Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

36 minut temu

Biznes

39 minut temu

tabernakula sklep

59 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak widać mam okrągłą twarz, wysokie czoło a moim największym utrapieniem są puszące się kręcone włosy. Chciałabym przejść jakąś metamorfozę na wiosnę! Radykalna zmiana koloru odpada, miałam rude ale włosy szybko mi rosną i odrosty mnie dobijały, w dodatku stały się jeszcze bardziej suche... Myślałam o prostowaniu keratynowym (które ponoć wzmacnia włosy) i grzywce... Ale obawiam się czy zabieg się uda na moich "trudnych" włosach? Może macie jakieś doświadczenia z tym zabiegiem? Albo podacie mi inny pomysł na metamorfozę? :-)

Kiepska fota jak na doradzenie,daj w rozpuszczonych wloskach

Wg mnie powinnaś dbać o skręt, używać pianek specjalnie do włosów kręconych itp. i zapuszczać je systematycznie.

Prostowania nie polecam, koleżanka robiła to efekt miała kilka tygodni do tego kasy dużo no i włosy w stanie opłakanym.

hej ja też mam kręcone włosy , ja po kożdym myciu szusze i od razu prostuje prostownicą do tego specjalny balsam do prostowanai włosów i efekt prosych włosów sie utrzymóję do kolejnego mycia , trochę niszczy włosy dla tego balsam do prostowania to podstawa .

Cytat
mysia_84
Kiepska fota jak na doradzenie,daj w rozpuszczonych wloskach


A jaki masz obecnie kolor włosów? bo te zdjęcia maja rożne :)

Odradzam prostowania keratynowego po jakimś czasie będziesz miała szope a nie włosy. Skoro masz wysokie czoło to pomyśl o grzywce, nie widzę innego wyjścia.

Cytat
dziefczynka
A jaki masz obecnie kolor włosów? bo te zdjęcia maja rożne :)

Jestem brunetką. W słońcu mają lekko miedziany odcień stąd różnica w zdj.
Cytat
kruszynkowo19
Odradzam prostowania keratynowego po jakimś czasie będziesz miała szope a nie włosy. Skoro masz wysokie czoło to pomyśl o grzywce, nie widzę innego wyjścia.

Tylko, że grzywka przy kręconych włosach wygląda fatalnie... Czemu odradzasz prostowania keratynowego? słyszałam, że właśnie wzmacnia włosy, poza tym ponoć keratyna po czasie się po prostu "zmywa" i włosy wracają do starej postaci, przynajmniej tak mi powiedziała moja fryzjerka......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 12:37 przez MaRaViLLa89.

ja jestem za prostowaniem,fajnie wysmuklisz buzię,a czy niszczy włosy-hmm tego nie wiem,ale ja bym próbowała;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa :)