Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 07:47:04

Na Mozilli też jest Adblock

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 07:52:45

popieram

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 08:11:28

Nawet nie paiętam jak wyglądająreklamy ;) ad block mam juz z 5 lat.

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 08:20:59

Cytat
martuuus
Serio nie słyszałaś nigdy o Ad block? Od 2 lat nie widziałam żadnej reklamy


polecam mnie również nie męczą reklamy ;)

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 08:22:08

Cytat
martys1602
mnie nie wkurzają reklamy, ani nawet ta głupia prowizja, sprzedać można coś na allegro, denerwują mnie dziewczyny, które wystawiają rzeczy za 1zł.

Dokładnie.

Dlaczego z tym nic nie robią... :/

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 08:25:27

no masakra zgodze sie ...
czego nie otwoerze to te durne reklamy to bednarek to cos ...

tez sobie sciagne :D

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 08:29:37

Cytat
martys1602
mnie nie wkurzają reklamy, ani nawet ta głupia prowizja, sprzedać można coś na allegro, denerwują mnie dziewczyny, które wystawiają rzeczy za 1zł.

dokładnie.
Wkurza mnie to wystawianie rzeczy za 1zł! a reszta w wysyłce!
wszystkie wyniki wyszukiwania mozna sobie wsadzić w d..e ! bo kwoty są całkiem inne niz założyłam!
nie dawno widziałam buty.. oczywiście cena była śmieszna.. 5 zł chyba, wiedziałam ze reszta w wysyłce, ale niespodziewałam się, że aż taka!

odkąd dziewczyny kombinują - bo trzeba nazwać rzeczy po imieniu - duuużo rzadziej czegokolwiek szukam.

podejrzewam, że wielu z Was sprzedaż podupada bo części z Nas odechciało się kupować od takich kombinatorek.. tym bardziej, że w razie oszustwa dostaniesz jakąs marną kwote, np. złotówke!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 08:30 przez magduska25.

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:03:29

Cytat
magduska25
Cytat
martys1602
mnie nie wkurzają reklamy, ani nawet ta głupia prowizja, sprzedać można coś na allegro, denerwują mnie dziewczyny, które wystawiają rzeczy za 1zł.

....

odkąd dziewczyny kombinują - bo trzeba nazwać rzeczy po imieniu - duuużo rzadziej czegokolwiek szukam.

podejrzewam, że wielu z Was sprzedaż podupada bo części z Nas odechciało się kupować od takich kombinatorek.. tym bardziej, że w razie oszustwa dostaniesz jakąs marną kwote, np. złotówke!!

A nie wpadłaś na to że sprzedaż podupadła bo ludzie się stąd wynieśli a nie przez oferty za 1zł??
Skoro nie wystawiasz za 1zł to wg twojego toku myślenia sprzedaż powinna być bez zmian bo w końcu nie kombinujesz - więc reszta z wdzięczności powinna kupować u ciebie.

A wszystkie tak wrzeszczycie o oszustwa teraz przy 1zł a jak były normalne ceny to wszyscy byli tacy uczciwi i nie było oszustw??
Mało to ludzie mają negatywów za "oszustwa" i niezadowolenie stron z zakupu??
Dostaniesz towar niezgodny z opisem i tak naprawdę to co - będziesz zakładać sprawę w sądzie za kilkaset złotych żeby udowodnić że bluzka za 30zł miała inny odcień na zdjęciu niż ta przysłana, czy miała zmechacenie? Jak kupujecie używane ciuszki to już widzę jak wydajecie kilkaset złotych na sprawy sądowe. A poza tym nie bądźmy śmieszni ale z takimi pierdołami do sądu zamiast wsadzać za kratki przestępców to będą sprawy o ciucha za 50zł??? A może pójdziesz na policję się poskarżyć i pan policjant ma iść i postraszyć bo ty dostałaś inny odcień bluzki??
Bo tak naprawdę to też ciekawe jak drogą prawną załatwiacie takie sprawy jak kupująca wysyła "wadliwą" rzecz i się wypina na was. Co tak właściwie do tej pory robiłyście poza wystawieniem negatywa i zgłoszeniem do admina, które o matko są największą karą???

Bo z tego pisania o oszustwach za 1zł i ciągłego ale jak dochodzić zwrotu gotówki jak to 1zł tylko a reszta wysyłka to wynika jak to byście naprawdę każde niezadowolenie z zakupu zgłaszały do sądów czy policję.

Bo tylko droga sądowa zostaje jak sprzedawca wysłał to co wysłał i olał sprawę.

Kupując używane ciuszki zawsze opis zużycia może być bardzo subiektywny gdyż dla jednego stan bdb tzn bez wad dla innego zmechacenia to też jeszcze stan bdb to jest zawsze ryzyko.

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:10:38

dziewczyny wiem ze z innej beczki ale pomozcie!! wlasnie dowiedzialam sie ze nie ma juz w sprzedazy biletow pod scena Golden Circle na koncert Rihanny;(( moze chce ktoras odsprzedac?? bardzo prosze o kontakt

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:13:26

Cytat
malaave
Doszłam do wniosku, że teraz na szafie więcej trace niż 'zarabiam' Z początku aktywakcja konta była za 2zł, potem 3zł (i niby więcej żadnych opłata) A teraz nie to,że za 9zł aktywacja, to jeszcze prowizję. Kurdę, nie to, że staramy się sprzedawać ciuchy za grosze, to jeszcze ciągną nam od tego prowizję ;/ Ale jak zostaniemy oszukane, to ' prosimy sprawę zgłosić na policję' To za co ja mam płacić? ;/

co to znaczy "nie to"? Nie chodziło czasem o "nie dość"?

Dziewczyny mają sposoby na prowizję, poza tym zawsze można się wymieniać i taka była główna idea portalu na początku...

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:16:14

Ten program naprawdę działa !!! dzięki dziewczyny jestem MEga zadowolona!
Brak reklam i mniej nerwow!

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:17:50

Racja!!Co chwila jakas reklama,strasznie mnie to wkurza bo zamiast przegladac sobie strony z ciuszkami ,musze co chwila zamykac reklamy,a jak widze tego idiote Czesława Mozilla w reklamie play i te jego głupie miny to juz na maska mnie wkurza

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:18:24

zgadzam się, z tymi reklamami to już przegięcie!!!

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:18:33

Cytat
jefrozka
Ściągnij AdBlock i po problemie...

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:22:04

Ja też mam Adblocka, ale tych największych reklam nie blokuje. Ciągle Bednarek albo Mozil.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co powinnam zmienić?