Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

53 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

03 maj 2015 - 21:05:18

jeśli chodzi o sprawdzone kliniki, gdzie można zabieg wykonać to polecam się wybrać tutaj <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:52 przez moderator.

Powiększanie ust

18 sie 2015 - 11:11:44

Ja znalazłam świetny alternatywny sposób na powiększenie swoich ust bez zabiegów i kwasów. Firma Insanely Beauty (na stronie można zobaczyć szczegóły) zajmuje się sprzedażą specjalnych nakładek, dzięki którym powiększyłam usta sama w domu i to w ciągu kilki minut. Co prawda efekt nie jest trwały, bo utrzymuje się do 3godzin, ale to nawet dla mnie na plus. Polecam to również Paniom, które nie wiedzą i boją się jak będą wyglądały po takiej zmianie. Zawsze można zakupić nakładkę i sprawdzić, jest to tania metoda a rewelacyjna ! POlecam gorąco !!

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Powiększanie ust

10 lis 2015 - 11:01:59

Ja korzystałam z usług tego gabinetu - <moderacja> Jeśli ktoś jest z tych okolic to szczerze polecam. Poddałam się dpeilacji laserowej i powiększyłam usta. Efekt naturalny, usta pełniejsze. Zawsze miałam kompleks wąskich usta - do teraz :) Zabieg przebiegł bezboleśnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Powiększanie ust

07 gru 2015 - 13:25:16

To pomadki nic nie dają, nie wiem jak możecie dawać się tak oszukiwać. ja sama mam duże usta więc nie muszę się niczym wspomagać i liczyć na czary ale moja starsza siostra nastrzyknęła sobie górną wargę kwasem hialuronowym W klinice Aestheticmed i piękne ma teraz usta!! Ma kształt jak Diane Lane. Ma pięknie wymodelowane ale nie napompowane jak Edzia Górniak.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

02 lut 2016 - 12:42:35

Mam dobre doświadzcenia z "Kliniką Urody" przy Wałbrzyskiej. Pełen profesjonalizm, świetna promocja (1 ml. preparatu stylage w cenie 600 zł) a do tego brak jakichkolwiek komplikacji i "kaczego dzioba".

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Powiększanie ust

29 mar 2016 - 20:15:13

Z przyjemnością daję namiary do Dream-Med z Łodzi 502 067 281. Pięknie, zupełnie naturalnie powiększają usta :) Na wszystkie zabiegi estetyczne jeżdżę z koleżankami na Rydzową.

Powiększanie ust

30 lip 2016 - 12:21:24

Jeśli chcecie delikatnie i w naturalny sposób powiększyć swoje usta to polecam Wam klinikę Look-medica z Łodzi. Znają się na rzeczy. Efekt zabiegu jest delikatny a nie jakieś napompowane.

Powiększanie ust

19 sie 2016 - 12:37:33

Sprawdź ofertę gabinetu medycyny estetycznej pod adresem imeiaa.pl , bo mnie akurat zainteresowa³a i skorzysta³am z jednego z polecanych zabiegów. Podda³am siê us³udze z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i efekt spe³ni³ moje oczekiwania. Gabinet jest bardzo dobrze wyposa¿ony o oferuje najnowsze na rynku metody.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

28 sie 2016 - 20:08:59

Polecam salon "Klinika Urody" na Wałbrzyskiej. Gdy ja powiększałam usta załapałam się na promocję - 1 mililitr preparatu stylage w cenie 600 zł. Cena atrakcyjna, a efekt można zobaczyć na ich facebooku ;)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Powiększanie ust

03 wrz 2018 - 20:31:46

a jeśli chodzi o naturalne zabiegi takie za free to w necie są filmiki jakie masaże i ćwiczenia pomagają. Tylko trzeba wykonywać je regularnie. Joga twarzy jest the best.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

11 wrz 2018 - 10:43:14

po co to powiększac? naturalne najlepsze :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

31 paź 2018 - 08:56:02

uszanowanie!

Powiększanie ust

01 lis 2018 - 16:22:05

Wiesz co? Ja słyszałam coś takiego. Że jak raz powiększysz usta to już będziesz musiała robić cały czas zabiegi bo jeżeli poprzestaniesz możesz mieć potem opadające wargi i to brzydko wygląda. Dlatego zastanów się 100 razy za nim to zrobisz.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

29 wrz 2019 - 23:10:55

Powiększyłam póki co tylko raz, w Melitusie u pani doktor Kozłowskiej. Jestem mega zadowolona z tego jak wyglądam! Poza delikatnym powiększeniem pani doktor wymodelowała równiez kontur ust, dzieki czemu sa one i wieksze i pelniejsze (zwlaszcza kąciki wygladaja super,bo tam mialam troche braki). Także jak najbardziej polecam taki zabieg, tylko trzeba rozważnie wybierać lekarza :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

03 sie 2020 - 17:02:36

W trójmieście znam https://beautymarine.pl/, moje koleżanki są bardzo zadowolone. Sama się tam wybieram niedługo na powiększenie ust.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Legiej z grzywką czy bez?