Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

skuteczna dieta

8 minut temu

informacje o żywieniu

26 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 14:56:52

Mam ogromny problem z wyglądem mojej twarzy...mnóstwo na niej pieprzyków i czerwonych śladów po pryszczach...najbardziej pod nosem...pomóżcie mi bo nie mogę patrzeć w lustro.... Jak mogę zmienić swój wygląd? marzy mi się metamorfoza i zmiana z brzydkiego kaczątka w łabędzia ale czy to w ogóle możliwe ? proszę o nie wyśmiewanie mnie ....i tak jestem już zdołowana...



zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 14:59:28

mysle, ze moglabys uzyc troche pudru, podkreslic oczy, rozpuscic wlosy i bedzie super :)

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:01:41

Zdecydowanie - podkład który nada kolorytu Twojej buzi. Nie mówię ciemny tylko taki który sprawi,że będzie miała zdrowszy odcień. Podkreśl oczy - rzęsy zwłaszcza. Pieprzykami się nie przejmuj, też mam ich sporo.

Poza tym - popatrz na polaroidy modelek w agencjach.... ;]Może nie mają tylu pieprzyków, ale bez mejkapu nie mają szałowego wyglądu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 15:03 przez lmonika.

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:02:01

Dokładnie, rozpuść włosy podkreśl oczy i będziesz bardzo naturalną łądną dziewczyną.

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:02:03

Rozpuść włosy, masz grzywkę? Lubisz się malować? Znaczy pytam o chociażby tusz (ja sama nie lubię się malować i używam tusz i liner; podkład under 20 tylko w zimie) za to staram się dbać o cerę, musisz próbować bo różnym ludziom różne rzeczy służą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 15:02 przez Cholerka.

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:02:07

jestes sliczna, serio! :) uwazam, że idealna bylaby dla ciebie ciezka grzywa, podkresl oczy i przede wszystkim UŚMIECHNIJ SIĘ :)

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:02:28

Śladów po trądziku nie widzę, a pieprzyki dodają uroku-nie jest źle! Podkreślałabym na Twoim miejscu oczy i usta.

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:02:43

masz wydatne usta i wydaje się, że dość tługie rzęsy. albo mocno tuszuj rzęsy, podkreśli Ci to oczy i wątpie żeby ktokolwiek zwracał wielką uwagę na parę pieprzyków albo podkreślaj pomadka usta :)

te czerwone plamki da się fluidem zamaskować, może i przy pomocy korektora :)

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:02:52

Jesteś bardzo ładną kobietą. Wystarczy delikatny makijaż: podkład, puder, róż na policzki, podkreślisz oko, rozpuścisz ładnie włosy i będzie idealnie.

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:02:55

A ile masz lat?

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:04:00

W sprawie czarnych pieprzyków zgłoś się do lekarza rodzinnego, zanim będzie za późno. Ten ciebie skieruje do specjalisty. Czarne pieprzyki koleżanka usuwa na NFZ
Zmień fryzurę, obowiązkowo z grzywką.

Masz problemy z nerkami?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 15:06 przez PaniGami.

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:04:07

Pffffff :)
Nie gadaj, że jesteś brzydka, bo to nieprawda! Hm... może jakiś podkład powinien to trochę stonować, żeby fajnie wygladało? :)
obowiązkowo makijaż oczu!

a w ogóle to na pewno jesteś szczupłą osobą, więc nie martw sie takimi drobnostkami, bo jesteś ładna.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:04:32

Myślę,że przesadzasz,wystarczyłoby wykorzystać rady szafowiczki wyżej.Może problem tkwi w Twojej psychice,a właściwie samoakceptacji(patrz psycholog),jeśli chcesz pozbyć się pieprzyków idź to dermatologa,można niektóre usunąć.To samo i z śladami po trądziku,dermatolog Ci doradzi w obu kwestiach.Nie myślałś o mikrodermobrazji,czy innych zabiegach kosmetycznych?Na moje oko wszystko z Twoją twarzą w porządku,zbyt surowo siebie oceniasz.

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:04:37

Makijaż dużo zmienia, nawet sam tusz pokreśli Ci oko, bo bez niego nie widać Ci rzęs. A może jakieś farbowanie, żeby rozświetlić Twój blond?

bardzo bardzo brzydka...pomózcie mi

16 wrz 2012 - 15:05:07

delikatnie ciemniejsza henna na brwi i ich depilacja ( idz do kosmetyczki co Ci nada kształt )
oczy delikatnie cieniem i tusz stanowczo ( chyba ze lubisz mocniej to kredkę)
podklad na całej twarzy a policzki możesz podkreślić brązerem np. w kulkach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co bym mogła w sobie zmienić?