Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:52:30

miaouu - DOBREEE!!! :))))!

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:55:43

Cytat
mmm_margareth
jak chcecie się kaleczyć to nikt wam w tym nie może przeszkodzić, mi wystarczy kredka do ust (zły/quote]

Dlaczego od razu kaleczyć?

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:59:50

Jeżeli dziewczyna ma się lepiej czuć z większymi ustami to dlaczego nie? Po to istnieje wiele zabiegów, żeby z nich korzystać. Oczywiście wszystko z rozsądkiem

Powiększanie ust

03 sie 2012 - 00:04:37

Własnie zapytałam się o opinię o dużych ustach (pełnych) swojego mężczyznę (siedzącego obok). Powiedział : Tak są fajne - lepiej ciągną ... ha - bezpośredniość :)

Powiększanie ust

03 sie 2012 - 00:35:04

a co ma powiedziec ze masz slabe bo masz male? to powiedzial takim tekstem proste:) zeby nie sprawic Tobie przykrosci:)

sorry ale nie znam faceta ktoremu nie podobaja sie pelne usta:)

Powiększanie ust

03 sie 2012 - 00:36:45

Mam małe usta ale uwielbiam je :) Barzdo mi się nie podobają takie wielkie fuu:O

Powiększanie ust

03 sie 2012 - 11:59:00

Cytat
diamond1988
a co ma powiedziec ze masz slabe bo masz male? to powiedzial takim tekstem proste:) zeby nie sprawic Tobie przykrosci:)

sorry ale nie znam faceta ktoremu nie podobaja sie pelne usta:)


mie mam małych ust, są normalne, zwykłe i przeciętne - dowód - gdzieś tu powinno wkleić się zdjęcie

A gdzie ja powiedziałam że mam małe usta :) dolna łypka jest okej górna ,może wielka nie jest ale daje rade - lubię swoje usta ...

a mój mężczyzna znany jest ze szczerości do bólu i szczerze powiedział że mu się nie podobają wielkie usta - więc nie wszystkim muszą.

Kredka do ust mi wystarcza jeśli chce podkreślić trochę górną wargę, Czego mój chłopak nie znosi.


ale fakt jak ktoś chce se coś poprawić to niech se robi nawet silikon w posladku .... tylko błagam nie uogólniaj że każdy facet KOCHA wielkie usta. To tak jak z wielkimi Cycami ... Też wcale nie każdy je uwielbia. I nie chodzi o gadanie - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma.
Są gusta i guściki.

A uogólniać też nie wolno bo mogłabym powtórzyć za swoimi kumplami że "robione laski" to puste tępolki i puszczalskie małpy - a moja przyjaciółka powiększała sobie piersi z b do d temu że po usuwaniu guza jedną jej zdeformowali. Mozna se poleczyć kompleks ale nie uogólniając że wszystkim będzie sie to podobać

Prawde mówie czy nie prawdę ;)
Tzn chodzi mi o to że jak główna bohaterka postu chce sobie powiększyć usta to niech je sobie powiększa - ale nie dl;a tego że "wszyscy faceci lubią duże usta" a niech zrobi to dla tego żeby czuć się dobrze sama ze sobą. O !
A z wszystkiego to wiem ze w Rzeszowie jest salon i nazywa sie carbonero albo jakoś tak.

Mam kuzynkę z Rzeszowa - zdajsie tam robiła żeby wyrównać dolną do górnej wargi i bardzo zadowolona była :) ale to juz sama musisz popytać.

:D jak zwykle zamiast jednej konkretnej odpowiedzi sie rozpisałam i zapomniałam co miałam napisać ;) hihi



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 12:05 przez ZombieHorrorGirl.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

03 sie 2012 - 12:02:52

ja rownierz uwaam ze ,jesli sie chce poprawic usta to nic złego,

Powiększanie ust

30 sty 2020 - 12:12:18

Witam polecam Klinike Medycyny Estetycznej Rzeszów https://www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl/oferta.html najlepsza oferta ktora przebiega pomyślnie szybko a efekty są super polecam każdemu ::)

Powiększanie ust

06 lut 2020 - 11:04:38

O ile botoksu bym nie zrobila to kwas hialuronowy czemu nie.

Powiększanie ust

30 maj 2021 - 19:22:07

Zrobiłam sobie zabieg powiększania ust i nie żałuję :) Myślę, że medycyna estetyczna jest dla każdego, warto tylko odpowiednio z niej korzystać. Ja chodzę do sprawdzonego lekarza, dr Migały z Kliniki Sfera, https://www.klinikasfera.pl/. Z efektów zabiegu jestem naprawdę zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Powiększanie ust

07 paź 2022 - 12:48:58

Ciekawy artykuł znalazłam i polecam przeczytać http://www.elmon.pl/zabiegi-medycyny-estetycznej-poprawiace-wyglad-twarzy
Podobają mi się zabiegi z dużym wyczuciem estetyki - na pewno powiększone usta do tego nie należą!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o tej farbie do włosów?