Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:42:07

Hej, wiem że już trochę było o tym wątków ja też z przymrużeniem oka patrzyłam jak ktoś się pyta o swój nos, ale ja już od dawna mam ten kompleks i w sumie przyszło mi na myśl czy może naprawdę tak jest czy włąsnie tylko sobie wmawiam. Do tego ta tłusta cera i kaszka;/
Moim problemem nie jest nawet duży nos ale te dziwne tak ostro zaznaczone skrzydełka, zupełnie jak męski nos;/
Prosze nie pisać co wy macie z tym wyglądame, chce tylko zapytać, opinia innych nie jest dla mnie najwazniejsza ale miło czasem subiektywnie uslyszec cos od kogos, bo cięzko się obiektywnie ocenic:)
Dziekuje za wszelaka pomoc:)


Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:43:49

jest okej, na pewno nie taki żeby robić kompleksy.

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:44:07

normalny nos

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:45:20

Może mam problem bo mój tata ma dokładnie taki sam. Nie orientujecie się czy same skrzydełka nosa da się jakoś zmienić? złagodzić ich wygląd plastycznie?

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:46:11

normalny masz nos, a jak masz kompleksy i chcesz wizulnie go zmniejszyć czy wyszczupić, to zajrzyj sobie na stronkę AzjatyckiCukier, tam dziewczyna robi sobie make-up w stylu Azjatek, które lubią mieć bardzo małe noski:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:46:59

Jest normalnie :) Więc nie doszukuj się jakichś kompleksów :)

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:48:52

nie no wierzę! dziewczyny wy chyba nie widziałyście naprawdę dużych nosów...sama nie mam malego ale nie przysparza mi to jakiś wielkich problemów by myslec o operacji :/

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:48:53

wg. mnie jest ok, może nie jest tyci, ale też nie jest za duży ;) a ja sobie z tłustą cerą poradziłam myjąc codziennie (kiedyś rano i wieczorem, teraz tylko rano) twarz żelem do twarzy oczyszczającym / antybakteryjnym (nivea visage young, under twenty, clean & clear, garnier - wszystkie działały)

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:49:21

Normalny nosek ;)

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:51:28

Co do żelu garniera , włanie myję rano i wieczór żelem Garnier Wash off ale jak widać cały czas jest tak samo, do tego wychodzi mi taka kaszka, nie moge doprowadzić do gładkiej skóry.
A jesli chodzi o ta stronkę Mary_1205 to dziękuje, zaraz sobie sprawdze;)

Duzy nos robi problem gdy np ma się krótki podbródek czy małe usta- nieproporcjonalne..

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:52:10

zwykly nos, musialabys zobaczyc moj i moich przyjaciolek, razem tworzymy klub ostronosych łasic :D

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:53:45

wg mnie masz bardzoo ładny nos, jak dla mnie własnie jest delikatny, nie przejmuj się, piszę szczerze !

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:54:40

Jak dla mnie to masz duzy nos :)

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:56:44

Masz normalny nos - nie taki, żeby jakoś specjalnie rozpływać się na jego widok, ale też nie taki, żeby przez niego płakać ;)

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

Za duży nochal?;/

21 sie 2012 - 18:57:30

masz taki nos jak ja;D zostawww.. laski mają krzywe nogi, odstające uszy etc;D jest git

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa fryzura