Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

wydruk z zdjęciem

4 minuty temu

obraz na płótnie

godzinę temu

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja nosa

23 sty 2013 - 13:57:50

Mam 23 lata i od paru lat zastanawiam się nad operacją nosa... Na poczatku nikomu tego nie mówiłam bo się poprostu wstydziłam. Teraz wie już o tym mój mąż i najbliższa rodzina. Od ok 2 lat mam wybraną już klinikę chirurgii estetycznej dr Szczyta. Po programie emitowanym w tvn "Sekrety Chirurgii" jeszcze bardziej się przekonalam do tej operacji. Operacja nie jest tania bo kosztuje ok 14 tysięcy zł + konsultacja. Muszę jeszcze liczyć dojazd ponieważ mieszkam na pomorzu. Co o tym sądzicie? Poddałybyście się jakiejkolwiek operacji plastycznej?

Operacja nosa

23 sty 2013 - 13:59:17

Też mam brzydki nos, ale w życiu bym nie dała tyle kasy :P

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja nosa

23 sty 2013 - 13:59:50

gdybym mgła na pewno bym coś poprawiła i tymbardziej jak zdecydowalas sie na dr szczyta

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:02:01

kOCHANA, JEŻELI JEST TO DOBRY LEKARZ... I JESTEŚ ZDECYDOWANA TO JAK NAJBARDZIEJ, PIENIĄŻKI SĄ... każda z nas ma prawo czuć się pewną siebie, i robić to co jej sie podoba! Głowa do góry! Napewno sie uda! POZDRAWIAM :)

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:03:24

Również mam w planach operację nosa, ale ze względu na krzywą przegrodę nosową i pojawiające się trudności w oddychaniu.
Jeśli jesteś pewna tej decyzji i masz odłożoną na ten cel taką kwotę, to pewnie! Lepiej się poddać takiej operacji niż żyć w ciągłych kompleksach z tego powodu i utracie własnej wartości.

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:03:56

Musiałabym miec mega okropnego nosa,zeby sie podjąc takiej operacji. np. takiego ;p



Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:05:48

Mój brat prawie 2 lata temu miał operację plastyczną nosa, ale zapłacił 8 tys. zł. Efekt oczywiście jest i z jego strony zadowolenie ze zmiany również.

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:07:33

Ostatnio w Sekretach Chirurgii robiła nos taka dziewczyna co tańczyła w zespole ludowym. Po operacji jak się patrzała na wprost to jej nowy nosek schodził na lewą stronę, czyli spierniczył jej go dr. Szczyt.... za 14 tyś. Choć i tak wyglądała o niebo lepiej niż z tym orlim nosem wcześniej. Tamten przynajmniej był symetryczny

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:07:48

Cytat
adkawi
Musiałabym miec mega okropnego nosa,zeby sie podjąc takiej operacji. np. takiego ;p
haha:D
co do autorki, jeśli miałabym tyle kasy na zbyciu i poprawiło by to moją samoocenę to podjęła bym się:)

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:08:31

Też się zaczęłam ostatnio zastanawiać, pieniądze mam ale nadal dręczy mnie pytanie - czy mam aż tak zły nos, żeby go poprawić i czy rzeczywiście jest moim kompleksem? Trochę boję się rekonwalescencji, musiałabym wykorzystać w pracy urlop albo wziąć bezpłatny a tłumaczenie, że operacja plastyczna jest dosyć głupie :)

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:09:21

jesli sie zastanawiasz nad ta operacja od kilku lat to znaczy ze twoj nos nie daje ci spokoju, ja na twoim miejscu bym sie nie zastanawiala jesli masz kase to zrob, troche pocierpisz i bedziesz miala spokoj, szkoda zycia...

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:09:36

Nienawidzę swojego nosa ale nie wiem czy dałabym 14 tysiaków za operację :o

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:13:59

Moze Twoj nos nie jest taki tragiczny,a problem tkwi gdzie indziej np w psychice.Jezeli jestes zakompleksiona,to nawet operacja nie pomoże niestety ;/.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 14:14 przez intermaniaczka.

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:16:03

zależy jak bardzo Ci ten nos przeszkadza. najlepiej to sama zarób te 14 tysięcy i jak już zobaczysz, ile to wysiłku i nie będzie Ci szkoda tych pieniędzy to idź na operację.

Operacja nosa

23 sty 2013 - 14:16:46

jakby mnie było stać to pewnie bym sobie cos poprawiła też :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie :)