Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powiększanie ust

20 cze 2012 - 11:33:32

Mam takie podejście jak milosna. To jak usta będą wyglądały po powiększeniu zależy od nas, bo przecież specjaliście przekazuje się konkretne informacje, że ma wyglądać tak i tak.

Powiększanie ust

20 cze 2012 - 11:35:27

rowniez chce to zrobic:)

Powiększanie ust

20 cze 2012 - 11:43:48

strasznie nie lubie moich ust, bo są mega małe, ale chyba nie zdecydowałabym się na zabieg powiększania.. bałabym że mogłabym wyglądac jak plastik z kaczym dziobem :P

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 22:44:43

Moja koleżanka zrobiła sobie teraz usta ( w Bona Dea w Krakowie), i muszę Wam powiedzieć, że troszkę jej zazdroszczę. Efekt jest swietny. Zawsze miała wąską górną wargę, a teraz wszystko fajnie sie wyrównało i naprawdę sam taki zabieg powiekszenia ust zmienił w ogóle jej twarz na lepsze.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 22:50:30

Pełne usta są fajne ;). Ja mam takie z natury ale jakbym miała takie wąskie to też bym miała kompleks.

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 22:58:18

Cytat
Kukurydzianaa
za dużo dokoła 'pięknych' kobiet. jak się widzi taką dmuchaną lalkę z 1kg pudru na twarzy.. to nic tylko zapaść się pod ziemię.. bo co innego, prawda?

ja uważam, że trzeba być zadowolonym z tego, że np. nie ma się jakiegoś garba.. albo.. drugiej głowy, że się urodzisz zdrowa.. a nie, powiększanie ust.. dla kogo? aby dorównać takim dziewczyną?
nie umiem pojąć takiego toku myślenia mimo tego, że sama mam malutkie usta.. ale w życiu są ważniejsze sprawy.

powiększenie ust nie oznacza od razu dmuchanej lalki .. ;/
to tylko usta, nie wiem co fluid ma do rzeczy w ogóle :D
ja jakbym miała fundusze na pewno bym powiększyła :))
a np. fluidu nie uźywam ani grama :D

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:03:31

ja zrobilam i jestem bardzo zadowolona :)
a to ze sztucznie czy cos? prosze Was! zazdrosnice tak mowia! bo szkoda im kasy,albo na to nie maja! a kazdy facet lubi pelne usta:)))) nie oszukujmy sie! :)

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:04:59

Ja na szczęście lubię swoje usta :) ale gdybym miała taki kompleks, pieniądze i odwagę to pewnie bym powiększyła ;)

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:05:18

jakbym miała małe to na pewno bym sobie powiększyła. Ja uwielbiam swoje usta heh ;)
dzieczyny dziwne macie podejscie niektore, przecież nie trzeba od razu powiekszac do rozmiaru kaczego dizoba to tak samo jak np z biustem jak jest sie płaskim to nie trzeba od razu dawac miseczki F tylko mozna np C i efekt wcale nie jest sztuczny

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:06:11

a napiszcie coś o kosztach itd. ? :D czy boli? :D

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:08:23

ja 1 raz powiekszalam w warszawie za 1.500 zl kwasem hialuronowym ale nie bylam zadowolona, bolalo i efekt byl widoczny max 3 miesiace,
po urodzeniu synka pojechalam u siebie w uk zrobic usta za 300 funtow jakims nowym kwasem delikatniejszym, nic nie bolalo i efekt jest swietny :)
naprawde polecam!

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:10:20

Nie wiem czy zdecydowała bym sie na takie cos, moja kuzynka powiększała sobie górną wargę to 2 miesiace sie męczyła z antybiotykiem. Zależy chyba jak sie uda z lekarzem itd

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:13:00

przeżywacie jakby to był zabieg na całe życie a przecież z czasem te usta wracają do pierwotnego wyglądu i trzeba powtarzać zabiegi więc nawet jeśli autorce usta się nie spodobają to nie będzie wielkiej tragedii. Ma się cieszyc bo garba nie ma? Ona chce się cieszyc pieknymi ustami a nie tym że nie ma takich mankamentów

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:13:02

widocznie poszla do jakiegos dziwnego lekarza:) nie wiem po co antybiotyk? jak dobry fachowiec to po 3 dniach masz usta jak marzenie:)

trzeba z glowa chodzic,a nie byle gdzie robic:) tsakie jest moje zdanie, bo zrobic to nie jest problem gorzej jak zle zrobia masakra
iloonash - ale wyobrazasz sobie z 'zepsutymi' ustami chodzic min 3 miesiace? bo ja nie:) lepiej sie dowiedziec co i jak:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 23:14 przez diamond1988.

Powiększanie ust

02 sie 2012 - 23:14:28

ja tez nie widze nic zlego w powiekszaniu ust, jednak akurat ta technika (bo niestety innej nie ma) sprawia ze usta wygladaja niesmacznie, wrecz obrzydliwie jak dla mnie. fuuuj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chciałabym zmian.