Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:23:49

Postanowiłam coś w sobie zmienić.
Kolor włosów już zmieniłam, z czarnego na taki czerowo-bordowy, ale podobno lepiej mi w czarnym.
Chciałabym ubierać się nieco inaczej. Bardziej kobieco.
DO tej pory ubierałam T-shirt, bluze z kapturem i adidasy.
Co powinnam kupić?? myślałam o jakiś bluzeczkach zwiewnych, nawet ala japan styl..
jakie dzisny nie beda wygladac na mega sportowe? moze jakis kroj mi polecicie??

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:27:47

Obcasy sa bardzo kobiece. Ale nie kupuj na początek 10 centymetr. platform, bo sie zabijesz:)

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:28:41

możecie mi poradzić jakieś ciuchy??;>
dodam, że nie jestem najsczuplejsza. więc pewnie jakieś tuniki, prawda?
takie sportowe mi się nie podobaja.. może macie coś ładnego??

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:31:09

Cytat
godzinaczwarta
Obcasy sa bardzo kobiece. Ale nie kupuj na początek 10 centymetr. platform, bo sie zabijesz:)

no to to posiadam! :) tylko jakie spodnie do tego?? jeansy też mogą być? ;>

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:33:45

Cytat
blackmamba
Cytat
godzinaczwarta
Obcasy sa bardzo kobiece. Ale nie kupuj na początek 10 centymetr. platform, bo sie zabijesz:)

no to to posiadam! :) tylko jakie spodnie do tego?? jeansy też mogą być? ;>

Pewnie

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:34:54

zapraszam do siebie do szafy. moze cos znajdziesz?:)

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:35:36

rureczki albo jeansy dopasowane z prosta nogawka fajne zwiewnw tuniczki za biodra ale nie takie workowate jakies sandałki na niski obcasiku tak ja to widze zerknij do mnie mam fajny azurowy sweterek z rekawami kimono rozm s ale to raczej m.jest,pasuje na kazda bluzeczke i koszulowa i na top,pozdrawiam

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:36:11

polecam ciemno granatowe rurki nie przecierane , w jednolitym kolorze, to nie prawda ze pelniejsze dziewyczyny niemoga w nich dobrze wygladac! do tego tuniczka zakrywajaca pupe i jakies butki na obcasie, koturnie, do tego kolorowa hustka na szyje i torebka , jesli ejstes niska to najlepiej jakis kuferek , jesli wysoka moze byc duza:)

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:36:26

a może takie długie koszule, ala tuniki , bądź szmizjerka, mam takie w szafie do getrów lub jeansów i obcasów w sam raz ;)

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:37:03

a jaką sukienkę mogę kupić żeby korzystnie wyglądać??. Noszę rozmiar L czasem nawet XL

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:37:51

ja czesto ubieram bokserke szpilki dzinsy i torebusia do tego jakas fajna i mysle ze kobieco:)

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:41:42

unikaj poziomych paskow one poszerzaja, sukienki mozesz wybierac rozne wazne zeby nie podkreslaly brzuszka czy pupy, mysle, ze jakas odcinana pod biustem bedzie dobra:)

moja metamorfoza??

27 cze 2009 - 11:42:16

Cytat
magdalenak11
ja czesto ubieram bokserke szpilki dzinsy i torebusia do tego jakas fajna i mysle ze kobieco:)
no właśnie też tak myślałam,żeby tak chodzić :P
tylko jeszcze bym bluzy zmieniła na sweterki, lepiej będzie prawda??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z brunetki z pasemkem wisniowym na blond..Moja metam...