Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

3 minuty temu

zakupy internetowe

28 minut temu

Budowa domu

32 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja nosa

17 maj 2014 - 14:06:42

nie wiem jaki kulfon musialabym miec zamiast nosa zeby zrobic sobie operacje. nie lubie swojego nosa(i nie bezpodstawnie). Jest zadarty ale nie tak ladnie i dziewczeco tylko masakrycznie.

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja nosa

17 maj 2014 - 14:06:45

medycyna estetyczna ma na celu poprawe wygladu i samopoczucia.po co zyc z kompleksami? rob jesli cie stac ;)

Operacja nosa

17 maj 2014 - 14:08:56

czy to dobry czy nie zawsze jest ryzyko, powikłania . Mając te 14000 mnie by było żal tyle płacić . Ja miałam polipy w nosie operacja , narkoza brak oddychania istny horror po zabiegu a co dopiero wałkować i łamać przegrodę w nosie.

Operacja nosa

17 maj 2014 - 14:13:38

A ja mam termin na 6 sierpnia i juz sie nie moge doczekac :-)

Operacja nosa

17 maj 2014 - 14:21:45

Gdybym miała pieniądze, poddałabym się operacji nosa w jakiejś dobrej klinice :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 14:22 przez gaga0412.

Operacja nosa

17 maj 2014 - 14:25:43

A ja gdybym miała kasę to bym tez sobie zrobiła bo nie podoba mi się mój nochal wiadomo poboli i przestanie a efekt zostanie;)))

Operacja nosa

22 maj 2014 - 14:53:16

Strasznie droga ta operacja, zawsze wydawało mi się, że to są koszta rzędu 5-8 tys...

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja nosa

22 maj 2014 - 14:57:14

Ja gdybym miała taki kompleks, na pewno bym się zdecydowała pod warunkiem że trafiłabym na tak renomowaną klinikę i miałabym pieniądze :) Myślałam kiedyś o operacji powiększenia piersi, ale już mi przeszło, bo przez pewien czas po przytyciu miałam je większe i strasznie się z nimi męczyłam. Nos i zęby to najważniejszy element twarzy.

Operacja nosa

01 cze 2014 - 10:27:47

oj duży nos może bardzo oszpecić, moja koleżanka, bardzo ładna dziewczyna, a nos miała ogromny i to jej odbierało cały urok. zrobiła operację u dra Osucha i wygląda teraz rewelacyjnie, także wiem, że warto jest się takim zabiegom poddawać, jeśli tylko ma się ku temu możliwość

Operacja nosa

01 cze 2014 - 10:32:57

Ja parę dni temu miałam prostowaną przegrodę i powiem Ci ,że bolu nie było i nie ma jedynie boli jak diabli wyciąganie tych bandaży z nosa o w morde to ból jak cholera ale szybki :) No i przerąbane oddychanie ciągle ustami i zatkany nos bo ciągle z niego mi się sączy.Zero siniaków.

Operacja nosa

01 cze 2014 - 10:41:20

Hej ja tez ide tam na operacje plastyczna noska! W pazdzierniku mam konsultacje lecz niestety nie osobiscie u Pana Szczyta bo do niego trzeba czekac cztery lata a ja chce to zrobic jak najszybciej:) nos to moj najwiekszy kompleks chociaz rodzina mowi ze jest ok to jednak mam ten garbek i szczerze mowiac nie moge sie juz doczekac operacji. A co do ceny to nie ma co na takich rzeczach oszczedzac bo jest to ingerencja w nasze cialo i lepiej zaplacic wiecej i miec dobrze zrobione:) a no i uwazam ze klinika dr Szczyta jest najlepsza:)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja nosa

17 cze 2014 - 13:46:29

A po co się męczyć jeśli nie trzeba. Jak mi mój wielki nos przeszkadzał to go zoperowałam od razu inny komfort życia http://www.drchecinski.pl/pl/dr-j-chciski.html jeśli ktoś szuka namiar na bardzo dobrego chirurga to warto zajrzeć na ta stronę

Operacja nosa

17 cze 2014 - 14:03:30

Ja też zastanawiam się nad zoperowaniem nosa, nie jest zgarbiony, krzywy, jest po prostu duży. Mam dość drobną buzię i ten nos mnie mega szpeci. Kiedyś w Krakowie znajoma gdzieś "poprawiała nos" i dała ok. 4tys. i była bardzo zadowolona, inna osoba, pewna siebie, śliczna. Też bym chciała się tak poczuć. Nic mi we mnie samej nie przeszkadza tak bardzo jak nos. Ale.. Nigdy bym nie dała 14tys. Nie wiem jak musiałabym się ze sobą męczyć, żeby tyle zapłacić, nie potrafię tego pojąć. Nie zrobiłabym sobie na Twoim miejscu takiego zabiegu, wydałabym te pieniądze inaczej.

Operacja nosa

17 cze 2014 - 14:05:34

Widziałam Twoje zdjęcia na szafie. Masz ładny nos i nie daj sobie wmówić inaczej. Po za tym jesteś bardzo ładna. Uważam że nie jest Ci to potrzebne.
Ale jeśli to Twoja wada psychiczna;) to jeśli masz się czuć lepiej, to czemu nie.. Tylko sprawdź 10 razy lub więcej chirurga :)

Operacja nosa

17 cze 2014 - 14:11:34

ja bym sobie poprawiła usta i opadające powieki no ale... kasa kasa kasa

p.s autorko jak patrze na Twoje zdjęcie profilowe to widzę bardzo ładny nosek:) nie ma co poprawiać szczerze mówiąc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 14:14 przez Camelia1989.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa fryzura proszę o porady :)