Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powiększanie ust

28 lut 2013 - 10:26:53

nie orientuję się

Powiększanie ust

08 kwi 2014 - 16:56:56

Witam szanowne szafowiczki, mam pytanie odnośnie powiększania ust - czy ktoś coś słyszał o Soft Lip - http://www.lookmedica.pl/pl/component/virtuemart/zabiegi/soft-lip-powiekszanie-ust-detail?Itemid=0 Cena dość atrakcyjna, powiększenie ma być delikatne, ale co to właściwie za zabieg ? Może ktoś coś wie więcej, może któraś z was korzystała - będę wdzięczna za wszelkie informacje i opinie.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Powiększanie ust

29 sie 2014 - 20:41:14

A co sądzicie o powiększaniu ust makijażem permanentnym? Ja mam takie właśnie usta zrobione przez Aleksandrę Górecką i naprawdę wydają się znacznie powiększone.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5
niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

13 paź 2014 - 13:41:07

Myślę, że w większości przypadków wygląda to bardzo źle i lepiej pozostać przy naturalnych ustach

Powiększanie ust

15 paź 2014 - 13:26:18

Moja znajoma robiła w Bejda Medical. To klinika nowa, jakoś na początku roku zaczeła działać, ale jest tam bardzo profesjonalnie. Ja byłam z nią, generalnie robi wrażenie wystrój, widać, że sporo zainwestowali.
No a sam zabieg właściwie jest bezproblemowy, potem tylko lekkie opuchnięcie.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

15 paź 2014 - 13:33:10

lepiej tego nie robić;)

Powiększanie ust

29 paź 2014 - 10:26:18

Usta powiększałam w melitusie (Warszawa). I jak któraś z was się tam wybierze to polecam dr Kozłowską :) Ja trafiłam do niej i na początku nie byłam zadowolona, bo gdzieś wyczytałam, że jest bardzo niepunktualna. Ale zaryzykowałam, bo były też bardzo pozytywne opinie. Bardzo polecam, bo śmiało mogę powiedzieć, że efekt jest super :)))Jak już któraś zdecyduje się na taki zabieg to warto zainwestować i pójść do sprawdzonego miejsca. Ja nie ukrywam, że jestem fanką tego typu zabiegów. Ale oczywiście staram się nie przegiąć, bo wiadomo, że to może nie przynieść niczego pozytywnego....

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

29 paź 2014 - 11:18:43

Rzeczywiście świetny specjalista

Powiększanie ust

29 paź 2014 - 11:31:15

dr Szczyt albo dr Ambroziak :)

Powiększanie ust

02 lut 2015 - 15:48:27

@IlonaD26 "Dziewczyny doradźcie !!szukam dobrego gabinetu w Warszawie gdzie można sobie powiększyć usta delikatnie..aby wyglądały w miare naturalnie a nie kaczy dziubek...proszę o o opinie.. dzięki"

Też balam sie kaczych dziubków, parówek i wydętych warg. Na szczęście trafiłam w dobre i niezwykle utalentowane ręce dr Agnieszki Surowieckiej. Doktor przyjmuje w Warszawaie na ul. Puławskiej w Looq Clinic. Polecam ja bardzo serdecznie. jak chcesz, to moge przeslac Ci na priv zdjecia, to sama zobaczysz, że efekt jest naturalny i przeszedl moje najsmielsze oczekwiania. Jestem przeszczesliwa! Wreszcie mam usta ;) Skontaktuj sie z nimi: www.looqclinic.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-02 15:50 przez humanicus.

Powiększanie ust

25 lut 2015 - 18:07:42

kobiety, po co powiększacie usta ?! przecież to wygląda szkaradnie !!!

Powiększanie ust

25 lut 2015 - 18:16:52

Cytat
Czarnaa1990
kolejna co chce sie oszepcic .....
widzialam powiekszane usta na zywo i po prostu nie potrafilam patrzec na ta osobe i sie nie smiac ... no nie potrafilam ...

Normalne, że jak laska wstrzyknęła po 1ml w usta to wygląda jak glonojad, tu najwazniejszy jest umiar, zdrowy rozsądek, i osoba-lekarz, ktory wykonuje zabieg.

Dlaczego oszpecić?, kwas hialuronowy jest w pełni wchłaniany przez organizm, zanika po kilku miesiącach, zresztą jesli dziewczyna chce to i owo delikatnie poprawić jej sprawa ;)
Autorko polecam na początek 0,5 ml, zawsze można dostrzyknąć, a po 2 dobry lekarz sam doradzi Ci co będzie najlepsze dla Ciebie, by zachować odpowiednie proporcje twarzy ;)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Powiększanie ust

02 mar 2015 - 17:00:52

Kwestia środków, ale jeśli już decydować się na coś takiego, to zabiegowo, zobaczcie to - [moderacja - niepłacona reklama / spam] Jeśli to jest realizowane przez fachowca, to wtedy efekty będą. A samemu? No nie wiem...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-03 11:56 przez moderator.

Powiększanie ust

05 mar 2015 - 09:44:50

Moim zdaniem to co naturalne to najlepsze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa :)