Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laserowe wybielanie zębów

05 sty 2013 - 14:04:28

Czy któraś z was stosowała laserowe wybielanie zębów?
Czy zadowolone jesteście z efektów?;-)

Laserowe wybielanie zębów

05 sty 2013 - 14:05:37

ja wybielam innym sposobem :) a na czym to alserowe poelga? też jakąś substancją czy jak ?

Laserowe wybielanie zębów

05 sty 2013 - 14:08:46

Ja miałam :) Efekt spoko..ale nie aż taki jak na niego liczyłam. Koszt dość duży . Dzień po zabiegu bolały mnie zęby ,a dokładnie wszystkie kanaliki. I wybiela się zęby od 6-ki do 6-ki :) Wsumie to polecam .

Laserowe wybielanie zębów

05 sty 2013 - 14:17:13

Cytat
studentkai
ja wybielam innym sposobem :) a na czym to alserowe poelga? też jakąś substancją czy jak ?


tak. Nadtlenkiem wodoru czy cuś;-)

Laserowe wybielanie zębów

05 sty 2013 - 14:18:37

a nie tym żelem w strzykawkach opalescence ?

Laserowe wybielanie zębów

05 sty 2013 - 14:24:14

ja wybielałam nakładkami biała perła pół roku temu i jestem mega zadowolona z efektów. nie miałam zadnych problemów z nadwrażliwością zębów, wybieliło mi mocno 4ki które czesto z natury są zółtsze od innych. dużo osób mi mowilo ze po wybielałniu szybciej żółkną i efekt utrzymuje się krótko, ja nadal mam białe,zadnych przebarwien. Wszyscy mi teraz mówią ,że mam bardzo białe zęby ,a na zdjęciach aż rażę ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 14:25 przez tanioamodnie.

Laserowe wybielanie zębów

05 sty 2013 - 14:26:10

hehe ja tak samo :) jaka to przyjemność śmiać się pęłną gębą :D

Laserowe wybielanie zębów

07 sty 2013 - 18:59:25

Ja też polecam Białą Perłę. Super efekt i długo się utrzymuje. Nie jest droga (50-60 zł), a jest wydajna i łatwo dostępna

Laserowe wybielanie zębów

07 sty 2013 - 19:08:56

jestem higienistka stomatologiczna ;)

i powiem ci i tak i tak zle z wybielaniem czy to sami robimy czy dentysta w gabinecie... bo to jednak sa zeby i odczuwamy bol itd

pierw trzeba miec wyleczone zabki oczywiscie po usuwane zlogi itd... podstawa wybielania zebow :)

I METODA:
w gabinecie robione na jeden wizycie koszt zalezny jest od gabinetu (od 600 do ponad tysiaca);
-moim zdaniem jest to gorsze poniewaz zeby sa narazone chodz to zabieg jedno razowy
-efekt w zaleznosci od kosci zeba jak masz zolte zabki to i tak po pewnym czasie zejda znow do swojego koloru i bede zolte, jak masz bielsze zabki to potrafia utrzymac swoj efekt dlugo widzilam pacjentki ktore po roku przychodzily inne po dwuch atach w zaleznosci, zeby wybielane sa w gabinecie o 3 tony od tych ktore posiadamy

II METODA:
idziemy do dentysty robimy sobie odlew zabkow i dostajemu nakladki gdzie samodzielnie w domu nakladamy zel i tak je wybielamy (cena od 500zl w gore) JEST TANSZA OD JEDNORAZOWEJ WIZYTY.

-efekty tak samo widoczne lecz wiadomo musimy troszke dluzej czekac
- zel mozna samemu dokupywac i dalej uzywac sobie z nakladkami

III METODA:
domowa ktorej nie polecam wybielanie domowe szkodzi a w szczegolnosci paski sama kiedsy to robilam to dziasla doprowadzilam do strasznego stanu i nie polecam wiem ze duzo kobiet tak robi ale kto jak lubi :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 19:11 przez karola0813.

