Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja nosa

14 wrz 2014 - 13:47:17

obejrzałam twoje zdjęcia i stwierdzam, że ładna jesteś z tym nosem (który wcale nie jest taki tragiczny żeby go oskalopować). Masz poprostu ostre rysy twarzy.

Operacja nosa

22 wrz 2014 - 21:39:58

To dużo pieniędzy, ale jeśli masz taką potrzebę... Ja bałabym się chyba ingerencji e cokolwiek, jeśli nie ma takich zaleceń lekarskich...

Operacja nosa

22 wrz 2014 - 21:46:33

ja bym sobie piersi zrobila jakbym miala na to pieniazki .

Operacja nosa

28 lut 2015 - 13:58:03

dużo też zależy od tego, jak sami się czujemy w swoim ciele. Bo ja nie czuję się za dobrze z moim nosem. Bardzo długo nad tym wszystkim myślałam i w końcu postanowiłam się umówić na konsultacje do Dra Osucha. Wiem, że operacja jest dla mnie jedynym wyjściem, żeby w końcu cieszyć się swoim wyglądem.

Operacja nosa

28 lut 2015 - 14:04:52

Przeciesz ty masz normalny fajny nos który ci pasuje.Ja myślałam ze masz faktycznie jakiś garbaty czy wielki ale ty masz zwyczajny normalny nos.Jak kolezanka pisze na pierwszej stronie ,mysle ze jesteś zakompleksiona i operacja nosa tego nie zmieni.Mało tego zmienią ci się rysy twarzy i możesz wyglądac wtedy dziwnie groteskowo.Zastanów się jaki masz naprawde problem.Czy to tylko o nos chodzi.A tak w ogole to sliczna z ciebie dziewczyna i zrobisz wielki błąd

Operacja nosa

05 mar 2015 - 09:45:29

Po co to zmieniać dziewczyno. A jak się nie spodoba i będzie jeszcze gorzej niż przed operacją?

Operacja nosa

24 lis 2015 - 18:17:49

Ja również jestem zdecydowana na operację plastyczną nosa, a czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Operacja nosa

26 lis 2015 - 17:33:47

Ja miałam korektę nosa w Art Medical Center i jestem zadowolona z efektu. Obyło się bez efektów ubocznych i zajmowali się mną bardzo sympatyczni profesjonaliści:)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Operacja nosa

09 gru 2015 - 13:34:35

Znam wiele osób, które twierdzą, że: nigdy by sobie nie kupiły tak drogiego komputera, że w życiu nie dały by tyle kasy za operacje plastyczną, a w ciągu roku wydają tyle na fajki. Ja choć nie miałam kasy zdecydowałam się na operację i po 2 latach wyszłam spowrotem na prostą ale mam ładny nos. Podejrzewam, że gdybym tej operacji nie miała to miałabym tyle samo pieniędzy co teraz i mówiła że mnie nie stać. Odważyłam się, zrobiłam i jestem zadowolona.

Wszystkim polecam odważniej i rozsądniej podejść do tematu, a na początek zapoznać sie z artykułem: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:35 przez moderator.

Operacja nosa

22 mar 2016 - 14:23:07

Cytat
karolina221_2005
Mam 23 lata i od paru lat zastanawiam się nad operacją nosa... Na poczatku nikomu tego nie mówiłam bo się poprostu wstydziłam. Teraz wie już o tym mój mąż i najbliższa rodzina. Od ok 2 lat mam wybraną już klinikę chirurgii estetycznej dr Szczyta. Po programie emitowanym w tvn "Sekrety Chirurgii" jeszcze bardziej się przekonalam do tej operacji. Operacja nie jest tania bo kosztuje ok 14 tysięcy zł + konsultacja. Muszę jeszcze liczyć dojazd ponieważ mieszkam na pomorzu. Co o tym sądzicie? Poddałybyście się jakiejkolwiek operacji plastycznej?

bardzo drogo bierze doktor szczyt,ja zaplacilam 8 tysięcy i nie żałuję, operacje mialam w Klinice Gizińscy u doktora Świątkiewicza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-22 14:35 przez XxAtmospherexX.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Metamorfozy społeczne...