wybielał ostatnio zęby w gabinecie https://www.fabdent.pl/. Szczerze polecam, efekt super - zabieg lampą beyond. Sama planuję wybielanie po zdjęciu aparatu, to pewnie też tam się udam :)

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

16 sie 2021 - 10:51:22

Super, że istnieją takie zabiegi jak wybielanie zębów. Ja jak palić przestałam to zaczęłam się wstydzić, że moje zęby mają taki kolor. Ale potem poszłam na zabieg i efekty były zniewalające.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

10 sty 2023 - 11:35:04

nie stac mnie na wybielanie u dentysty ale tez zeby nie byly straszne dlatego zdecydowalam sie na wybielanie pastą z weglem aktywnym

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

20 sty 2023 - 13:56:24

co to za pasta ile kosztuje i po jakim czasie sa efekty?

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

25 sty 2023 - 14:42:43

no wlasnie szukalam czegos co mnie nie zrujnuje finansowo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak oceniacie jej urodę ?