Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

dla mnie to porażka całkowita :/

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

hahaha niezle, coz trudno ukryc, ze oni tez sa tylko ludzmi i maja zwykle ludzkie twarze, ktore czasami wygladaja gorzej a czasami lepiej .... :)

no jaraja sie,bo sie nie budza koło nich codziennie rano,to maja bardzo zawezony obraz ( p.s photoshop czyni cuda)

hahahahhaah,fajna muzyka do tego dobrana;D

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

no oki,ale czym tu się zachwycac?nałożyc tonę tapety na buzię i też będziemy jak gwiazdy-sex bomby ?

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

to prawda-muza spoko-odpowiednia :)

Cytat
pupcik
no oki,ale czym tu się zachwycac?nałożyc tonę tapety na buzię i też będziemy jak gwiazdy-sex bomby ?

bo oni sa wzrokowcami,wiec ich obrazek podnieca .wiecej im nie trzeba

Czy ja wiem ...czy to aż taka porażka ...przecierz większość z nas wygląda inaczej bez makijażu,ja na przykład ;) a gwiazdy...czym one różnią się od nas zwyczajnych ludzi ...... chyba tylko grubością portwela ;) bo na pewno niczym innym ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-15 18:52 przez mirka27.

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

najseksowniejsza kobieta świata-tak piszą o prawie-o wszystkich tych gwiazdach??czyżby-my tez powinnyśmy się do nich zaliczac-prawda?

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

tak właśnie-faceci tacy są-lubią patrzec na piękno :P

Gwiazdeczki :) wszystkie takie piękne, zgrabne i wspaniałe szkoda że tylko w tv przy współpracy setek makijażystów fryzjerów itd:P

Cytat
pupcik
najseksowniejsza kobieta świata-tak piszą o prawie-o wszystkich tych gwiazdach??czyżby-my tez powinnyśmy się do nich zaliczac-prawda?
i tu masz racje;) napewno znalazło by się dużo dziewczyn które skromnie mówiąc przyćmiły by te ''piękności'' ;)

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem każdy ma gorszy dzień. Każdemu można też zrobić gorszą fotkę np. jak się źle czuje itp....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Doradzcie fryzurkę :)