Laserowe wybielanie zębów

07 sty 2013 - 19:13:32

Cytat
karola0813
jestem higienistka stomatologiczna ;)

i powiem ci i tak i tak zle z wybielaniem czy to sami robimy czy dentysta w gabinecie... bo to jednak sa zeby i odczuwamy bol itd

pierw trzeba miec wyleczone zabki oczywiscie po usuwane zlogi itd... podstawa wybielania zebow :)

I METODA:
w gabinecie robione na jeden wizycie koszt zalezny jest od gabinetu (od 600 do ponad tysiaca);
-moim zdaniem jest to gorsze poniewaz zeby sa narazone chodz to zabieg jedno razowy
-efekt w zaleznosci od kosci zeba jak masz zolte zabki to i tak po pewnym czasie zejda znow do swojego koloru i bede zolte, zeby wybielane sa w gabinecie o 3 tony od tych ktore posiadamy

II METODA:
idziemy do dentysty robimy sobie odlew zabkow i dostajemu nakladki gdzie samodzielnie w domu nakladamy zel i tak je wybielamy (cena od 500zl w gore) JEST TANSZA OD JEDNORAZOWEJ WIZYTY.

-efekty tak samo widoczne lecz wiadomo musimy troszke dluzej czekac
- zel mozna samemu dokupywac i dalej uzywac sobie z nakladkami

III METODA:
domowa ktorej nie polecam wybielanie domowe szkodzi a w szczegolnosci paski sama kiedsy to robilam to dziasla doprowadzilam do strasznego stanu i nie polecam wiem ze duzo kobiet tak robi ale kto jak lubi :)



ja sobie odlew zrobiłam u protetyka ( zapłaciłam 150zł ) a żele opalescence w strzykawkach kupiłam na all za 4 strzykawki zapłaciłam 60zł ( dentystka nie chciała mi sprzedać u siebie w gabinecie bo powiedziała że najpierw bym musiała u niej wybielić )

Laserowe wybielanie zębów

07 sty 2013 - 19:15:33

widzisz ja wiem ze tak robia ;) naciagaja na kase... ale sa takie gabinety gdzie robila odlewy nakladek i w koszcie tym masz tez zel :) a jak sie konczy to ludzie dokupuja wlasnie na allegro bo taniej jest :)
ja mam takie zabki po wybielaniu i przyznam sie bez bicia ze robilam to paskami kiedys ale nie polskiemi tylko ze stanow sciaglam bo sa lepsze...
ale nie wiedzialam ze wtedy tak szkodza





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 19:17 przez karola0813.

Laserowe wybielanie zębów

07 sty 2013 - 19:20:49

szkoda kasy, kup biała perłę żel dentystyczny, będziesz miała to samo tylko, ze za miesiąc, a nie w ciągu 1 wizyty

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe wybielanie zębów

09 sty 2013 - 11:20:55

masz na myśli pastę białą perła czy cos innego? ja akurat stosuję pastę i nie powiedziałąbym, ze efekt jest tak fajny, zęby są całkiem normalne po myciu ta pasta jak i każdą inną

Laserowe wybielanie zębów

12 sty 2013 - 14:58:55

Ja wybielałam ostatnio zęby paskami Sheer white, wcześniej próbowałam innych sposobów typu biała perła, paski crest, blendamed, wybielające szczęki, pasty itp. Powiem, że te paseczki najbardziej mi podpasowały, efekty świetne po 5 dniach kuracji, brak nadwrażliwości zębów jak przy innych środkach. Może nie ma jakiegoś szałowego rezultatu, ale zawsze zęby lepiej wyglądają.



niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe wybielanie zębów

06 lut 2013 - 08:10:16

To działa jak nałóg, używka - nigdy nie da wam trwałej bieli. Jeśli będziecie chciały mieć stale białe zęby, to musicie ciągle bulić kasę. Czy nie lepiej po prostu postawić na naturalne wybielanie zębów?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tunel