Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

07 lip 2016 - 18:54:22

Jak chcesz amerykański uśmiech to najlepiej zrobić licówki. Możesz wtedy wybrać kolor armatury łazienkowej i mieć pewność że nic nie ściemnieje mimo upływu czasu.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

09 lip 2016 - 17:31:40

haha, podoba mi się pomysł z armaturą łazienkową :D trochę szkoda mi moich własnych zębów, bo są w dobrej kondycji, tylko ten odcień od czasu do czasu trzeba podrasować :P lampa beyond robi swoje. dla mnie efekt zadowalający

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

09 lip 2016 - 18:50:14

Nie polecam białej perły tak jak ktos juz tutaj napisał ! Mam po niej ogromne problemy, juz ciągnie sie to lata dziewczyny nie bądźcie głupie :( lepiej wydać te 1000 zł bo leczenie wyjdzie was pózniej dużo więcej o bólu nie wspomnę !

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

15 lip 2016 - 13:00:46

Cytat
Gocha007
haha, podoba mi się pomysł z armaturą łazienkową :D trochę szkoda mi moich własnych zębów, bo są w dobrej kondycji, tylko ten odcień od czasu do czasu trzeba podrasować :P lampa beyond robi swoje. dla mnie efekt zadowalający

gdzie robiłaś? :) mocno się wykosztowałaś? chociaż w sumie to tak jak mówicie, jeśli jest efekt to nie ma co żałować kasy

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

20 lip 2016 - 16:40:38

w sumie jak do tej pory robiłam już dwukrotnie w luxmedzie, z przerwą 2-letnią :) podobno do 14 odcieni mogą się zęby rozjaśnić, jak na możliwości mojej szczęki i tak jest niebo a ziemia :P

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

20 lip 2016 - 17:07:57

w życiu bym tego nie zrobiła.
Zęby ma się jedne wybielanie szkodzi na szkliwo , nie każda z nas ma zdrowe zęby i miazgę.
Lepiej oczyszać z osadu co jakiś czas i mieć to co się ma a jeśli ciebie stać to zrób sobie licówki i mniej piękny uśmiech

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

22 lip 2016 - 12:09:30

jakoś moje szkliwo nie ucierpiało od wybielania, mówią też, że wrażliwość zęba się zwiększa-guzik prawda, no nie w moim przypadku. po co mi licówki, kiedy zęby mam zdrowe, a jedyny mankament to ten odcień?

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

26 lip 2016 - 11:56:56

akurat myślę, że takie lampy są o wiele mniej inwazyjne niż wszelkie paski i żele, i o wiele bezpieczniej poddać się takiemu zabiegowi u specjalisty w gabinecie niż na własną rękę coś przy zębach majstrować ;) 14 odcieni? ja bym skakała z radości nawet jakby o 5 się rozjaśniło :D

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

26 lip 2016 - 14:17:50

Nie tylko Biała Perła to oszustwo, ale również pasty Blanx! Stosowałam ją jak byłam w gimnazjum, teraz jestem na studiach i nadal mam nadwrażliwe zęby! Małe rezultaty były, ale to co się działo później to jakiś koszmar. Ta pasta (albo jakimś cudem przypadkiem to się zbiegło w czasie) przyczyniła się do rozwoju próchnicy z którą walczyłam kilka lat, jednego zęba robiłam po 3-4 razy co jakiś czas bo non stop się psuł. Jeśli to nie przez pastę, to nie wiem przez co. Dziś moja nadwrażliwość jest już o wiele mniejsza, zęby wyleczone, jeden stracony :( Na jednych takie wybielanie działa a drugim baaardzo szkodzi. Ja również chciałabym wybielić zęby u dentysty ale moja nadwrażliwość jest przeciwwskazaniem na długie lata, także jeśli chcecie eksperymentować z drogeryjnymi wybielaczami weźcie pod uwagę najgorszy scenariusz.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

26 lip 2016 - 23:00:24

14 odcieni możliwa taka skala, przy tej metodzie, ale pewnie w zależności od podatności na wybielanie - uśmiech rozjaśnia się o kilka tonów :)

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

31 lip 2016 - 18:16:44

no mam koleżankę która zęby ma bieluśkie, a ciągle chce wybielać jeszcze bardziej - co nie przynosi już żadnych rezultatów, bo widocznie to już jej 'naturalna biel' :D

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

05 sie 2016 - 14:19:29

To jaki sposób wybielania wybierzecie zależy od Waszych zębów. Mam koleżankę, która jest stomatolożką i zdecydowanie odradzała mi wybielanie zębów lampą z uwagi na ich stan oraz nadwrażliwość. Tak więc wybrałam sie na wybielanie zębów systemem nakładkowym. Jestem zadowolona bo zeby faktycznie zostały wybielone o kilkanaście odcieni ( porównywałam sobie w gabinecie stomatologicznym stan przed i po, widać to zresztą gołym okiem). Wybielanie w domu paskami i pastami u mnie równiez niczego nie dało....

Zęby wybielałam w gabinecie w Warszawie. Supradent na ulicy Biały Kamień. Jestem zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-08 10:40 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

29 sie 2016 - 14:06:31

Ja mogę polecić wybielanie beyond. Robiłam w gabinecie Indexmedica i moje zęby są rzeczywiście bielsze, uśmiech ładniejszy. Nie zaszkodziło to szkliwu, zęby nie zrobiły się bardziej wrażliwe, a wybieliłam za fajną cenę, bo mieli promocję.

Ja mogę polecić wybielanie beyond. Robiłam w gabinecie Indexmedica i moje zęby są rzeczywiście bielsze, uśmiech ładniejszy. Nie zaszkodziło to szkliwu, zęby nie zrobiły się bardziej wrażliwe, a wybieliłam za fajną cenę, bo mieli promocję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-29 14:06 przez fauna23.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

21 wrz 2016 - 08:47:09

Też wybielałam już dwa razy metodą beyond :) Świetny efekt. Choć na początku trochę mi mina zrzedła, bo myślałam, że to od razu będą białe zęby - jaśniały tak stopniowo przez kilka godzin. Pierwszy raz rozjaśniałam 3 lata temu, teraz pół roku temu znowu :) Jestem spod Warszawy, robiłam w gabinecie Impladent. Polecam, serio. Naprawdę warto :)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

04 paź 2016 - 07:44:59

Systematycznie szczotkujcie pastą ajona - poprawa będzie zdecydowanie widoczna. Dojście pod tym względem do normalności nie musi wymagać czasu, wprost przeciwnie - dużą zmianę można uzyskać naprawdę szybko, stopniowo. U mnie efekt był naprawdę super, zęby powróciły do normalności i oby tak dalej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rene Blanche :) Super !