Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaz na rozstepach!!!

22 sie 2012 - 15:31:37

Po co zakrywać jak można dołożyć trochę pieniędzy i usunąć blizny :/ ludzie gdzie wy macie głowy ?!

tatuaz na rozstepach!!!

22 sie 2012 - 15:34:40

Tatuaż na rozstępach.. to tak jak kolczyk i krzywy nos ;/

tatuaz na rozstepach!!!

22 sie 2012 - 15:43:37

Zakryć zakryję,ale jeśli chcesz to zrobić tylko po to,to uważam,że będziesz później tego żałować. Tatuaż to nie jest decyzja na chwilę i raczej musi być przemyślana. Uważam,tak jak dziewczyny wyżej,że może warto zainwestować w jakieś zabiegi,są kosztowne,ale dają efekty. Jeśli byłabym na Twoim miejscu,to na pewno wybrałabym tatuaż,bo kocham taką sztukę,tylko raczej wybrałabym coś sensownego,nie lubię takich wzorów 'na widzi misię'.

tatuaz na rozstepach!!!

22 sie 2012 - 15:45:09

a ja uważam, że te zdjęcia które pokazała AgataBatycka są rewelacyjne. Pewnie te kobietki, jedna po operacji kręgosłupa, druga po ciąży i wycięciu pęcherzyka żółciowego się nie wstydzą już wyjść na plażę.
Rewelacja.

tatuaz na rozstepach!!!

28 sie 2012 - 15:06:55

A nie lepiej usunąć rozstępy? Bez większych problemów można to zrobić laserowo. To trochę kosztuje, ale skoro masz kasę na tatuaż, to na taki zabieg też Cię będzie stać. Tylko trzeba trafić do dobrego lekarza, który wie jak się posługiwać laserami. Nie wiem skąd pochodzisz, ale w Warszawie takim znawcą laseroterapii jest dr Marek Wasiluk. Wydaje mi się, że to o wiele bardziej rozsądne wyjście, bo jak się okaże, że tatuaż wcale ładnie nie wygląda to będziesz musiała i tak wszystko (i tatuaż i rozstępy) usuwać laserem. Tylko wtedy będzie to o wiele dłużej trwać i o wiele drożej kosztować.

tatuaz na rozstepach!!!

28 sie 2012 - 20:01:12

widziałam świetnie zrobione tatuaże na rozstępach, tylko koniecznie wybierz fachowca, bo to nie jest łatwe do zrobienia. poza tym przygotuj się, że będzie boleć. możesz zapytac tatuażysty o środek dostępny w aptece (nie wiem czy na receptę), przeciwbólowy, który można stosować przed zrobieniem tatuażu. Jest drogi, ale podobno bardzo dobry.

tatuaz na rozstepach!!!

28 sie 2012 - 20:10:31

Mnie się wydaje, że te tatuaże jeszcze bardziej będą zwracać uwagę na rozstępy, bo na pewno nie zakryją ich w całości. Koszt dobrego tatuażysty, który miałby pokryć uda tatuażem to niewiele mniej niż laserowy zabieg usunięcia rozstępów :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa fryzura