Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 20:57:40

Witam, z góry proszę Was o przeczytanie tego wątku, mam tutaj konto zweryfikowane, ale chciałabym pozostać anonimowa.. Postanowiłam się Wam wygadać, nie wiem dlaczego akurat Wam, ale potraficie pomóc i sądze, że kobieta najlepiej zrozumie kobietę. Proszę Was o poważne podejście do sprawy, nie krytykowanie, ale pomoc.. Darujcie sobie proszę głupie komentarze. Mam 19 lat, całe swoje życie żyję w przekonaniu, że jestem gruba. Jako dziecko wiadomo przezwiska, potem się to uspokoiło.. w gimnazjum schudłam, sporo, było w miare dobrze, ale i tak czułam się źle, czuję się coraz gorzej, pomimo tego, że PODOBNO nie widać po mnie tego, ile rzeczywiście ważę i wcale nie jestem gruba. Bzdura.. probowałam znowu się odchudzić, siłownia 2-3razy w tygodniu, solidne ćwiczenia ZERO EFEKTÓW. Uwielbiam słodycze, ale bez przesady, nie przeginam z jedzeniem. Moj jadłospis praktycznie opiera sie na warzywach, piersi z kurczaka.. Nie piotrafię schudnąć, zaraz się łamię, a psychicznie czuję się co raz gorzej, do tego problemy w rodzinie, w domu.. powoli czuję, że się wykańczam, a chciałabym poczuć się piękna, pierwszy raz w życiu.


Przychodzi lato, a ja wstydzę się wyjść z domu.. Nie ubiorę sukienki, czy szortów, bo moje nogi wyglądają jak dwie chodzące szynki.. a w rurkach długich wyglądam idiotycznie przy 35 stopniowym upale.. Lato tuż tuż a ja stoję w miejscu

Czytałam już nie raz jak wielu z Was udało się schudnąc nawet 30kg.. ja tego nie potrafię, a bardzo bym chciała wreszcie spojrzeć w lustro i zacząć siebie akceptować.

Dziękuję Wszystkim, którzy przeczytali, mam nadzieję, że znajdzie się miła Szafiarka, która mnie zrozumie..

PROSICIE O ZDJĘCIE, WIĘC DODAJĘ. TERAZ MOGĘ MIEĆ Z 3 KG WIĘCEJ..

178/179CM WZROSTU WAŻĘ 83KG






Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 21:09 przez SaalamNamaste.

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 20:59:53

To moze podaj ile ważysz, ile masz wzrostu... zdjecie bez twarzy dla anonimowości..

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:00:42

a ile ważysz?

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:03:21

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 21:07 przez angella91.

niezweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:03:43

Napewno wiele Cię zrozumie, ja Ci życze powodzenia i wytrwałości bo to jest najważniejsze i wierzę ze Ci sie uda, że poczujesz się piękna :>

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:03:46

Mam 178/179cm wzrostu
Ważę 82kg

Cytat
angella91
jezeli sie dobrze czujesz w swoim ciele to po co cokolwiek zmieniac?:)

a czy z mojej wiadomosci wynika, ze cuzję się dobrze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 21:04 przez SaalamNamaste.

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:05:09

Cytat
SaalamNamaste
Mam 178/179cm wzrostu
Ważę 82kg

przecież przy takim wzroście to idealna waga!

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:06:28

Cytat
SaalamNamaste
Mam 178/179cm wzrostu
Ważę 82kg
Cytat
angella91
jezeli sie dobrze czujesz w swoim ciele to po co cokolwiek zmieniac?:)

a czy z mojej wiadomosci wynika, ze cuzję się dobrze?

nie, zle to ujelam w slowach,

jak dla mnie przy tym wzroscie to nie wazysz za duzo,

zweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:06:36

kochana, ja radzę Ci wizytę u dietetyka.
Ale najpierw postaraj się zmienić dietę. Ja wiem, ze kurczak i warzywa to niby zdrowe rzeczy, ale teraz warzywa mają pełno chemii i nawozów,a kurczaki są nafaszerowane antybiotykami..
Na sniadanie jajko, pełnoziarnisty chleb, owoc, kawka.
2śniadanie jabłko
Obiad jakaś zupa-rosół jestświetny i kolacja lekka sałatka!Zmeń dietę, ćwicz lekko, rób to co robisz narazie np 2lub 3 razy w tygodniu po pół godziny.. 3mam kciuki! Jak chcesz pogadać to pisz na prv, postaram się pomóc!:)

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:07:51

ja schudłam sporo ale to wcale nie znaczy, że zaczęłam siebie akceptować

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:08:18

Prawdopodobnie ostro spowolniłaś sobie metabolizm i radzę dalsze odchudzanie i wychodzenie z odchudzania konsultować z dietetykiem. Głowa do góry, nie jesteś przecież gruba. A nikt nie jest przecież idealny. Jeśli dalej się sobie nie podobasz i męczy Cię ta sytuacja to wybierz się na serio do specjalisty a na razie nie tragizuj, bo dobrze wyglądasz ;)

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:09:12

musisz pokochać siebie taką jaką jesteś......albo skorzystać z pomocy ekspertów typu dietetyk.....

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:10:15

Mam to samo :) wiem jak się czujesz...

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:11:57

Dodałam zdjęcie, bo prosiłyście.. nogę mam trochę schowaną, wiec jestem grubsz aniz na zdjeciu, poza tym teraz mam jakies 4kg wiecej
i większy brzuch teraz, ktory sie zwija w wielki wałek ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 21:12 przez SaalamNamaste.

ze mną jest coś nie tak..

29 mar 2012 - 21:12:04

mam też tyle wzrostu i wagę miałam podobną , teraz 75kg. wiadomo, że sam wzrost robi z nas mutantki ;-)
moim zdaniem wyglądasz super.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka fryzure doradzacie