Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rudy, rudy, rudy rydz ;)

13 lip 2009 - 08:16:38

tez uwazam,ze ciemny rudy/kasztan/mahon - takie odcienioe by ci pasowały
i nie musiałabys rozjasniac,co niszczy bardziej jeszcze włosy ,a potem łatwiej bys wróciła do koloru swojego

rudy, rudy, rudy rydz ;)

13 lip 2009 - 16:12:44

polecam Casting Creme Gloss kolor Orzech Laskowy.
To szampon na 28 myć, farbuje sie nim już od roku, jest świetny jak dla mnie ^ ^

rudy, rudy, rudy rydz ;)

14 lip 2009 - 22:27:03

Cytat
goszta
Ja do niedawna byłam ruda i nie wiem co Ci powiedzieć. Chyba jednak nie polecam. Strasznie szybko się 'spiera', widać po nim zniszczenie włosów, nie trudno o tandetę...
A. I jak za jakiś czas będziesz chciała zmienić, np. na brąz to będzie bardzo ciążko, będzie trzeba na ciemny a rude refleksy i tak zostaną.

O to. Ja jestem ruda od dwóch lat i czasem naprawdę mam dość. Zafarbowałam na rudo włosy długie do pasa. Teraz mam do ramion. Musiałam skracać coraz bardziej, bo wyglądały coraz gorzej. Teraz jest w miarę ok, ale tylko dlatego,że 2 razy w miesiącu chodzę do fryzjera na zabiegi odżywiające.
Naturalnie jestem blondynką, co też nie jest do końca pozytywem farbowania, bo rudy na początku był na moich włosach czerwienią w stylu Wiśniewskiego.

Co do brązu. Moja koleżanka zafarbowała ciemne włosy farbą z joanny - jesienny liść. Wyszedł jej ciemny kasztan. A farba zmyła się po 3 tygodniach. Możesz spróbować z tym, ale pamiętaj, że wiele zależy też od grubości włosa i jego powierzchni.

Życzę Ci powodzenia : )
jeśli się skusisz, to wrzuć jakieś zdjęcie : )

rudy, rudy, rudy rydz ;)

28 lip 2009 - 17:11:38

ja miałam czarne, w tamtym tygodniu 'zrobiłam się' na rudo ;p
kupiłam 2 rozjaśniacze, bo włosy dość długie. rozjaśniło mi na rudo, a później jeszcze farbą pokryłam, żeby mniej więcej jednolity był ;p

rudy, rudy, rudy rydz ;)

03 sie 2009 - 23:16:13

Ja często kombinuję z kolorkiem włosów. Naturalnie jestem szatynką, niedawno miałam 'czerwoną czerń' z niej przeszłam na rudy. Najpierw rozjaśniaczem (7 tonów)- zrobiły mi się pomarańczowo-rude, wg mnie bardzo fajne, a po tygodniu zafarbowałam je na rudy z garniera i jestem mega zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana - proszę o propozycje ;)