Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

03 maj 2015 - 21:05:18

jeśli chodzi o sprawdzone kliniki, gdzie można zabieg wykonać to polecam się wybrać tutaj <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:52 przez moderator.

Powiększanie ust

18 sie 2015 - 11:11:44

Ja znalazłam świetny alternatywny sposób na powiększenie swoich ust bez zabiegów i kwasów. Firma Insanely Beauty (na stronie można zobaczyć szczegóły) zajmuje się sprzedażą specjalnych nakładek, dzięki którym powiększyłam usta sama w domu i to w ciągu kilki minut. Co prawda efekt nie jest trwały, bo utrzymuje się do 3godzin, ale to nawet dla mnie na plus. Polecam to również Paniom, które nie wiedzą i boją się jak będą wyglądały po takiej zmianie. Zawsze można zakupić nakładkę i sprawdzić, jest to tania metoda a rewelacyjna ! POlecam gorąco !!

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Powiększanie ust

10 lis 2015 - 11:01:59

Ja korzystałam z usług tego gabinetu - <moderacja> Jeśli ktoś jest z tych okolic to szczerze polecam. Poddałam się dpeilacji laserowej i powiększyłam usta. Efekt naturalny, usta pełniejsze. Zawsze miałam kompleks wąskich usta - do teraz :) Zabieg przebiegł bezboleśnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Powiększanie ust

07 gru 2015 - 13:25:16

To pomadki nic nie dają, nie wiem jak możecie dawać się tak oszukiwać. ja sama mam duże usta więc nie muszę się niczym wspomagać i liczyć na czary ale moja starsza siostra nastrzyknęła sobie górną wargę kwasem hialuronowym W klinice Aestheticmed i piękne ma teraz usta!! Ma kształt jak Diane Lane. Ma pięknie wymodelowane ale nie napompowane jak Edzia Górniak.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

02 lut 2016 - 12:42:35

Mam dobre doświadzcenia z "Kliniką Urody" przy Wałbrzyskiej. Pełen profesjonalizm, świetna promocja (1 ml. preparatu stylage w cenie 600 zł) a do tego brak jakichkolwiek komplikacji i "kaczego dzioba".

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Powiększanie ust

29 mar 2016 - 20:15:13

Z przyjemnością daję namiary do Dream-Med z Łodzi 502 067 281. Pięknie, zupełnie naturalnie powiększają usta :) Na wszystkie zabiegi estetyczne jeżdżę z koleżankami na Rydzową.

Powiększanie ust

30 lip 2016 - 12:21:24

Jeśli chcecie delikatnie i w naturalny sposób powiększyć swoje usta to polecam Wam klinikę Look-medica z Łodzi. Znają się na rzeczy. Efekt zabiegu jest delikatny a nie jakieś napompowane.

Powiększanie ust

19 sie 2016 - 12:37:33

Sprawdź ofertę gabinetu medycyny estetycznej pod adresem imeiaa.pl , bo mnie akurat zainteresowa³a i skorzysta³am z jednego z polecanych zabiegów. Podda³am siê us³udze z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i efekt spe³ni³ moje oczekiwania. Gabinet jest bardzo dobrze wyposa¿ony o oferuje najnowsze na rynku metody.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

28 sie 2016 - 20:08:59

Polecam salon "Klinika Urody" na Wałbrzyskiej. Gdy ja powiększałam usta załapałam się na promocję - 1 mililitr preparatu stylage w cenie 600 zł. Cena atrakcyjna, a efekt można zobaczyć na ich facebooku ;)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Powiększanie ust

03 wrz 2018 - 20:31:46

a jeśli chodzi o naturalne zabiegi takie za free to w necie są filmiki jakie masaże i ćwiczenia pomagają. Tylko trzeba wykonywać je regularnie. Joga twarzy jest the best.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

11 wrz 2018 - 10:43:14

po co to powiększac? naturalne najlepsze :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

31 paź 2018 - 08:56:02

uszanowanie!

Powiększanie ust

01 lis 2018 - 16:22:05

Wiesz co? Ja słyszałam coś takiego. Że jak raz powiększysz usta to już będziesz musiała robić cały czas zabiegi bo jeżeli poprzestaniesz możesz mieć potem opadające wargi i to brzydko wygląda. Dlatego zastanów się 100 razy za nim to zrobisz.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

29 wrz 2019 - 23:10:55

Powiększyłam póki co tylko raz, w Melitusie u pani doktor Kozłowskiej. Jestem mega zadowolona z tego jak wyglądam! Poza delikatnym powiększeniem pani doktor wymodelowała równiez kontur ust, dzieki czemu sa one i wieksze i pelniejsze (zwlaszcza kąciki wygladaja super,bo tam mialam troche braki). Także jak najbardziej polecam taki zabieg, tylko trzeba rozważnie wybierać lekarza :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

03 sie 2020 - 17:02:36

W trójmieście znam https://beautymarine.pl/, moje koleżanki są bardzo zadowolone. Sama się tam wybieram niedługo na powiększenie ust.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Legiej z grzywką czy bez?