Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

calominal opinie

30.01 o 21:06

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:24:59

ooo bardzo ładny efekt:) i tani :)

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:30:13

Cytat
Sacrum
sgosiak19
dla Ciebie może jakiś kompleks to niepotrzebne zawracanie sobie głowy, ale musisz też zrozumieć, że komuś może jakaś mała rzecz (dla innych niezauważalna) skutecznie uprzykrzać życie. I ta pewność siebie o której piszesz po prostu znika. A taka zmiana to jak dawka ogromnej energii i chęci do wszystkiego.


storczyk89
efekt świetny :)

Tak myślałam że zaraz naskok zrobicie:))
Otóż ja wiem bardzo wiele o kompleksach, gdyż sama mam wiele niedoskonałości, ale przy tym wiele Kochanych osób które akceptują mnie taką jaka jestem i wręcz kochających moje niedoskonałości!!!

Wszystko zależy od tego jakie ktoś ma nastawienie do siebie i do świata!!!

Powiem więcej: Wczoraj byłam u dentysty.
Powiedziałam, że chce wyleczyć wszystkie zęby gdyż chcę założyc aparat na zęby, popatrzyła na mnie i powiedziała tak:

"wg mnie jest ok, a wszystko zależy od tego czy ktoś zajmuje się życiem, czy tym jak wygląda"

Bardzo mądre słowa i na pewno długo zostaną mi w pamieci!!!!
Cytat
PaniGami
Cytat
storczyk89

wpisz w google" radiesee nos " i w pierwszym linku znajdziesz informacje o tym zabiegu
Nie mogę na to patrzeć :/


<brawo>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 17:32 przez sgosiak19.

zweryfikowana
Posty: 392
Ostrzeżenia: 1/5

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:41:20

kurcze super !! mam taki samy nosek, jak ja to mówię lekko garbaty i tez mam z tego powodu straszne kompleksy :( ale na razie mnie nie stać na takie coś :(

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 17:52:01

Cytat
darczz
ładnie wyszło, za nie duże pieniądze :)
a czy to jest efekt już na stałe?
niestety nie max na 3 lata
Cytat
magness86
Ale ten nos PO jest zdecydowanie mniejszy niż PRZED .. jakim cudem ?

Ja miałam pełną korektę nosa , miałam spiłowany garb .
Tylko nos dalej wydaje mi się duży i pewnie znowu go poprawię .
Operacja plastyczna nosa nic mnie nie bolała . Na nosie miałam gips i nie czułam żadnego bólu . spuchły mi tylko oczy na kilka dni i to wszystko .

Także bez problemu drugi raz bym zrobiła :)
niestety mniejszy nie jest, może optycznie wydawać sie tylko mzniejszy.Zobacz jest podniesiony i są wypelnione "dołki"
Cytat
mrozilla
Cytat
storczyk89



A mam pytanie.. orientujesz się mniej więcej na jaki typy wad nosa można zrobić taki zabieg? Bo twoj miał małego garbka a mój jest szeroki i pyrkowaty;/ czy taki zabieg by coś zmienił?

Nie mam pojęcia. Umów sie na konsulatacje do jakieś dr.medycyny estetycznej zwykle konsultacja jest darmowa. Ja miałam zabieg robiony w Warszawie ale niestety nie podam namiarów, ponieważ nie chcę robić im reklamy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 17:57 przez storczyk89.

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 18:05:03

Faktycznie, teraz jest o niebo lepiej :) Gratuluje

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 18:10:13

może wstaw jeszcze jakieś fotki :)

moja korekcja nosa

17 paź 2012 - 18:15:06

widać różnicę,
przed nie było wcale tak tragicznie. :)

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:02:34

Witajcie dziewczyny :)
Mam pytania odnośnie korekty nosa ,odrazu zaznacze ze nie chodzi mi o operacje nosa ,widzialam cos takiego w tv ,i mowili ze to korekta noska ,ktora polega na wstrzyknieciu (teraz juz nie pamietam czego) w nos ,czyli jego wyrownanie ,jezeli ktos ma górkę czy cos takiego ,i wstrzyknieciu strzykawką równiez chyba botoksu w czubek nosa ,ostatnio nawet dziewcyzna na tym forum pokazywala różnicę przed i po korekcie ,i naprawde fajnie bylo to wykonane :),mam pytania:
-czy tak 'zabieg' trzeba powtarzac ,i w jakich odstępach czasu jezeli juz:)

-ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg ? ,(ostatnio dziewczyna pisala ze dala 1300zł ,wiec nie duzo )

jezeli jestescie po takim zapiegu ,to opiszcie swoje odczucia i pokazcie zdjecie noska przez i po :)
pozdrawiam:)

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:06:01

ogladałam to, trzeba powtarzać co 3 lata niestety , nie pamietam jaki jest koszt..

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:25:30

ahaa,dziekuje za odp:)

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:29:56

może zadzwoń do kliniki , która się tym zajmuje i się dowiedz, umów się na wizytę

ja miałam pełną korektę nosa i polecam , jeśli ktoś ma kompleks z tego powodu , bo nic nie boli :)

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:33:26

Cytat
magness86
może zadzwoń do kliniki , która się tym zajmuje i się dowiedz, umów się na wizytę

Dokładnie

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:33:40

No właśnie w tv też to oglądałam i trzeba co 3 lata powtarzać a koszt to jakoś ponad 1000zł

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:38:38

magness86 a ile kosztuje taka korekta nosa? Ja mam niestety taki krzywy, że masakra ;/ chciałabym coś z tym zrobić :) najpier wchyba by musieli mi go złamać, żeby coś z tym zrobić

moja korekcja nosa

24 paź 2012 - 15:41:05

Cytat
Singrid
magness86 a ile kosztuje taka korekta nosa? Ja mam niestety taki krzywy, że masakra ;/ chciałabym coś z tym zrobić :) najpier wchyba by musieli mi go złamać, żeby coś z tym zrobić

ojjj ceny są różne.. zależy od miasta , od kliniki.. ja robiłam w Warszawie i płaciłam ponad 9 tys .

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Jak osiagnac taki kolor?