Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

Rewelacyjne okna

7 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:06:27

wyglądam następująco. i zastnawiam sie ogólnie czy moge sie jakos ulepszyć makijaż fryzura czy cokolwiek innego
chce czuć sie atrakcyjna a czasami wyglądam tak jakbym wogóle nie wyglaała;

( nie bijcie wiem że niebieski stanik tu nie pasuje ) ;p



co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:08:03

Idz do fryzjera on wybierze ci fryzure...
I pomaluj sie:)

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:09:04

Ja Cię wize w bardziej "ostrzejszym" kolorku włosów i w grzywce;)

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:09:35

polecam na poczatek zrobic makijaz u kosmetyczki i przypatrzec sie mu. nastepnie nasladowac sposob malowania :) isc do koloryski i zbadac ktory kolor pasuje do twojej karnacji. poza tym pasowalo by ogladac rozne programy lub gazety z moda i porownywac swoja sylwetke z modelkami oraz ubierac sie tak jak stylisci radza. jesli chcesz poczuc sie oryginalna kupuj w second-hendach lub ogladaj Gok's fashion fix (tvn style). wybierz sie do spa :) to cie zrelaksuje

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:09:58

Wymaluj troszkę mocniej oczka i wyprostuj włosy i ułóż grzywkę tak żeby bardziej nachodziła na czoło;) moim zdaniem tyle by wystarczyło;)

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:10:13

przyciemnic wlosy na jakis ladny czekoladowy;) jakis ladny makijazyk, oczka pociagnac eyelinerem, roz na policzkach itp itd zreszta idz do profesjonalistow oni cie tam ladnie zrobia :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-11 22:10 przez PolaMonola.

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:10:16

Ja bym na twoim miejscu pokombinowała z włoskami. Masz ładną fryzurę ale może spróbuj np pobawic się prostownicą, może jakaś grzywka i bardziej wyrazisty kolor...np: jasny albo średni brąz?

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:10:55

zrob sobie grzywke :) kup prostownice.

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:14:03

Zmieniłabym fryzurę i ubrała bardziej dopasowane ciuszki. Reszta OK :)

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:16:15

napewno grzywka - prosta! i do tego zainwesuj w prostownice i zapusc włoski. jestes naprawde piekna kobieta i mysle ze taka fryzurka bedzie CI naprawde pasowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-11 22:26 przez young_soul.

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:16:53

Ja widze to tak:
włosy:
rozjaśnic, najlepiej na jakis fajny blond.. zapuscic... podniesc na szczotce.. wyprostowac.... zrobic grzywke bo masz dosyc wysokie czolo.... wyprostowac ja koniecznie, bo inaczej bedzie sie brzydko zawijac....

make up.....
podklad, by skora wygladala nieskazitelnie i pieknie....
oczy :proponuje tusz do rzesz, sa dosyc duze i piekne same w sobie
usta: blyszczyk

moja propozycja to:

http://img.interia.pl/kobieta/nimg/Fryzura_blondynki_2678089.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-11 22:18 przez kredka.

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:19:55

rude włoski :) ściete na boba ... w tym bys swietnie wygladala :) masz sliczne wyraziste oczka, a ten kolor i fryzurka podkresla twoje oczy , do tego delikatny makijaz

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:23:04

przede wszystkim skarbie inny całkowicie kolor włosków, to jest jakis taki nijaki kolorek, może żeby nie bylo dużego szoku to cos z łagodnych, jasniejszych brązów, byłoby Ci dobrze w takich odcieniach.
co do makijażu zdjęcie nie wiele pokazuje jeśli chodzi o to, zbyt z daleka, nie widzę dokładnie kontury twarzy itp.
ale z tego co widzę masz typ oczków opadających ku dołowi, chyba że o efekt zdjęcia, stąd polecałabym malowanie powiek wyżej u góry i lekką kreskę jedynie bez cieniu u dołu. możesz używać czarnej kredki jednak nie zaokrąglaj nią oczów, są juz na tyle okrągłe że kredką robisz jakby krótkie kocie oko, lekko wysuwając kreskę poza linię zewnętrznych kącików. ale leciutko. jeśli chodzi o kolory to musiałabym znać kolor Twoich oczu, nie wiele tu widzę, ale podejrzewam że masz odcienie popielate. także tu kolory ziemi jak brązy, szarości, kremowe,beżowe. Nie maluj całego oka na jasno, nie pasuje Ci to, zawsze musisz mieć kilku tonowy makijaż kolorów, przynajmniej dwóch różnych tonów. myślę że również niebieskie barwy różnego rodzaju, ale odpada turkus itp. ładne połączenia brązów z odcieniem brzoskwiniowym, super by było i do tego leciutki makijaż ust i lekki róż na kości policzkowe w odcieniach jasnych bliżej głebi twarzy i przy brzegach ciemniejszy Twoja cera będzie wyglądać zdrowiej.
to tak pobieżnie kilka rad :)

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:23:52

Cytat
kredka
Ja widze to tak:
włosy:
rozjaśnic, najlepiej na jakis fajny blond.. zapuscic... podniesc na szczotce.. wyprostowac.... zrobic grzywke bo masz dosyc wysokie czolo.... wyprostowac ja koniecznie, bo inaczej bedzie sie brzydko zawijac....

make up.....
podklad, by skora wygladala nieskazitelnie i pieknie....
oczy :proponuje tusz do rzesz, sa dosyc duze i piekne same w sobie
usta: blyszczyk

moja propozycja to:

http://img.interia.pl/kobieta/nimg/Fryzura_blondynki_2678089.jpg


Też pomyślałam o tej fryzurze ; )

co ze sobą zrobić;p heh

11 lip 2009 - 22:30:48

dziękuje dziękuje. ja sie skłaniam ku jasnemu kolorkowi kiedyś już maiałam blond nie wygladał źle

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rudy, rudy, rudy rydz ;)