Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

Właściwie to nie farba tylko krem koloryzujący ;) Mam kilka pytań.
1. Jaki mieliście przedtem kolor a na jaki przefarbowałyście?
2. Czy farba zmyła się równomiernie?
3. Czy po jakimś czasie było widać odrosty?

No i możecie jeszcze napisać co ogólnie sądzicie o tych farbach.

Nie używam tej farby ,ale może ktoś inny pomoże .

Wiele osób mi ją poleca w takim razie sama spróbuję :)

pttysia - ale czemu Ci ją polecają? ;)

dla mnie ta farba to porażka...
po dekoloryzacji na blond położyłam czekoladę, wyszła jakaś rudo-czerwono brązowa;/
następnym razem na rudy (taki już naprawdę zmyty) położylam jasny brąz 500, nigdy więcej...wyszedł czarny. Załamałam się, bo dopiero co miałam dekoloryzację z czarnego. Kładłam na to szamponetki blond no i kolor się zaczął trochę zmywać, ale bardzo nierówno. Odrost ładny brąz a reszta rudy brąz, gdzie niegdzie ciemny brąz. aaaj szkoda kasy na te farby.
Lepszy jest loreal preference, bynajmniej kolory wychodzą takie jak w palecie i równo się zmywa, a to niby krem a zmywa się trudniej niż nie jedna farba. Nie polecam

Są już wątki o tym, przestań dublować a zacznij korzystać z wyszukiwarki na forum.

Ja kilka dni temu położyłam na wczesniej farbowane rude włosy kolor Mrozne Mochicco i jestem mega zadowolona ! . Obawiałam się ze poprzedni rudy kolor będzie prześwitywał i będą brzydkie refleksy ale miło mnie zaskoczył ten kolorek, jest jednolity i chłodny . Pozatym sama farba ma przyjemny zapach,nie gryzie co uprzyjemnia sam zabieg farbowania no i ta odzywka (: . Co do trwałości koloru to cięzko mi cokolwiek powiedziec ponieważ mam go dopiero kilka dni... Ogolnie polecam,Loreal ma piekne czekoladowe brązy .

Już długo używam tej farby na początku używałam kolor 400brąz ale wychodził prawie czarny a ja chciałam ładnego ciemnego brązu i znalazłam "mroźne kakao" SUPER kolor jedno opakowanie starcza na moje długie włosy,farba bardzo długo się utrzymuję, nie zmywa, ma piękny zdrowy kolor i cały czas włosy ślicznie błyszczą POlECAM!! najlepsza farba jaką miałam;)

Ja tam byłam zadowolona, ale ja tylko kolor chciałam podkreślić, tzn na moje brązowe włosy nałożyłam czekoladę. I są zajebiste. Mają świetne refleksy. teraz już trochę mniej bo farbowałam z 1,5 miesiąca temu ale w sumie godne polecenia :)

miałam rude a zafarbowałam na mroźny kasztan i fajnie wyszły.

nie polecam b szybko mi się zmyła nakładałam czerń na brązowe włosy, byłam bardzo rozczarowana, skorzystaj też z wyszukiwarki są wątki o niej

Moja mama jej używa średnio co 3 tygodnie, bo włosy rosną jej szybko i pierwsze siwe wtedy widac. Nie niszczy włosów, bo jest bez amoniaku i dlatego mozna sobie pozwolić na częstsze farbowanie. Uzywa ciemneo brązu/ brazu. Zaraz po farbowaniu wychodzą jej bardzo ciemne, wręcz czarne, ale po paru zmyciach robią się na ciemny/ czekoladowy brąz :)

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

używałam i nie byłam specjalnie zadowolona, farba jak farba a cena wysoka :/ już lepiej kupić profesjonalną farbę.

używałam jej trzy razy teraz też chce po nią sięgnąć , mam włosy kasztanowe ciemne, pierwszy raz zafarbowałam na pralinę , na początku nie było widać wogole róznicy ale po kiklu myciach tak się pięknie błyszczały i kolor upodobnił się do tego z palety , pralina to najlepszy czekoladowy odcień jaki farbowałam, gdy zaczęły się odrosty prawie były niewidoczne ,gdyż mam kolor ciemny brąz więc nawet nie vyło widać odrostów, ale dopiero po kilku myciach zauważyłam efekt, robiłam też kolor bursztynowy,ale nie wydzedł wogóle , chyba spróbuje tych mrożnych odcieni skoro tak je polecacie. Mogę jeszcze polecić super farbę z Garniera jest nie droga a efekt zawsze widoczny.Wellaton ma też śliczne czerwone odcienie ale na moich włosach trzyma się tylko 3 tyg i szybko się zmywa , nie lubię firmy palette ,bo nic mi z niej nie wychodzi

Moim zdaniem farba jest świetna sama ją używałam, jak miałam ciemny brąz a farbowałam na jakaś czekoledę(jasniejszy braz) i rezultat bym genialny. Włoski fajnie stopniowo zmieniały odcień na jaśniejszy bez żadnych plam i przebarwień

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rzęsy 1:1