Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Encanto keratyna

30 mar 2013 - 14:14:22

Witam serdecznie, jesli ktoras z was stosowala produkty encanto- prosze o pomoc! RObilam keratynowe prostowanie wlosow encanto, chcialabym powtorzyc zabieg, aczkolwiek wpadlam na pomysl, ze mozna go zrobic troszke inaczej. Mianowicie- kupić jedynie keratynę encanto. W poczatkowej fazie umyc wlosy zwyklym szamponem oczyszczającym w pobliskiego sklepu- dzialanie jest podobne do tego szmponu z encanto, nastepnie wprasowac we wlosy firmowa keratyne i na tym poprzestac!!! Co myslicie? Pamietam ze gdy robilam ten zabieg i zmywalam (juz wysuszoną i wyprostowana) keratyne to wlosy juz byly proste- wiec jest sens kupowac odzywke (ktora nic nie daje) i szampon (ktory jest odpowiednikiem sklepowych szamponow)? Ogolnie rzecz biorac mam jeszcze w domu szampon encanto z poprzedniego zabiegu wiec pytam tu tylko o odzywke! DZIECZYNY! Czy jest ona potrzebna?

Encanto keratyna

30 mar 2013 - 14:18:11

nie mam pojęcia, może ktoś inny pomoże :)

Encanto keratyna

31 mar 2013 - 13:58:03

nie pomogę nie stosowałam

Encanto keratyna

10 kwi 2013 - 08:51:35

ja ten zabieg miałam robiony u fryzjera w zeszłe wakacje chce go teraz powtórzyć ale nie dam rady sama bo mam strasznie dużo włosów- musiałabym mieć fryzjerkę w domu do pomocy;/ kurde szkoda, bo to dość kosztowna impreza

a co do odżywki nie wiem jak ta z encanto, ale ja miałam Global Keratin i taką odżywkę z bazie naturalnych składników i to była najlepsza odżywka jaką miałam w życiu, super pootrzymywała efekt całego zabiegu

a ile Ci czasu zajmuje robienie tego w domu i jaką masz długość włosów?
kupujesz w określonym miejscu te kosmetyki do prostowania?

Encanto keratyna

10 kwi 2013 - 09:02:35

ile taki zabieg kosztuje u fryzjera i jakie efekty>>

Encanto keratyna

10 kwi 2013 - 09:07:40

ja miałam robione to juz 5 razy. szamponu musisz używać bo jest bez chlorku sodu -w sklepowych szamponach on jest(powoduję że włosy znowu Ci się kręcą) z odżywką to samo no chyba że wcześniej w ogóle nie stosowałaś-ogólnie jest dla poprawy kondycji włosów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ścinać włosy?