Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

40 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:08:55

anet-a nie będziemy się śmiac;)dawaj !

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:14:16

Cytat
emsiiii
he, nie tylko o mój wygląd chodzi, ale i moje życie zmieniło się o 180'. niegdyś byłam doprawdy szara myszką, byłam luzakiem, grunt żeby było wygodnie, ale zaczeło mnie denerwować, że chłopacy oglądają się bardziej za moimi koleżankami. Godzinami wpatrywałam się w lustro, myślałam co mogę zrobić, no i po kolei likwidowałam to co było nie tak. Cierpliwie leżałam na słonku, co mi się wcześniej nie zdarzało, z opaloną buźką zaraz wygląda się ładniej. Z fryzurką miałam cięzko, próbowałam wszystkiego, żeby dojść do tego co mam teraz. Olśniła mnie jedna modelka, bez żadnego kombinowania, loki i grzywka na bok, bo jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie" ale jak nie jesteś taka piękna, czasem lepiej postawić na coś prostego, żeby nie zwracać na siebie zbędnej uwagi. Kolejne no to było pozbycie się trądziku... głupie kremy z drogerii nic nie dawały, udałam się do apteki, pani dała mi Acnefan za 10zł, a problem znikł w góra pół miesiąca, potem to już tylko makijaż, regulowanie brwi, miałam tez taki okres, że przesadzałam z make up, okropne, teraz tylko używam tuszu, różowej delikatnej pomadki (żeby być słodką blond ^^), zakorektoruje niedoskonałości i czekam na jeszcze dłuższe włosy ;P a grunt w tym wszystkim było nabrac pewności siebie, moim przełomem było właściwie kupienie sobie megasłodkiego królika Romana (to było za czasów jak weszły do gim mundurki^^), zaczełam się nim po prostu "wozić" w szkole, chociaż prawie nikt go na żywo nie widział, a wszyscy mi zazdrościli. zaczełam słuchać innej muzyki, odnalazłam siebie, no i teraz mi duużo lepiej, ja do tego jestem wysoka 184cm, kiedyś było mi z tym głupio, a teraz zrobiłam z tego swój atut, dobieram ciuchy żeby to podkroślić i broń Boże siebie nie pomniejszyć ;p ukazałam światu opalone, gładkie^^ nogi, ludzie od razu inaczej patrzą ;) no, koniec ;D a tak btw, znam wiele dziewczyn, np. dziewczyna przy tuszy ma piękne oczy, chuda szkapa z pięknymi włosami, każda z nas ma to Coś, trzeba to tylko dobrze podkreślić ! ;)

Swieta prawda! Dobrze ze sama sobie wyznaczalas cele, widzialas co jest zle co dobrze i to poprawiala! Naprawde Szac dla ciebie;) Ja tez mialam podobne zycie do twojego( z opisu tak wywnioskowalam) tez z szarej myszki zrobilam sie bardziej towarzyska;)

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:15:01

Cytat
gatek222
Też wstawię a co tam :P Za dużo chyba się nie zmieniłam :)


1 zdjęcie 2005 (najstarsze jakie mam na kompie)
2 zdjęcie 2006
3 zdjęcie 2007
4 zdjęcie 2008
5 i 6 zdjęcie 2009 (nie mam normalnego, same takie "rozwiane" :P)

Masz jakas taka znajoma twarz jak dla mnie;P

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:19:18

creepyimp masz piekne, naturalne włosy, w ogóle faktura włosa, układanie ach nigdy nie ścinaj :)

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:32:07

Planowałam ścięcie ale było mi szkoda.
Dziękuję. :)

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:34:44

na prawdę nie ścinaj, jest czego zazdrościć:)
wiadomo jest mnóstwo pięknych fryzur na długie włosy i takie Ci polecam :) super
oj ja długie włosy miałam tylko do komunii, do dupci, jak tylko przyszedł poniedziałek ściełam do ramion, szok ogromny, płacz, nerwica heh, ale jednak krótkie bardziej mi pasują :)

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:38:58

Niestety nie bardzo wiem, co by mi pasowało, a szaleć za bardzo się boję. :D
Włosy niech mi jeszcze trochę porosną... :D

