Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 15:32:08

Cytat
kashmir082
To ja jak miałem 6 lat z siostrą :P już wtedy z lodem w ręku :D buah
quote]

kashmir ściemniało Ci się :D taki blondasek byl

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 15:33:23

goszta Tobie koniecznie ciemne kolory, ale nie czarny, kasztanowe, czekoladowe, ciemne odcienie brazu najwyzej z domieszką np.bordowego lub fioletu.
teraz o wiele lepiej niż rudawy i blond :)

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 15:36:26

Cytat
Nowelka
kashmir ściemniało Ci się :D taki blondasek byl
Fakt, jak byłem młody, to miałem prawie że białe włosy, miałem to szczęscie że mieszkałem prawie rok w turcji (delegacja ojca) i miałem straszne powodzenie jako dzieciak tam :) wszyscy ciapaci a ja byłem jedynym w miasteczku białym dzieciakiem w białych włosach, matki chciały mnie żenić z córkami, w sklepach dostawałem za darmo batoniki, a mama ciągle sie martwiła żeby mnie nikt nie porwał. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-11 15:36 przez kashmir082.

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:06:11

Cytat
kashmir082
Cytat
Nowelka
kashmir ściemniało Ci się :D taki blondasek byl
Fakt, jak byłem młody, to miałem prawie że białe włosy, miałem to szczęscie że mieszkałem prawie rok w turcji (delegacja ojca) i miałem straszne powodzenie jako dzieciak tam :) wszyscy ciapaci a ja byłem jedynym w miasteczku białym dzieciakiem w białych włosach, matki chciały mnie żenić z córkami, w sklepach dostawałem za darmo batoniki, a mama ciągle sie martwiła żeby mnie nikt nie porwał. :)

nieźle ehehehe ;D

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:11:04

Zresztą w Turcji ( byłem potem tam jeszcze dwukrotnie) zawsze miałem wielkie powodzenie, nie to co tutaj :D tam zdecydowanie młode Turki wolą europejczyków, a jak jeszcze ma jaśniejsze włosy niż czarne, to już nic do szczęscia im nie potrzeba. Turki to bardzo ładne dziewczyny w większości i dośc dobrze mówią po angielsku (lepiej napewno niż Niemcy) więc idzie sie dogadać :D

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:13:04

Cytat
goszta
Kiedyś i teraz^^ Masakra generalnie;p To kiedyś było 2 lata temu^^
dobrze mowisz ;) hehehe

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:20:53

To dlaczego jesteś w PL :D?

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:26:39

Cytat
getfreakyy
To dlaczego jesteś w PL :D?
Dlatego bo kocham swoje miasto, uwielbiam swoich znajomych, staram się mieć dobre stosunki z rodziną. A nie interesuje mnie kobieta która by chciała być ze mna tylko dlatego bo wyglądam inaczej niż ludzie w jej kraju :)

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:30:41

ja mam tylko "przelomowe" , za mlodu calkiem i teraz;) moze znajde jakies pomiedzy, to wrzuce...

1. hmm 3latka?
2.rok temu jakos.
reszta-aktualne



jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:31:38

darmowe batoniki to mnie najbardziej zaintrygowalo kashmir :D

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:34:38

Cytat
Nowelka
darmowe batoniki to mnie najbardziej zaintrygowalo kashmir :D

mnie tez :P

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:35:13

Cytat
kashmir082
Cytat
getfreakyy
To dlaczego jesteś w PL :D?
Dlatego bo kocham swoje miasto, uwielbiam swoich znajomych, staram się mieć dobre stosunki z rodziną. A nie interesuje mnie kobieta która by chciała być ze mna tylko dlatego bo wyglądam inaczej niż ludzie w jej kraju :)

o łał jestem pod wrażeniem, jaki facet ^^ miasto, znajomi, rodzina,a nie laski;D

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:37:51

Cytat
Nowelka
darmowe batoniki to mnie najbardziej zaintrygowalo kashmir :D
Ale to było na serio :D to była miejscowość w której była jakaś elektrownia, ojciec tam był prawie rok w dlegacji, i mieszkalismy w Europejskiej części miasteczka, pamietam dobrze, głowna ulica, a wzdłuż niej były domy mieszkalne :D ciągnęło się to przez dwa kilometry to miasteczko :D wszystkie domy były usytuowane wzdłuż tej drogi. Sklepów było duzo, wiec chodziłem i się bujałem po tureckich sklepach :P i jak wchodziłem to sprzedawcy widzac moja blond czupryne, jasną skórę zawsze mi coś dali :D o były najwspanialsze wpsomnienia mojego dziecinstwa, bo w Polsce na półkach był tylko ocet i musztarda, a czekolade mozna było kupić za dolary w Peweksie lub Baltonie... Mama jednak mi mówiła że Muzułmanie to groźni ludzie, wiec jako młokos, starałem jednak zachowywac dystans, ale jak ktoś mi dał batonik za free to zapominałem :) pamietam że Turkowie strasznie lubili grać w Scrabble, było kilka klubów w których grali, a na polanach, chasały sobie żółwie na wolności!

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

11 lip 2009 - 16:42:10

zazdroszcze tak kolorowego dziecinstwa, i nie powiem zazdroszcze tych darmowych slodyczy hehe:D
a jednak uroda duzo w zyciu daje jak widac:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co ze sobą zrobić;p heh