Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

03 lis 2013 - 22:55:37

beyond kosztuje Was 1000zł?! Ja robiłam na promocji w KRakowie w Dental Services za 400zł... a efekt taki, że zabieg wart nawet tego tysiaczka;)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

17 sty 2014 - 07:48:09

Odradzam wszystkie metody - jedyne co ma sens przy wybielaniu, to choćby wyeliminowanie przyczyny brzydkich zębów. Fajki, kawa, mocna herbata, wino - to wszystko używane nałogowo nie ma pozytywnego wpływu na nasze zdrowe. Ja zęby wybieliłam opierając się wyłącznie o pastę ajona, dużo rzeczy w swoim życiu zmieniłam, ale efekty były zadowalające.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

09 lut 2014 - 21:11:19

Ja polecam szczerze wszytskim lampe LED- własciwie chodzi o to aby żel nie zawierał nadtlenku wodoru, który jest totalnie szkodliwy dla dziąseł i szkliwa i zębów, Your White Smile robi to dobrze. Mi się efekt utrzymał 2 miesiace, bylam na promocji za 99 zł przed ślubem razem z męzem. Ja zyskałam 6 odcieni a mąż 10! Bałam sie nadwarliwosci badz bólu, nic takiego nie wystąpiło. Mogę Wam polecic salony Your White Smile. Mają dobre opinie. Wrzucam zdjecia "po", niestety "przed" nie zrobiłam :(



niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

23 cze 2014 - 12:22:36

wow jakie fajne efekty, ja też jestem bardzo zadowolona z tego, jak wyglądają moje zęby po wybielaniu z Galerii Uśmiechu, trochę zwlekałam, zanim poszłam na zabieg, no i trzeba było wszystkie zęby wyleczyć, ale naprawdę było warto. Teraz znacznie chętniej i częściej się uśmiecham

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

24 cze 2014 - 22:46:41

Cytat
jedruch46
Robiłam BEYOND i POLECAM. Moge pokazac efakt przed i po na priv.

A dawno wybielałaś zęby?
Słyszałam opinie, że po wybielaniu zęby są jakieś delikatniejsze i bardziej łamliwe. To prawda? bo też się zastanawiam
Cytat
magdalina1512
Ja polecam szczerze wszytskim lampe LED- własciwie chodzi o to aby żel nie zawierał nadtlenku wodoru, który jest totalnie szkodliwy dla dziąseł i szkliwa i zębów, Your White Smile robi to dobrze. Mi się efekt utrzymał 2 miesiace, bylam na promocji za 99 zł przed ślubem razem z męzem. Ja zyskałam 6 odcieni a mąż 10! Bałam sie nadwarliwosci badz bólu, nic takiego nie wystąpiło. Mogę Wam polecic salony Your White Smile. Mają dobre opinie. Wrzucam zdjecia "po", niestety "przed" nie zrobiłam :(

WOW! Naprawdę bielutkie :)
I tylko za 99zł?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-24 22:48 przez marietta0.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

05 gru 2014 - 08:00:58

Ajona, dobra dieta, jakaś systematyczność i powinno być bez porównania lepiej. Nie twierdzę, że wam się te zęby od razu jakoś specjalnie odmienią, ale po czasie będzie lepiej. I taka metodą będzie znacznie skuteczniejsza niż jakiekolwiek inne wybielanie zabiegowe.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

02 sty 2015 - 00:22:47

a może coś z kupnych preparatów? czasami dobra dieta działa cuda, zero kawy, wina, papierosów, do tego odpowiednie szczotkowanie zębów i efekty na pewno się pojawią z aptecznych produktów stosowałam białą perłę i mogę polecić ale miałam kurację 5 dniową nie wiem jak z innymi.. a jak koniecznie do dentysty to najlepiej się zapisać na usunięcie kamienia wtedy efekty będą bardziej widoczne

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

02 sty 2015 - 09:04:15

wybielanie zębów niszczy je , na początek proponuję odstawić kawę i inne używki :D

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

28 paź 2015 - 18:52:18

Ja mogę polecić metodę beyond w dobrym gabinecie (ja robiłam w Indexmedica w Krakowie). Efekt świetny! To mit, że beyond w jakikolwiek sposób niszczy szkliwo. To były dobrze zainwestowane pieniądze :)

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

11 lis 2015 - 15:47:03

też byłam w Dental services mają naprawdę dobre ceny. No i efekty są super, dzięki wybielaniu mam teraz piękny uśmiech.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

26 lis 2015 - 10:51:05

Czasami nawet wybielanie u dentysty nie pomaga. Zęby to kości, nie można zmienić ich naturalnego odcienia - jeżeli macie kolor lekko żółty nigdy nie wybielą wam się zęby na perłowy. Ja mam właśnie taki problem, byłam na piaskowaniu, później wybielaniu i generalnie żadnych efektów.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

19 kwi 2016 - 16:50:17

Sporo kosztuje takie wybielenie zębów. Ja wybieliłam swoje zęby również skutecznie ale tańszym kosztem stosując metodę Martuni

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

05 maj 2016 - 13:09:31

No tak są takie odcienie zębów, które ciężko jest wybielić, ale czemu nie zapytać o to specjalisty, który nam opowie o możliwościach. A jeśli chodzi o sposoby na białe zęby ja polecam sprawdzić nowość, czyli Pravdent, ja się poddawałam takiemu zabiegowi w Galerii Uśmiechu i jestem zachwycona. Na zęby nakłada się specjalną piankę, która nie tylko wybiela, ale też usuwa nadwrażliwość zębów. Na sam koniec zabiegu nakładają specjalne serum na zęby, dzięki któremu wyglądają na zdrowsze.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 maj 2016 - 13:48:26

Na pewno nie polecam wybielania BEYOND osobom z wrażliwymi zębami... Ja wysiedziałam tylko pierwsze 2x15 min, ostatniej trzeciej sesji już nie dałam rady. Pieniądze wyrzucone w błoto, może gdybym wysiedziała do końca to efekt utrzymywałby się dłużej niż tydzień.... Ale ból był nie do zniesienia, zresztą później to samo. Dłużej odczuwałam efekty wybielania niż je widziałam... Fajną i tańszą alternatywą są dostępne paski/nakładki w aptekach. Jak znalazłam iwhite, wypróbowałam i okazało się że efekty mam jak po lampie, tyle że dłużej i bez bólu...... i za 100 zł a nie 500, to zrezygnowałam z wybielania u dentysty.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

07 lip 2016 - 18:28:49

Odstawienie kawy etc.sprawi że zęby będą mniej żółknąć ale przecież nie staną się jaśniejsze. Zdecydowałam się na tą metodę beyond, chyba najbardziej mnie przekonuje. Poleci ktoś miejsce w wawce? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie o takim tatuażu?