Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 16:45:28

Cytat
bentkuff
Niby mam od laryngologa "notke", że jest to zabieg zdrowotny więc płaciłabym ok. 1500zł mniej, ale wciąz ok. 12 000 zł - więc od 8 lat planuje, planuję..i ciągle w planach. Niestety muszę zrobić tak czy siak- bo żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie chce mi dać ubezpieczenia na zycie :/
Też myślałam, o operacji z powodu krzywej przegrody nosowej, gdzieś czytałam, że mogę mieć taki zabieg za darmo (w przeszłosci miałam juz korekte oczu za darmo) ale 12 Tys? :O własnie mnie pożegnałaś z operacją bo jestem niepełnoletnia, a moje kieszonkowe jest ciut mniejsze niż 12 tys :<

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 16:48:49

Oj zazdroszczę, z moja chrząstką to w gre wchodzi tylko operacja.

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 16:48:49

Operację i tak możesz mieć dopiero jak osiągniesz pełnoletność.

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 16:50:51

ładnie wyszło, za nie duże pieniądze :)
a czy to jest efekt już na stałe?

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 16:51:51

Cytat
bentkuff
ja niestety zbieram na operację chirurgiczną nosa- mam tak krzywa przegrodę nosową (po wypadku), że nie jestem w stanie oddychać nsoem- przez to mam problemy z migdałkami etc. Niby mam od laryngologa "notke", że jest to zabieg zdrowotny więc płaciłabym ok. 1500zł mniej, ale wciąz ok. 12 000 zł - więc od 8 lat planuje, planuję..i ciągle w planach. Niestety muszę zrobić tak czy siak- bo żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie chce mi dać ubezpieczenia na zycie :/
ja miałam operację przegrody i była bezpłatna. fakt, że 14 lat temu, ale jednak.
Cytat
gitszafcia
Operację i tak możesz mieć dopiero jak osiągniesz pełnoletność.
może teraz.
ja 14 lat temu miałam w wieku 16 lat. bo to jest najwcześniejszy termin kiedy nos jest już ukształtowany i można.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 16:53 przez alexinarts.

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 16:54:46

Ale ten nos PO jest zdecydowanie mniejszy niż PRZED .. jakim cudem ?

Ja miałam pełną korektę nosa , miałam spiłowany garb .
Tylko nos dalej wydaje mi się duży i pewnie znowu go poprawię .
Operacja plastyczna nosa nic mnie nie bolała . Na nosie miałam gips i nie czułam żadnego bólu . spuchły mi tylko oczy na kilka dni i to wszystko .

Także bez problemu drugi raz bym zrobiła :)

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 16:58:55

rewelacja w życiu bym nie powiedziała że to ten sam nos

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:07:58

Cytat
alexinarts

ja 14 lat temu miałam w wieku 16 lat. bo to jest najwcześniejszy termin kiedy nos jest już ukształtowany i można.

ile czekałaś na operacje ?

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:09:58

Ja przepraszam, ale dla mnie to jest jakiś fejk. Jak można poprawić nos z lekkim garbigiem na prosty za pomocą botoksu na czubek nosa? To jest lepsze niż historie z archiwum X ...

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:11:23

Dziewczyny PRZEGRODĘ NOSA można zrobić bezpłatnie w ramach NFZ . Tylko czeka się rok dwa . Ale można ustalić z lekarzem i on przy okazji korekty przegrody może np. spiłować garb - tylko to już jest płatne .

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:14:13

Cytat
storczyk89

wpisz w google" radiesee nos " i w pierwszym linku znajdziesz informacje o tym zabiegu
Nie mogę na to patrzeć :/

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:15:40

ładny nosek :)
No i cenowo o wiele lepiej.

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:16:32

Duża zmiana !!

Jeśli Ty teraz czujesz się lepiej i w kwestii fizycznej i psychicznej , to super :))

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:21:06

super :) sama bym sie zdecydowala na to,gdzie dokładnie robiłaś zabieg?

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:23:20

Cytat
alexinarts
Cytat
bentkuff
ja niestety zbieram na operację chirurgiczną nosa- mam tak krzywa przegrodę nosową (po wypadku), że nie jestem w stanie oddychać nsoem- przez to mam problemy z migdałkami etc. Niby mam od laryngologa "notke", że jest to zabieg zdrowotny więc płaciłabym ok. 1500zł mniej, ale wciąz ok. 12 000 zł - więc od 8 lat planuje, planuję..i ciągle w planach. Niestety muszę zrobić tak czy siak- bo żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie chce mi dać ubezpieczenia na zycie :/
ja miałam operację przegrody i była bezpłatna. fakt, że 14 lat temu, ale jednak.
Cytat
gitszafcia
Operację i tak możesz mieć dopiero jak osiągniesz pełnoletność.
może teraz.
ja 14 lat temu miałam w wieku 16 lat. bo to jest najwcześniejszy termin kiedy nos jest już ukształtowany i można.

no ja tez o tym myślałam od 16 r..z życia- tzn do laryngologa chodzilam od dziecka- bo ja mialam wypadek w wieku kilku miesięcy- jednak z wiekiem jest coraz gorzej, teraz juz prawie nie oddycham nosem- lew aprzegrodą nawet nie mam jak bo chrząstka blosuje przepływ powietrza.
Generalnie operacja kosztuje ok. 6-12 tys zł.- w zalezności od skomplikowania zabiegu- ja mam prawo do jakiejs znizki- bo z polecennia laryngologa, anie ot tak, bo mis ie moj nos nie podoba. Do tego dochodzi dośc duuży garbek na nosie- czyli byłoby łamanie kości itp- bo mi sie nabuudowala okostna i to tez spowodowalo zmniejszenie swiatła przegrody. Musz esię zainteresowac na jakich zasadach jest operacja bezpłatna, lub chociaz refundowana więcej niż ten tysiąc złotych.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Jak osiagnac taki kolor?