Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:04:27

Hej, moj nos jest troszke za szeroki i za dlugi, czytalam jak mozna go zmniejszyc za pomoca makijazu, czyli ciemniejszy puder po bokachi rozswietlony czubek, ale probowalam sie tak malowac i nie widze zadnej roznicy, pewnie robie to zle, moze mi ktos pomoc? Jak to zrobic? Ma ktos jakis sprawdzony sposob?

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:05:37

pokochać nos;)

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:06:32

jednak wolalabym zeby wygladal na mniejszy jesli jest taka mozliwosc :)

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:08:46

Potrzebujesz trzech odcieni podkładów. jeden - baza - zbliżony do koloru skóry. czyli ten który normalnie nakładasz. jeden ciemniejszy lecz nie za bardzo i jeden jaśniejszy.
Grzbiet nosa malujesz jasnym podkładem, a skrzydełka ciemnym.

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:10:56

Cytat
nunciaa89
Potrzebujesz trzech odcieni podkładów. jeden - baza - zbliżony do koloru skóry. czyli ten który normalnie nakładasz. jeden ciemniejszy lecz nie za bardzo i jeden jaśniejszy.
Grzbiet nosa malujesz jasnym podkładem, a skrzydełka ciemnym.

No wlasnie tak probowalam, tak jak tu http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52891,2508893.html?i=3
ale tutaj nawet na tej dziewczynie nie widac zeby jej zwezylo nos, i na moim tez nie zauwazylam roznicy ;/

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:13:54

Widac jest roznice, jednak Ty jestes z nim 24h na dobe wiec nie licz a to ze od uzycia inych odcieni od razu wyda Ci sie on o 180 stopni inny. :P

Maluj sie tak jak opisalas - czyli maskuj nosek roznymi tonami pudru.

Co do innych sposobow - dobrym sposobem jest zrobienei grzywki , ktora odwroci uwage od nosa, bedzie siewydawal krotszy.

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:16:20

zapytaj sie wizazystki na forum

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:21:12

Mam podobny problem, tyle, ze moj nos jest złamany, bo jak byłam mała nie zauważyłam betonowej donicy i je/b/s :P
I tez uwazam, ze dobre nałozenie pudru moze pomoc.
Ale ja tego nie robię, bo mam grzywkę na oczy i mocno własnie oczy podkreslone, do tego blade usta i nos przypudrowany zeby sie nie swiecił i co - i go nie widać :)

Makijaż - NOS - za dlugi/szeroki

25 lip 2009 - 11:24:28

juz napisalam do wizazystki, grzywke mam na bok, oczy mocno maluje, ale to nie zlikwiduje tego defektu ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moj wyglad.. pomozcie:)