Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie potrzebuję zdjęcia- jak wyglądają brązowe soczewki na niebieskich oczach
jesli ktoras nosi brazowe soczewki prosze o zjecia
czy ma ktos zdjecia soczewek braz na niebieskich oczach
bhh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-16 21:11 przez czarnajagoda3.

też jestem ciekawa
może ktos sie udzieli

Też jestem ciekawa bo chcce sobie kupic niebieskie, WIEC CZEKAM NA INFO ;D

Nie będzie widać spod soczewki, że masz inny kolor oczu. Ale kupuj tylko takie soczewki, które mają kilka odcieni naraz, imitujące prawdziwą tęczówkę, bo czasem są takie w jednej barwie i wyglądają jak plastikowe

Ja też jestem ciekawa jak wyglądają. :) Może ktoś doda. :P

Znajoma ma zdjęcia ale nie będę kopiowała;D

też mnie to zastanawia.

na pewno lepiej niż niebieskie na brązowych oczach ;)

Moja koleżanka nosi niebieskie na brązowych oczach.
I wygląda sztucznie.
Ale sama jestem ciekawa jak brązowowe wyglądają na niebieskich więc podbijam:-)

Ja kiedyś miałam brązowe soczewki a mam niebiesko zielone oczy. Wszystko było by super gdyby nie fakt że mój naturalny kolor przebijał spod soczewki brązowej. Niektórym ten efekt się podobał innym mniej myślę, że to kwestia gustu, ja jednak się nie odważyłam po raz kolejny zakupić brązowych soczewek. Niestety każde ciemniejsze soczewki na jasnych oczach będą wyglądać sztucznie a naturalny kolor będzie przebijać przy źrenicach. Myślę,że najlepiej jest dobierać kolor soczewki do naturalnej barwy w efekcie oko i tak będzie bardziej wyraziste a nie będzie wyglądać tak sztucznie. Na pierwszym zdjęciu jest efekt jak soczewka wygląda pod słonce, na drugim w świetle dziennym bez słońca. Pozdrawiam :)



ja cały czas noszę na niebieskich oczach czarne soczewki i normalnie to wygląda :D zależy jakie sobie dobierzesz i jakiej są produkcji. Mi osobiscie nie widac mojego koloru oczu :))

Polecam labolatorim Legro zmawiam juz od roku ;) naturalna teczowka wogole nie wystaje ;)poprostu soczeki nie maja tzww dziury ;) przez co nie ma efektu jak ja to mowie obcego heheh



ja nosiłam brązowe soczewki a mam niebieskie oczy, niestety nie mam zdjęć
powiem tak, u mnie kolor przebijał ale tylko przy zwężeniu się źrenic np. patrząc pod światło
ale ogólnie jestem zadowolona z efektu i na pewno kiedyś jeszcze takie założę:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wam się podoba ten kolor na mojej głowie?