Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laserowe wybielanie zębów

06 lut 2013 - 08:21:39

Cytat
zypolina
To działa jak nałóg, używka - nigdy nie da wam trwałej bieli. Jeśli będziecie chciały mieć stale białe zęby, to musicie ciągle bulić kasę. Czy nie lepiej po prostu postawić na naturalne wybielanie zębów?

Co Ty tak zniechęcasz do wybielania we wszystkich wątkach..

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe wybielanie zębów

07 lut 2013 - 07:46:12

Bo to jest pozbawione sensu - nigdy nie zmienicie wyglądu swoich zębów, jeśli nie zmienicie swoich przyzwyczajeń, logiczne, prawda? Mnie wystarczy mycie zębów 3 razy dziennie ajoną, do tego dobre szczoteczka. Nie palę, nie piję kawy, a zęby wyglądają super. Zmiany zrobią wam tylko na zdrowie - wcale nie tak trudno jest utrzymać zęby ładnie wyglądające.

Laserowe wybielanie zębów

23 sie 2013 - 01:14:51

Wybielałam zęby laserowo w salonie white&beauty i jestem bardzo zadowolona. Zabieg jest bardzo prost i trwa jakąś godzinę. Moim zdaniem lepiej zdecydować się na takie profesjonalne wybielanie niż samemu kombinować

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Laserowe wybielanie zębów

01 paź 2013 - 18:01:08

metod na wybielanie zębów jest kilka, ale ja myślę, że lepiej jest do dobrego gabinetu, jak Bamed w Łodzi i dopytać, jaka metoda będzie dla nas najlepsza.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Laserowe wybielanie zębów

03 gru 2013 - 07:58:02

Kilka miesięcy z ajoną po zmianie stylu życia dało mi zmianę barwy zębów. Fajki, kawa, wino, mocna herbata - to sprawia, że macie brzydkie zęby. Zmieńcie to, a takich problemów już mieć nie będziecie.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe wybielanie zębów

09 gru 2013 - 10:10:55

moim zdaniem jak chcemy mieć piękne i białe zęby to najlepiej jest się udać do sprawdzonego gabinetu, żeby specjalista się zajął naszymi zębami. Jednak nie mam zaufania do tych domowych sposobów, a z doświadczenia wiem, że w Krainie Uśmiechu można wybielić zęby i efekty są naprawdę super.

Laserowe wybielanie zębów

23 gru 2013 - 10:07:13

ja wybielałam zęby lampą Beyond, zabieg trwał jedyne 30min, poprzez trzykrotne nałożenie żelu i podgrzanie lampą, wykonywałam go w centrum vita medica w warszawie, wszystko profesjonalne i bardzo sprawnie :) także polecam

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Laserowe wybielanie zębów

23 sty 2014 - 07:55:43

Bzdury - żaden gabinet nie zmieni waszego podejścia do pielęgnacji zębów, same musicie to zrobić. Chcecie wydać kasę na białe zęby widoczne krótki czas? Proszę bardzo, ale to jest całkowicie pozbawione sensu!

Laserowe wybielanie zębów

09 lut 2014 - 21:16:17

Ja polecam szczerze wszytskim lampe LED- własciwie chodzi o to aby żel nie zawierał nadtlenku wodoru, który jest totalnie szkodliwy dla dziąseł i szkliwa i zębów, Your White Smile robi to dobrze. Mi się efekt utrzymał 2 miesiace, bylam na promocji za 99 zł przed ślubem razem z męzem. Ja zyskałam 6 odcieni a mąż 10! Bałam sie nadwarliwosci badz bólu, nic takiego nie wystąpiło. Mogę Wam polecic salony Your White Smile. Mają dobre opinie. Wrzucam zdjecia "po", niestety "przed" nie zrobiłam :(



niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe wybielanie zębów

04 mar 2014 - 07:46:23

Zgadzam się tylko z wybranymi. Wybielanie nie zmieni waszych zębów. Chcecie mieć ładne i zdrowe zęby to przede wszystkim zadbajcie o systematyczność, o stosowanie odpowiednich produktów. Dużo daje ajona. Wtedy na pewno uzyskacie efekt zadowalający, bo zabieg to tylko bzdurne wydawanie kasy.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Laserowe wybielanie zębów

25 mar 2014 - 17:00:10

ja nie mogę powiedzieć, że wybielanie zębów jest bez sensu, sama byłam na wybielaniu w Galerii Uśmiechu i bardzo jestem zadowolona z efektów. Więc z mojej perspektywy warto.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Laserowe wybielanie zębów

26 mar 2014 - 13:24:37

Moja opinia jest taka, że jak ktoś chce mieć białe zęby to musi połączyć obie te rzeczy z Waszego sporu, najpierw wybielić u profesjonalnego stomatologa, a później zmienić codzienne nawyki. Moja znajoma wybielała u dentysty w Supradencie i ząbki miała piękne, ale wiadomo, że cudów nie ma, czarna herbata, kawa, czerwone wino i papierosy to wrogowie śnieżnobiałego uzębienia, więc trzeba z tych rzeczy zrezygnować, a dodatkowo odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej i efekt się utrzyma.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe wybielanie zębów

27 mar 2014 - 07:45:55

Nie dajcie sobie wciskać tych bzdur - żaden salon, żaden dentysta, tylko osobiste zaangazowanie w mycie i pielęgnację zębów. Dzięki temu wszystko będzie dobrze. Wiadomo, że nie zmienicie barwy w ciągu jednego tygodnia, ale w ciągu kilku, powinna nadejść istotna poprawa.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Laserowe wybielanie zębów

25 kwi 2014 - 14:51:01

moim zdaniem jak się już decydować na wybielanie to najlepiej się wybrać do dobrego dentysty, żeby ocenił i doradził, jaki sposób będzie dla nas najlepszy, żeby mieć piękne i białe ząbki.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe wybielanie zębów

28 kwi 2014 - 07:44:45

Dentysta doradzi usługę za którą otrzymuje prowizję, taka smutna prawda. Nie zasugeruje rozwiązania, które jest zdrowe, trwałe i atrakcyjne, czyli po prostu zmiany zasad higieny. A na prawdę wystarczy stosowanie ajony i można sobie te zęby całkowicie odmienić!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ściąć włosy czy nie? zdjęcia