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:46:11

Anetaa najlepszy kolor wlosow mialas na 2 focie :) troszke opalenizny ciemniejszy kolor wloskow jak z 2 zdjecia, delikatny makijaz oka i bedzie SUPER!!!! :D

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 18:54:52

A Aneta, też z drugiego zdj mi się najbardziej podoba :)

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 19:37:37

Cytat
Nowelka
cytryna Ty masz 23 lata?
o ja pierdziele no na tym ostatnim zdjeciu to moze bym Ci dała z 16 :D

no wiem wiem, gdyby nie problem w sklepie, moze nawet bym sie cieszyla :P

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 21:34:38

dzięki dziewczyny;) ogólnie schudłam tyle w niecałe 3 miesiace... wazyłam 74 kg.. nie mogłam wręcz na siebie już patrzec,choc nie miałam jakos obrazliwych docinków ani nic z tych rzeczy od ludzi i znajomych,poprostu nie czułam się sama ze sobą dobrze ;(bo nie mogłam sobie kupowac ciuchów jakie mi się podobały.. uwielbiałam jezdzic nad jeziorko itp.,lecz się strasznie wstydziłam,bo kumpele takie szczuplutkie we wszystkim swietnie wyglądały:((( od połowy stycznia tego roku powiedziałam sobie konieć nie moge już tak...ODCHUDZAM SIE!!!a poniewaz mam silną wole i dążę do tego co sobie postawie to udało mi się to;) początkowo wyglądało to tak: jadłam normalnie sniadanie(chleb razowy) na drugie actimel lub jogurt...w między czasie jabłko. normalny obiad taki jak mamusia zrobiła,lecz kolacji niebyło już. najwiekszą zasługą w schudnięciu byl fakt,iz duzo ćwiczyłam(brzuszki conajmiej 200 dziennie,przysiady itp.) tak było przez 1 miesiac,lecz pózniej juz zaczełam o wiele mniej jesc.. (mialam początki anoreksji.. rano:jogurt obiad:jabłko kolacja:nic... na jedzenie nie mogłam poprostu patrzec..."obiady które mama mi szykowala chowalam przed nią,a nastepnie wyrzucałam" dziennie zjadałam niecałe 400 kcal,a na dodatek jezdzilam duzo rowerem,na rolkach,robilam brzuszki,wiec wiecej spalalam kcal niz jadłam(wiecznie mialam niedobór).. pewnego dnia mama powiedziala dośc duzo mi tłumaczyła,kazdy mi mówił,ze juz dosyć,ze dobrze wyglądam.Do mnie nic nie docierało wiecznie byłam gruba.Mama wziela mnie do psychologa,jezdzilam pare razy..troche pomogło. naszczescie mama zareagowala w pore i mnie z tego szalu wyciągneła. Mam 172 wzrostu,a doszłam juz do wagi 52.. kazdy mówił,ze wyglądam strasznie,ochydnie wręcz,lecz udało mi się przytyc do 56 i cały czas trzymam tą wage. Natomiast tego mojego odlotu są tez wady mam wyniszczony organizm,anemie i coś z wątrobą :( przed wczoraj się o wątrobie dowiedziałam,niestety niewiem jeszcze dokładnie co,bo będe miała jutro badania powtarzane,ale wiem,że będe leczona,albo tez czeka mnie szpital..:(

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 21:37:44

O matko... Tyle trzeba płacić zeby ladnie wyglądać... :O

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 21:38:51

no niestety:( zawsze są plusy i minusy :(

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 21:39:13

Cytat
syjaczka
"Ja kiedyś i obecnie"
1- ja z lewej ok4lata temu:P
2- 3lata temu
3- 2 lata temu
4- rok temu
5- i obecnie
ciekawa jestę waszych opini na którym waszym zdaniem najlepiej wyglądam?
o, tu mi się podoba((:

jak wygladacie teraz a jak kiedys?

09 lip 2009 - 21:57:08

Zazdroszczę Ci silnej woli rozmarzoNa.. Ja jej nie mam w ogóle, obiecuje sobie, że codziennie będę ćwiczyć, a co chwilę mam jakieś wymówki.. Zmniejszyłam żołądek, ale powróciła pojemność..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co ze sobą zrobić;p heh