Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:49:47

Pisząc z tym mam na mysli swoje włosy-są naturalne cięzko juz mi co kolwiek z nimi robić najczesciej zaczesuje w góre spinam w kok nie moge znaleść fajnej fryzurki ......dodam ze krótkie odpadaja bo wtedy wygladam jak stara babcia po trwałej na gróbe wałki,kolor czarny odpada miałam postarzyło mnie bo mam jasną karnacje rudy odpada bo nie lubie-problem z dobraniem fryzury bo mam wysokie czoło i raczej dużo okrągłą buzie.pomózcie prosze



co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:51:15

rób kucyki i troszke podetnij spinaj włosy tedy wygladaja naprawde slicznie

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:51:26

piękny włosy masz, marzę o takich lokach

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:51:37

zapuść włoski, moim zdaniem jest dobrze, grzywka odpada:( przy tak kręconych włosach ciężko ją utrzymać, no chyba że chcesz prostować włoski:)

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:51:49

duzo pracy ale da się :)
idz do fryzjera,popros o zrobienie grzywki na bok i prostuj włoski ;)

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:51:51

czasem nie ścinaj włosów,zapuszczaj.
Moze jakos fajnie je upiąć??

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:52:53

ja bym je prostowała na Twoim miejscu wtedy chociaż nie byłyby tak pokręcone ;)

Ps.Kliknij tu i dokonaj szybkiej rejestracji a bardzo mi pomożesz, Ty też masz szansę na gwarantowaną nagrodę! :)

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 13:54:15

prostowanie nie wchodzi w gre robiłam to jakiś czas strasznie wysusza włosy-a po godzinie robi się siano.......pomijając fakt ze trwa to z dwie godziny taki gąszcz

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 14:00:10

tak wyglądałam z prostowanymi



co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 14:00:27

przedewszystkim wycieniuj ;) ja mam bardziej krecone od ciebie i jak wyprostuje to mam proste druty;) troche techniki i nie beda ci sie puszyc ani krecic po wyprostowaniu ;) ale to raczej odpada bo codzienne prostowanie strasznie niszczy krecone wloski ;) najlepiej wybrac sie do dobrego fryzjera i zapytac jak sie czesac , co nakladac itp , on sam dopasuje ci fryzurke;)

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 14:04:10

sama mam falowane włosy i wydaje mi się, że ładnie byś wyglądała z takim niedbałymi spiętymi włosami na głowie, do tego jakaś ładna spinka z tyłu. dołączam się do zdania poprzedniczki :) - kręcone włosy trzeba cieniować bo robią się ciężkie i się puszą. a jeżeli chcesz prostować to zawsze możesz wypróbować prostowanie u fryzjera, to jest jakaś permanentna opcja na kilka miesięcy

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 14:05:19

i wydaje mi się, że ładniej ci było w tych ciemniejszych włosach, na zdjęciu nr 4

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 14:06:53

oddaj mi? :D
a może tak krótkie afro? :D

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 14:08:30

wyglądasz identycznie jak moja była nauczycielka geografii :) :) ale ona ma ciemne rude włosy, trochę dłuższe i wygląda ok. Ja bym je wyprostowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-15 14:08 przez Aneccia44.

co byscie z tym zrobiły???

15 lip 2009 - 14:11:42

notabene, gdzie kupiłaś tą torebkę i za ile co masz na 3 zdjęciu?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym my i nasi faceci się zachwycamy-oglądnijcie!!!!!!!!!!!