Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

14 minut temu

zakupy internetowe

38 minut temu

Budowa domu

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam 17 lat i jeszcze nie farbowałam. Włosy noszę obcięte do łopatek, ewentualnie do ramion, nie lubię długich włosów. Tak się zastanawiam czy nie przefarbować sobie teraz. Mam ciemny blond, a chcę na jakiś odcień brązu. Bo w gruncie rzeczy i tak kiedyś pofarbuję włosy, więc co za różnica teraz czy za parę lat? ;)

Dlaczego piszesz "i tak pofarbuję włosy"? To jest jakiś obowiązek? Ja miałam 14 lat i żałuję, że nie mam naturalnych.

Żaden nie jest dobry ;p
Ja miałam 16 kiedy zaczęłam farbować i nadal mam włosy ;p

Ja co prawda nigdy nie farbowałam, tylko rozjaśniam rozjaśniaczem w sprayu z Joanny. Pierwszy raz po skończeniu 18 lat;D i nie żałuję bo wolę ten kolor;)

wiesz ja mialam 17 jak pofarbowalam i bardzo zaluje... wlosy staly sie slabe :(

ojj ja swoje naturalne mam kręcone, 2 razy byłam blondynką, miałam tez czerwone czarne rude, a teraz wciąż wszelkie odcienie brązu i wciąż sie dziwie że jeszcze mam wlosy bo tez cały czas prostuje. Dlatego kazdemu kto ma naturalne włoski odradzam farbowanie - bo naturalne są najjjjpiękniejsze:))

najlepszy wiek na farbowanie wlosow to taki gdy juz sie zaczyna miec siwe wlosy i po prostu trzeba je pokryc farbą, jezeli nie chce się wyglądac jak babcia :P
Farba niszczy włosy i te "kilka" lat robi duzą roznice.
Ja sama zaczełam farbowac w wieku 17 lat bo zle sie czulam w blondzie, nie lubie tego koloru...Ale niestety juz teraz po 4 latach widze roznice, kiedys moje wlosy byly baaardzo gęste, normalnie lwia grzywa, teraz mam ich prawie o polowe mniej, na szczescie nadal są gęste ale to juz nie to samo...
Jezeli baardzo chcesz pofarbowac to wybierz farbe bez amoniaku :)

Ja pierwszy raz farbowałam jak miałam 15 lat i do tej pory żałuję.. Bo moje włosy dużo przeszły w tym kolor czarny :D

ja miałam chyba 14 lat jak zafarbowałam:)

ja mam 19 lat i jak na razie nie wyobrażam sobie siebie w innym kolorze niż naturalny, więc nie spieszę się z farbowaniem i myślę, że najlepszy wiek to jak pojawia się siwizna :d

zweryfikowana
Posty: 1.000
Ostrzeżenia: 3/5

ja farbowałam jak miałam 15lat i nie żałuje, moje włosy są normalne, i nawet mniej zniszczone niż koleżanki która nie farbuje, a do tego wole ten kolor niż naturalny

zweryfikowana
Posty: 692
Ostrzeżenia: 1/5

szamponetką jak miałam 14 lat na wakacje, a farbą, 16 . i w sumie, to teraz chyba dziewczyny w takim wieku już zaczynają malować włosy, jak nie farbą to właśnie szamponetką :)

ojeju... jakoś 15-16 lat ;>
ale mój naturalny kolor był wtedy okropny

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam 26 lat i nigdy nie farbowałam włosów mam naturalnie jasne blond włosy które ciemnieją zimą jaśnieją latem od słońca.
Dopóki nie będe musiała nie ufarbuję włosów bo mi poprostu szkoda raz że nie wrócę już do pierwotnego naturalnego koloru dwa zniszczą się a i tak są cienkie hehhe....
Zastanów się jeszcze przed farbowaniem wiele dziewczyn mówi że żałuje
Pozdrawiam

Ps. tak wyglądaja moje włosy - więc szkoda mi zmieniać kolor =D




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 22:02 przez Domi_____.

ja w wieku 12/13 lat i nie żałuje. aktualnie mam włosy zdrowe choć dalej farbuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o tej farbie do włosów?