Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

moja korekcja nosa

14 paź 2012 - 17:03:11

Cytat
storczyk89
Cytat
sgosiak19
Szkoda że operacji mózgu jeszcze nikt nie wymyślił....
Jesteś pewna że nie przeprowadza się takich operacji? :)

Jesteś ekspertem od "poprawiania siebie" więc może mi powiedz;D PIĘKNE kobiety to naturalnie piękne a nie sztuczne lale. Ble...normalny facet chyba by nie dotknął takiego nosa sztucznego bo to nawet strach żeby nie odleciał:D
Sory...ale dla mnie to głupota....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 17:04 przez sgosiak19.

moja korekcja nosa

14 paź 2012 - 17:13:47

Cytat
sgosiak19

Jesteś ekspertem od "poprawiania siebie" więc może mi powiedz;D PIĘKNE kobiety to naturalnie piękne a nie sztuczne lale. Ble...normalny facet chyba by nie dotknął takiego nosa sztucznego bo to nawet strach żeby nie odleciał:D
Sory...ale dla mnie to głupota....

Może dla Ciebie to głupota ale na niektórych osób nie jest głupotą. Nie bedę wchodzić w takie dyskusje. Nikogo do tego nie namawiam ale tylko informuję zainteresowanych tym tematem o takim zabiegu który NIE JEST OPERACJĄ I NIE MAMY PO NIM SZTUCZNEGO NOSA.

moja korekcja nosa

14 paź 2012 - 17:25:37

Cytat
storczyk89
Cytat
sgosiak19

Jesteś ekspertem od "poprawiania siebie" więc może mi powiedz;D PIĘKNE kobiety to naturalnie piękne a nie sztuczne lale. Ble...normalny facet chyba by nie dotknął takiego nosa sztucznego bo to nawet strach żeby nie odleciał:D
Sory...ale dla mnie to głupota....

Może dla Ciebie to głupota ale na niektórych osób nie jest głupotą. Nie bedę wchodzić w takie dyskusje. Nikogo do tego nie namawiam ale tylko informuję zainteresowanych tym tematem o takim zabiegu który NIE JEST OPERACJĄ I NIE MAMY PO NIM SZTUCZNEGO NOSA.


OK OK. Nie miałam nic złego na myśli. Chodziło mi tylko o to że miałaś i tak ładny nosek i niepotrzebnie ktoś wpedził Cie w jakiś kompleks czy przekonanie że trzeba coś z nim zrobić:)
Może źle się wyraziłam.

moja korekcja nosa

14 paź 2012 - 17:35:02

Cytat
sgosiak19


Może dla Ciebie to głupota ale na niektórych osób nie jest głupotą. Nie bedę wchodzić w takie dyskusje. Nikogo do tego nie namawiam ale tylko informuję zainteresowanych tym tematem o takim zabiegu który NIE JEST OPERACJĄ I NIE MAMY PO NIM SZTUCZNEGO NOSA.


OK OK. Nie miałam nic złego na myśli. Chodziło mi tylko o to że miałaś i tak ładny nosek i niepotrzebnie ktoś wpedził Cie w jakiś kompleks czy przekonanie że trzeba coś z nim zrobić:)
Może źle się wyraziłam.[/quote]

dziękuje. No niestety ale tak to juz jest jak ma się kompleksy:(

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:22:55

Cytat
storczyk89
Cytat
sgosiak19


Może dla Ciebie to głupota ale na niektórych osób nie jest głupotą. Nie bedę wchodzić w takie dyskusje. Nikogo do tego nie namawiam ale tylko informuję zainteresowanych tym tematem o takim zabiegu który NIE JEST OPERACJĄ I NIE MAMY PO NIM SZTUCZNEGO NOSA.


OK OK. Nie miałam nic złego na myśli. Chodziło mi tylko o to że miałaś i tak ładny nosek i niepotrzebnie ktoś wpedził Cie w jakiś kompleks czy przekonanie że trzeba coś z nim zrobić:)
Może źle się wyraziłam.


dziękuje. No niestety ale tak to juz jest jak ma się kompleksy:([/quote]

Nie powinnaś ich mieć!!!Dbaj o siebie, ładnie się ubieraj, zrób super fryzurkę i przede wszystkim bądź pewna siebie i kompleksy same odejdą!
Każda kobieta jest piękna ale musi wydobyć z siebie i umiejętnie pokazać to piękno światu!:)

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:27:14

super, widać różnicę. Gratuluję!

