Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tunel

06 sty 2013 - 16:39:40

Mam do Was pytanie. Zamierzam sobie zrobić tunel, na razie mam rozpychacz 2mm, a teraz chce sobie kupić od razu 4mm, i zastanawiam się, czy przeskoczenie tego jednego mm to nie za dużo. Bo wiadomo, te rozpychacze rozchodzą się stopniowo, a nie od razu jest 4mm.

Jeśli ktoś jest przeciwny tunelom, to z góry proszę nie komentować.
Może ktoś się wypowie??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 16:44 przez domisiooowa.

tunel

08 sty 2013 - 12:06:12

Za dużo.
Jeden rozmiar na miesiąc maksymalnie. No i stopniowo, aby w tym czasie dziurka rozciągała się powoli. Jeżeli będziesz rozpychać zbyt agresywnie zrobią Ci się tzw. słoneczka, które nie dosyć, że nieestetycznie wyglądają, to również mogą prowadzić do jakiś infekcji, bo skóra zostanie przerwana. A gdy tak się stanie nie będzie opcji, że dziurka wróci do stanu pierwotnego, gdy np tunele Ci się znudzą (mowa tu o tunelach do 8-10mm, przy prawidłowym rozciąganiu dziurka się ściągnie).
Nie rozpychaj też na "sucho". Kup olejek np herbaciany, albo arganowy.

tunel

08 sty 2013 - 12:09:41

ja lubię małe ale tylko u facetów

tunel

15 sty 2013 - 19:20:34

Ja zrobiłam sobie tunel 10 mm w przeciągu paru tygodni, niecałego miesiąca.
Przede wszystkim polecam zrobić sobie samemu rozpychacze albo znaleźć kogoś, kto mógłby Ci je wykonać - z modeliny i wypiec w piekarniku.
Ja dostałam takich od kolegi mnóstwo i potem po prostu co drugi dzień wkładałam do ucha troszkę większy.
W sumie to nie miałam pojęcia o żadnych zasadach rozpychania czy coś.
Robiłam wszystko na czuja i wyszło bez żadnych "słoneczek" itd :) Więc jak chcesz niewielki tunel to nie jest to jakaś wielka filozofia :)

tunel

16 sty 2013 - 14:34:05

ClintEastwood
może nawet nie wiesz, że "słoneczka" się zrobiły... ;)

tunel

16 sty 2013 - 14:37:44

mój chłopak ma 1cm i wygląda świetnie, mi się tunele podobają, ale boję się zrobić.

tunel

16 sty 2013 - 14:41:03

podobają mi się tunele ale nie za duże. Ja osobiście noszę oszukane tunele gdyż lubię nosić różne kolczyki a jak bym miała np. 5 mm to raczej bym zwykłego kolczyka nie włożyła. Jeśli chcesz to mogę Ci zrobić z modeliny normalne ropychacze

tunel

16 sty 2013 - 22:50:34

Cytat
daarkaaa
mój chłopak ma 1cm i wygląda świetnie, mi się tunele podobają, ale boję się zrobić.

Może kup sobie FAKE PLUGI ? Nie musisz rozciągać ucha ,a wystarczą do tego zwykłe dziurki w uszach :)

tunel

02 lut 2013 - 15:45:15

to nie prawda, że 1 mm na miesiąc. to zależy od ucha, czy szybko sie goi i czy szybko się rozciąga. jak rozciągałam uszy to własnie p;rzy zmianie z 2mm na 4mm najwięcej się męczyłam ;/ ale da się wytrzymać, wkładaj rozpychacz do kremu a potem wkładaj po odrobinie do ucha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zupełnie bez stylu - pomóżcie!