Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

17 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:23:49

Dziewczyny,

mam takie pytanie, czy któraś z was wybielała ząbki za pomocą lapmy LED albo BEYOND?
Ząbki mam bialutkie, ale chciałabym coś pokombinować i mieć typowo amerykański uśmiech.
Rozbieżnośc cenowa jest duża LED (100-300 zł) a BEYOND (1000 zł)
Chciałabym poznać wasze opinie i czy to czasem nie niszczy ząbków?

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:27:57

Też się dowiem z chęcią,jestem ciekawa czy po tym wybielaniu później nie robią się ciemniejsze niż przed zabiegiem

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:28:56

beyond jest mega dobra i model polus jest w miarę bezpieczny ale musisz się nastawić na nadwrażliwość i poważnie zastanowić nad tym czy żeby nie bedą wyglądać sztucznie i czy nie otrzymasz efektu kartki papieru albo protezy :D i nie ma opcji żeby po zabiegu były ciemniejsze :d o niby jak ? po 2,3 latach mogą się przyciemniać ale nie powinny być ciemniejsze niz przed
co do ledu nie moge się wypowiedzieć bo na nim nie pracowałam i nie mam porównania



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-30 20:30 przez GaBrYsiAa1996.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:29:42

też chętnie się dowiem

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:30:48

Robiłam BEYOND i POLECAM. Moge pokazac efakt przed i po na priv.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:34:51

Wybielałam zęby lampą LED, bo kiedyś wygrałam voucher na takie wybielanie.
Powiem tak: Pani mi nagadała jak trzeba dbać o higienę po takim wybielaniu, że przez pierwsze 3 doby nie można jeść nic barwiącego jak chce się mieć dobry efekt, bo wtedy kanaliki są "jeszcze otwarte i szybko pochłaniają barwniki". Więc dbałam baardzo o zęby. Myłam je po każdym posiłku. Piłam tylko wodę, nie jadłam marchewki, nie piłam swoich ulubionych soków itd itd przez tydzień zamiast przez 3 dni bo chciałam mieć super efekt.
Efekt był, przez tydzień.
Potem zęby wróciły mi do koloru naturalnego, także nie polecam kosmetycznego wybielania.
Dobrze, że za to nie płaciłam, bo bardzo bym żałowała wydanej kasy.

Cytat
jedruch46
Robiłam BEYOND i POLECAM. Moge pokazac efakt przed i po na priv.

ja poproszę na priv zdjęcia, chyba że się nie wstydzisz tutaj, sądzę że wiele osób będzie chciało zobaczyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-30 20:36 przez gofer_z_gofrem.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:36:22

gofer_z_gofrem bardzo dziękuję, bo właśnie na tą LED się nastawiałam bo tańsza :)

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:44:50

są jakieś powody dla których jest tańsza :D ale nawet jak zdecydujesz się na wybielanie beyond, to ważne jest to żeby żel który jest nakładany na z zęby równie był sygnowany logiem beyond :) na stronie beyond masz listę gabinetów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-30 20:46 przez GaBrYsiAa1996.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 20:50:12

wlasnie zabieram sie za paski wybielajace CREST. poczytaj o nich- ja juz wiem wszystko, jestem tak podekscytowana :D tymbardziej za na 97% wszystkie opinie, zdjecia i filmy sa tak pozytywne ! :)

cena takich paskow to ok 50 zl za sztuk 7 razy 2 na gorne i dolne zeby = 14.
zastanawialam sie czy nie skorzystac z grouponu za 99 zl wybielanie metoda pure lite i dowiedzialam sie, ze te paski sa adekwatne do normalnego wybielania,atansze.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 21:02:17

littlelouis

Stosowałam paski wybielające i na Twoim miejscu nie byłabym tym taka podekscytowana. Te paski są z takiej folii i bardzo ciężko jest je dopasować tak,żeby wybieliły dokładnie zęby. Dużo fajniejsza jest szyna ,kupujesz do tego takie żele ,wkładasz szynę do buzi na co najmniej 4 godziny i stosujesz tyle razy,aż efekt będzie dla Ciebie zadowalający. Wiem ,co mówię,bo stosowałam już wiele takich wybielaczy do zębów ( mam siostrę ,która jest technikiem dentystycznym ). Radzę to przemyśleć :)

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 21:42:25

no dziewczyny dzięki za rady :) ja dalej mam mętlik, nastawiona byłam na LED ale widzę, że jednak chyba odpada.

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

30 mar 2013 - 22:33:45

spróbuj po prostu białej perły :) zaplacisz 60 zł a jest bardzo fajna, tylko ,że efektów nie widać od razu :)

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

01 kwi 2013 - 21:35:43

co to jest ta biała perła? ^^

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

01 kwi 2013 - 21:41:33

Biała perła MEGA niszczy zęby, nawet jeśli tego nie widać od razu. Zresztą chyba nie trudno się domyślić, dlaczego jest taka tania - gdyby miała efekty i bezpieczeństwo jak stomatologiczne wybielanie to kosztowałaby tyle samo, a nie 10razy mniej...

wybielanie zębów LED czy BEYOND?

01 kwi 2013 - 21:42:30

ja stosowałam białą perłe, paski blend-a-med i nic kompletnie na mnie nie podziałało, czy każde zęby można wybielić? może moich się po prostu nie da, dodam jeszcze ze mam plomby na jedynkach i pewnie musiałyby być wybielane oddzielnie, juz drugi rok sie zastanawiam nad wybielaniem w gabinecie, ale jesli moich nie da sie wybielic to bedzie tylko strata pieniedzy,orientuje się ktoś może??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 09:46 przez ciri02.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W której grzywce lepiej ?