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:28:57

Fajny masz teraz nosek. Gratuluję udanego zabiegu - widać róznicę!

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:33:20

śliczny nosek:) sama mysle nad zmiana mojego

Cytat
sgosiak19
Cytat
storczyk89
Cytat
sgosiak19
Szkoda że operacji mózgu jeszcze nikt nie wymyślił....
Jesteś pewna że nie przeprowadza się takich operacji? :)

Jesteś ekspertem od "poprawiania siebie" więc może mi powiedz;D PIĘKNE kobiety to naturalnie piękne a nie sztuczne lale. Ble...normalny facet chyba by nie dotknął takiego nosa sztucznego bo to nawet strach żeby nie odleciał:D
Sory...ale dla mnie to głupota....

a dla mnie glupota jest to co piszesz,nie wiesz co to znaczy miec kompleksy - wnioskuje po twojej wypowiedzi wiec sie zastanow jesli ktos chce ma mozliwosc i zle mu ze soba nie widze nic w tym zlego a teksty o tym ze strac dotykac bo odpadnie sa na poziomie dziecka z podstawowki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 10:35 przez nikooXX.

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:45:04

Super, ostatnio oglądałam odcinek kliniki urody o tej metodzie korekcji nosa. Jak dla mnie rewelacja!

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:45:31

super sprawa, widac duza roznice

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:50:33

Mogłabys opisać zabieg? Ile trwa? Czy miałaś opuchliznę?
jestem bardzo ciekawa,gdyż sama się zastanawiałam nad ta metodą:)

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:51:04

jejku za 1300 i taki efekt? ;O
mam okropny nos - mój największy kompleks, pocieszyłaś mnie i zaczynam o tym myśleć...

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:53:11

sgosiak19
dla Ciebie może jakiś kompleks to niepotrzebne zawracanie sobie głowy, ale musisz też zrozumieć, że komuś może jakaś mała rzecz (dla innych niezauważalna) skutecznie uprzykrzać życie. I ta pewność siebie o której piszesz po prostu znika. A taka zmiana to jak dawka ogromnej energii i chęci do wszystkiego.


storczyk89
efekt świetny :)

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:54:06

przecież jest napisa 'PO i PRZED' , a nie przed i po ;]

ale tak sie zastanawiam, to nie Ty jakis niedlugi czas temu męczylas nas tym 'co wziąć do szpitala?' bo za 2 dni jade na operacje nosa za 10tys ?:D

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 10:54:58

Cytat
storczyk89
Witajcie chciałabym podzielić się z wami efektami po korekcji nosa metodą niechirurgiczną.
Zawsze był to mój wielki kompleks ale nie będe sie rozwodzić na ten tamat dużo, poprostu rozważałam operacje plastyczną. Operacja u chirurga u którego chciałam się poddać operacji kosztuje w granicach 10 tys. Odkładałam cierpliwie pieniądze co miesiąc po wypłacie. Aż któregoś dnia w tv widziałam zabieg korekcji nosa u dr.medycyny estetycznej. I skusiłam się na zabieg radiasse plus botoks na czubek nosa. I powiem wam, że dla mnie jest duża zmiana na plus i bardzo cieszę się, że nie poddałam się operacji której starsznie sie bałam.
Dodałam zdjęcia po i przed. Zdjęcia przed nie mam innego, ponieważ wszytskie zdjęcia z profilu usuwałam:/
Mam nadzieje, że po tym poście komuś pomogę zanim podejmnie tak drastyczną decyzję jak operacja.



A mam pytanie.. orientujesz się mniej więcej na jaki typy wad nosa można zrobić taki zabieg? Bo twoj miał małego garbka a mój jest szeroki i pyrkowaty;/ czy taki zabieg by coś zmienił?

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Metamorfoza