Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:19:52

Cytat
diamond1988
widocznie poszla do jakiegos dziwnego lekarza:) nie wiem po co antybiotyk? jak dobry fachowiec to po 3 dniach masz usta jak marzenie:)

trzeba z glowa chodzic,a nie byle gdzie robic:) tsakie jest moje zdanie, bo zrobic to nie jest problem gorzej jak zle zrobia masakra
iloonash - ale wyobrazasz sobie z 'zepsutymi' ustami chodzic min 3 miesiace? bo ja nie:) lepiej sie dowiedziec co i jak:)

cudowne masz usta !! ;D

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:24:02

mgirl20 dziekuje :)

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:25:59

nigdy nie rozwazalam takiego zabiegu, uwazam ze moje usta sa takie - akurat :D z reszta sa w avatarku haha :D

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:28:18

Cytat
diamond1988
ja zrobilam i jestem bardzo zadowolona :)
a to ze sztucznie czy cos? prosze Was! zazdrosnice tak mowia! bo szkoda im kasy,albo na to nie maja! a kazdy facet lubi pelne usta:)))) nie oszukujmy sie! :)

Przepraszam bardzo, ale moim skromnym zdaniem Twoje usta wyglądają strasznie i wcale niczego Ci nie zazdroszczę.

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:28:37

Cytat
diamond1988
widocznie poszla do jakiegos dziwnego lekarza:) nie wiem po co antybiotyk? jak dobry fachowiec to po 3 dniach masz usta jak marzenie:)

trzeba z glowa chodzic,a nie byle gdzie robic:) tsakie jest moje zdanie, bo zrobic to nie jest problem gorzej jak zle zrobia masakra
iloonash - ale wyobrazasz sobie z 'zepsutymi' ustami chodzic min 3 miesiace? bo ja nie:) lepiej sie dowiedziec co i jak:)

Niech pomyślę... Na co może być antybiotyk, hm...wdało się jakieś 'coś' zapewne. A lekarz akurat dobry

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:29:57

Cytat
ania3192
nigdy nie rozwazalam takiego zabiegu, uwazam ze moje usta sa takie - akurat :D z reszta sa w avatarku haha :D

nie chwal się tak chwalipięto ;]



@Diamond1988
ciekawi mnie jakie miałaś przed zrobieniem...
można liczyć na chwilowe wrzucenie jakiejś fotki? ;]

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:34:48

natada21 jak sie ma czym to czemu niby nie?;p
to jedna z tych rzeczy ktore w sobie lubie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 23:35 przez ania3192.

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:35:23

oj jak uwazasz, ale istnieją blyszczyki/szminki optycznie powiekszające usta

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:37:19

Cytat
ania3192
natada21 jak sie ma czym to czemu niby nie?;p
to jedna z tych rzeczy ktore w sobie lubie :D

wiem, wiem... żarcik był ;]
dobre wary masz :D

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:37:41

oddam Ci swoje,ja mam duże i mi się nie podobają:/

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:38:41

ja mam bardzo delikatnym kwasem bo nie chcialam zeby mnie bolalo przed mialam takie :

dodam ze to foto z teneryfy opalona bylam max:) zeby nie bylo ze solara czy cos:)



Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:39:19

Cytat
xandra94
oj jak uwazasz, ale istnieją blyszczyki/szminki optycznie powiekszające usta

wiesz... push-up'y do cycków też istnieją, a i tak idą pod skalpel, żeby mieć piękne silikony ;]
Cytat
diamond1988
ja mam bardzo delikatnym kwasem bo nie chcialam zeby mnie bolalo przed mialam takie :

dodam ze to foto z teneryfy opalona bylam max:) zeby nie bylo ze solara czy cos:)

łeee... nie widać dużej różnicy...
szkoda kasy w Twym przypadku ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 23:40 przez natada21.

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:42:53

no duzo nie widac:) ale jak blyszczykiem nie zrobie to fajne sa ustka:) takie naturalne:) a nie napompowane:) a wczesniej jak nie mialam zrobionych to mialam male:) bez blyszczykow:)

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:46:43

WSZYSTKO W GRANICACH ROZSĄDKU - jeśli chodzi o tak delikatne powiększenie bo swoich się jakby "nie mialo" to oczywiście czemu nie. Ale takie napompowane usta to masakra.... podobnie jak pompowane biusty:)

zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:46:48

pelne usta sa mega sexy ! a skoro tak narzekacie na `modyfikacje` swojego wygladu to w takim razie nie powinnyscie sie malowac, farbowac i scinac wlosow i nosic butow na obcasie po przeciez to wszystko tez `oszukuje` :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o tej farbie do włosów?